Kersvers Mama Topic 2

Discussie in 'De mama's' gestart door nmv, 30 nov 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Teske1987

    Teske1987 Fanatiek lid

    7 aug 2013
    2.294
    0
    0
    Hahaha voor jullie dus een jongen siertje;)!
    Het is wat!!!
    Thijn werd wakker op de helft van de zak chips. Dus nu maar een mandarijntje aan het eten! Smaakt niet zo goed.
     
  2. anouk79

    anouk79 Fanatiek lid

    13 jan 2011
    2.308
    0
    36
    Opticien.
    Zuid-Holland
    Haha grappig. Ik had bij wess juist een enorme drang naar hartig hihi.
    Bij lenthe juist zoete drop.

    Nog een half uurtje en ik mag eindelijk naar huis. Weekend.
     
  3. Teske1987

    Teske1987 Fanatiek lid

    7 aug 2013
    2.294
    0
    0
    Oh fijn ook bijna weekend Anouk! Lekker. Moet je maandag of dinsdag nog werken of vrij?

    Ik maandag en dinsdag wel weer werken. Dan woensdag t/m zaterdag vrij.

    Vandaag hele dag weer alleen omdat vl een vriend is helpen verhuizen. Goed van hem natuurlijk, maar ik baal wel een beetje dat ik alweer de hele dag alleen zit.
     
  4. steenbokje

    steenbokje Fanatiek lid

    24 sep 2012
    2.256
    261
    83
    apothekersassistent
    limburg
    Ik heb bij elaysa ook heel veel zout en hartig gegeten. Niks van zoet.

    Mijn arme meid zit helemaal onder de uitslag. Kan niet zeggen wat het is maar haar hele romp zit onder. Armen en benen niks alleen op haar schouders nu ook beetje. Allemaal bultjes en ze liggen op de huid. Hele huid voelt aan als schuur papier en ze heeft er veel jeuk aan. Weten jullie misschien wat het is?
     
  5. Teske1987

    Teske1987 Fanatiek lid

    7 aug 2013
    2.294
    0
    0
    Balen steenbokje.
    Geen idee wat het zou kunnen zijn. Behalve een vlekjes ziekte. Maar ja welke dan hè.
     
  6. maggie100

    maggie100 Fanatiek lid

    12 mei 2011
    1.318
    0
    0
    NULL
    NULL
    heb je vandaag nog profijt van de tabletjes? Nog een beetje vermaakt vandaag?

    Bij beide kids niet echt een voorkeur. Ik at graag van alles hihi behalve nasi kon ik beide keren niet tegen.

    Steenbokje: Kyan zit al weken onder uitslag op z'n rug. Dokter zei hand voet mond ziekte maar op z'n benen soms nog steeds bultjes en jeuk. En op z'n rug heeft hij van de rare droge ruwe vlekjes. Er komen er steeds meer bij. Ik ga er bij hem een beetje vanuit dat hij hetzelfde heeft als ik. Met koud weer en warm douchen krijg ik ook irritante droge vlekken..... Naar de dokter gaan durf ik eigenlijk niet meer zo goed omdat ik zo vaak ben geweest......

    Vandaag naar de stad geweest. Wou eerst alleen maar ml wou mee maar toen ook weer niet maar uiteindelijk toch weer wel. Ik geloof dat hij en Kyan het een halfuur hebben volgehouden! Ik ben ondertussen wel goed geslaagd! Hij met kids zaten bij V&D zodat ik bij piet zoomers kon shoppen. 4 leuke dingen gehaald voor 30 euro met een waarde van veeeeel te veeeeel ☺️ Ik kom daar normaal nooit maar had cadeaubonnen en spaarpunten van Barry erg blij mee! Daarna lekker met Chloë verder gaan shoppen zo gezellig over de kerstmarkt met dieren en kerstman. Dat is zo leuk aan deze leeftijd dat kan gewoon zonder buggy!
    En nu zo lekker naar de stad wat drinken met oud collega's zin in!

    Hoe doen jullie dat trouwens met badderen? Vooral anouk met 2 kids 😅 ik vind het eerlijk gezegd vaak een rotklus. Ze gaan elke avond na het eten in bad/douche. Dan is er niets aan de hand maar zodra ik moet gaan beginnen met aankleden begint het drama hihi vooral Kyan is dan erg moe en heeft hij geen zin in dat gepruts. Soms is er ook niets aan de hand hoor 😄 ach straks zal het vast makkelijker gaan

    Fijne avond allen
     
  7. nmv

    nmv Fanatiek lid

    7 jan 2013
    3.964
    270
    83
    Oost-NL
    Ik weet niet of dat bij mij ook zo is? Ik had bij mijn dochter namelijk erg zin in zoete dingen...
     
