dat ligt aan het kind, aan de mondmotoriek, aan de zuigbehoefte etc, bij onze jongens is pas sinds hun 3de jaar hun fles weg, terwijl mijn oudste al na 13 maanden zonder fles was.
Over hoe krap hebben we het dan? En hoe moet het dan met al die andere landen waar mensen in verhouding nog minder te besteden hebben, we leven in een van de rijkste landen op aarde, in een land met ontzettend veel maatschappelijke hulp. Ik denk dan dat het meer aan de persoon ligt, als je het niet voorelkaar krijgt om financieel rond te komen met kinderen. Beetje creatief zijn, en niet alles willen hebben. Je kunt ook je kinderen leren om tevreden te zijn met andere kleding dan merkkleding, en ze weerbaar maken! betreft zorgkosten, als het er veel zijn kun je deze weer aftrekken van de belasting. Als een ziek kind hebt dan krijg je jaarlijks bijna 500 euro tegemoetkoming. Voor een kind maakt het niet uit waar je geboren wordt.
Kinderen zijn gewoon duur. Ik betaal het met liefde maar ze kosten wel wat, en nu doen wij echt niet heel gek. Ik heb 3 kinderen 2 meisjes en een jongen. De meisjes kleren geef ik dus door maar de jongenskleren niet. 3 maal schoenen hakt erin juist omdat ze alledrie moeilijke voeten hebben. Er zitten er hier 2 op zwemles. 1 voor c en 1 voor a zwemles a/b pakket kost 510 en c kost 120 en dan zitten wij nog redelijk goedkoop zoals ik hier weleens lees. De jongste gaat binnenkort ook weer psz is ook weer 40 pm extra ( ook dit is goedkoop ) Ook zitten ze alledrie op gym, dat kost ons de kop niet ( 26 per kwartaal) maar als de oudste met c klaar is wil ze graag op een andere sport. Ws word dit hockey of iets dergelijks
Dat kan, maar dan hebben veel mensen een probleem. Dat gaat nooit van de een op andere dag gebeuren. Net zoals de hypotheekrenteafschaf..
@kerstontbijt.. Hier party mix danerolles filet american rosbief kaasjes pate salade eitje afbakbroodjes kerststol suikerbrood koffie sapje
@kerstontbijt doen we niet echt aan. Eerste kerstdag gaat man nog een halve dag werken. Dan gaan we naar so en eten we daar hapjes en chinees. 2e kerstdag zullen we ontbijten zoals we normaal doen op zondag dus met pistoletjes ei etc. savonds eten we bij mijn ouders eend en zalm en nog veel meer lekkers.
@Zwemles; wow, wat duur! Bij ons kost het 51,30 voor 8 weken zwemles. @Hier; wij zijn vanmiddag bij een nieuw soort supermarkt in A'dam wezen kijken. De foodmarkt in noord. Erg leuk! Het was een mega Jumbo met allemaal standjes/kraampjes met verse producten die a la minute werder bereidt. Je kon ook veel proeven. Ze hebben ook een super uitgebreid assortiment en je kon bijvoorbeeld zelf je eigen ontbijtmix samenstellen. Ik heb niks gekocht maar ik ga maandag nog even terug als we de auto hebben en weet zeker dat ik dan heel goed kan slagen Schoonouders hebben wel satestokjes gehaald die er heel lekker uitzagen, die gaan we vanavond eten, ben heel erg benieuwd.
Ja voor 8 weken en hoelang doen ze er dan over? Dit is een pakket voor a en b incl speciaal zwempak. Je betaald dan 10 x 51 euro of ineens 510
Ik heb geen idee hoe lang ze erover doen maar had uitgerekend dat als het eerste diploma een jaar zou duren dat dit ons 333,45 euro kost. Vaak gaan de daaropvolgende diploma's wel sneller. Zwembroeken heeft zoon genoeg in de kast liggen.
mijn vriendin betaald 70 euro pm voor 2 keer in de week en mijn schoonzus betaalde 6.80 per les maar die heeft voor a alleen al meer betaald dan wij a en b
Daar gaan we weer. Ik zou het fijn vinden als er over zwemlessen en weet ik niet wat er een ander topic zou komen. Hier gaat het over boodschappen doen wat mij betreft (zie de titel van het topic). Sorry maar ik vind het echt topicvervuiling.
@anedore nog gefeliciteerd,mm lekker sushi! En leuk die decoratie! Normaal besteed ik er ook wel wat meer aandacht aan maar nu weinig tijd en ook nog eens ziek.. @elena fijn zon grote winkel! Wel verleidelijk lijkt me als je veel kunt proeven @zwemles. Ik ken een paar mensen doe hun kind zelf zwemles geven en dan dus alleen voor het afzwemmen betalen. Maar zo goed zwem ik zelf niet dus wij durven dat niet zo goed. Hier doen ze het nog op de basisschool.. (hopelijk over twee jaar nog steeds )
Sorry je hebt gelijk Hier is ml stamppot aan t maken zo lastig om niet even in de pan te roeren maar ik moet perse rusten hihi
Gekke vraag misschien... Heeft iemand ervaring met olijfolie extra vierge? Wij gebruiken normaal gesproken de milde olijfolie en volgens mijn man is extra vierge alleen voor door salades en niet om in te bakken... Klopt dat?? Hij heeft namelijk per ongeluk de verkeerde meegenomen, maar het is een flinke fles en hij is inmidels al aangebroken... Ik hoop dus dat je er gewoon in kan bakken??
@Stiertje; Er wordt in dit topic wel vaker over andere dingen mbt tot financiën en consuminderen gesproken. Zolang er geen rare discussies gaande zijn zoals eerder mbt de kinderwens zie ik het probleem niet zo. We hebben namelijk al eens een consuminder clubje aangemaakt maar deze kwam niet zo goed van de grond omdat de meeste dames hier toch vaker kletsen. @Bolkje; Nee extra vierge is niet geschikt om mee te bakken. Bij een te hoge temperatuur komen er schadelijke stoffen vrij.
Geeft niks ukkie, maar bedoel meer dat sommige mensen hier alleen komen 'kletsen' over dingen die in beginsel niets met het onderwerp van doen hebben. Bolkje klopt inderdaad van de olie. Extra vierge is om koud te gebruiken. Als je dat gaat verwarmen oxideert het namelijk en wordt het ranzig. Koud = heel gezond. Warm= heel ongezond. Voor bakken kun je beter roomboter of speciale olijfolie kopen. Of nog beter: kokosolie. Zitten veel verzadigde vetzuren in, maar juist die vetten kunnen tegen hoge temperaturen en zijn dus beter om in te bakken.