  8. Teske1987

    Teske1987 Fanatiek lid

    7 aug 2013
    2.294
    0
    0
    Dan uhm wordt het bij jou een jongen;)..... Maar of we daarmee goed zitten moeten we nog heel lang wachten. :D;)
     
  9. nmv

    nmv Fanatiek lid

    7 jan 2013
    3.964
    270
    83
    Oost-NL
    Ach, nog maar een paar weekjes wachten... :p
     
  10. Teske1987

    Teske1987 Fanatiek lid

    7 aug 2013
    2.294
    0
    0
    Hahah ja voor mezelf wel, maar ik doelde er op dat jullie het een verrassing willen houden tot het einde toch?
    Wel heel knap dat je dat kan, hahahha ik ben veelste nieuwsgierig, denk dat het echt een obsessie zou worden tijdens de zwangerschap:D
     
  11. Siertje2981

    Siertje2981 Fanatiek lid

    8 apr 2013
    3.456
    3
    0
    Werkzaam in een kledingwinkel als assistentbedrijf
    Leidschendam
    Gezellig gekletst allemaal! Ben vanaaf uit eten geweest met de schoonfamilie en zit bommetje vol :D. Lekker uitbuiken op de bank ;)
     
  12. nmv

    nmv Fanatiek lid

    7 jan 2013
    3.964
    270
    83
    Oost-NL
    Is tot nu toe wel de bedoeling, maar wie weet denken we er over een paar weekjes wel anders over... ;)
    Wist je het bij de 1e ook dan? Ik vond het wel heel bijzonder dat we er toen pas achter kwamen. :)
     
  13. nmv

    nmv Fanatiek lid

    7 jan 2013
    3.964
    270
    83
    Oost-NL
    Hmmm, ik lig weer eens wakker. Mijn man is de hort op en ik heb dan altijd wel een momentje dat ik me zorgen maak... Ik ben gewoon bang dat er wat gebeurt en ik straks met 2 jonge kids achter blijf! Slaat nergens op, maar dit heb ik blijkbaar sterker als ik zwanger ben...
     
  14. Teske1987

    Teske1987 Fanatiek lid

    7 aug 2013
    2.294
    0
    0

    Heel herkenbaar nmv. Ik heb het meestal een paar uurtjes later.

    Goed geslapen vannacht, maar nu klaar wakker. Pfff jammer. Toch nog maar even poging tot slapen doen.

    Ja wij wisten bij de eerste ook wat het werd. Ml wil het heel graag weten en ook ik ben te benieuwd wat het wordt.
    Ook al twijfel ik wel, lijkt me idd ook bijzonder om pas te weten bij de geboorte.

    Hoe was jullie nacht allemaal?
     
  15. steenbokje

    steenbokje Fanatiek lid

    24 sep 2012
    2.256
    261
    83
    apothekersassistent
    limburg
    Hier is de nacht goed gegaan alleen wel om half 6 al wakker. Dus ze heeft al 2 bekers melk op en een boterham en een rijstewafel. Wat een hongerlijer s morgens zeg :$ loopt ook gewoon naar de kast en roept koek!
    We hebben al gepuzzeld, met de duplo gespeeld en een boekje gelezen. Productieve ochtend!

    Even kijken of we vanmiddag naar ballorig gaan. Kan ze lekker spelen. Nu ze kan lopen kan ze de wereld helemaal opnieuw ontdekken echt leuk om te zien.
     
  16. maggie100

    maggie100 Fanatiek lid

    12 mei 2011
    1.318
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier een goede nacht! Ik lag er pas om 00.30 in, was erg gezellig in de stad ☺, dus dat kyan tot 6.45 sliep was erg fijn. Ml heeft fles gegeven en hij slaapt nog steeds!!! Gisteren heeft hij eigenlijk maar 1 goede slaap gehad smorgens. Misschien toch eens kijken of hij naar 1 slaapje kan.

    Leuk he steenbokje! Hier wordt er ook fanatiek gewandeld kruipen is zo goed als voorbij. Meneertje loopt nu heel stoer met zijn armen naar beneden en soms met vingertjes bij zn zakken hihi stoertje

    Nou meneer wordt wakker even ophalen

    Wij hebben het bij 20 weken echo ook gevraagd maar bij beide keren had ik ook een heel sterk voorgevoel. Vooral bij kyan wist ik het heel zeker een jongetje
     
  17. Siertje2981

    Siertje2981 Fanatiek lid

    8 apr 2013
    3.456
    3
    0
    Werkzaam in een kledingwinkel als assistentbedrijf
    Leidschendam
    Goedemorgen!!!

    Hier ook een goede nacht!

    @geslacht: wij wisten het bij Femke niet en willen het deze keer ook niet weten :). Vind het nog een van de mysterisch van het leven die bewaard kunnen blijven :).

    @steenbokje: leuk naar balorig!! Goed idee ;)
     
  18. nmv

    nmv Fanatiek lid

    7 jan 2013
    3.964
    270
    83
    Oost-NL
    Wij gaan zo naar mijn schoonouders, kerst vieren!
     
  19. Siertje2981

    Siertje2981 Fanatiek lid

    8 apr 2013
    3.456
    3
    0
    Werkzaam in een kledingwinkel als assistentbedrijf
    Leidschendam
    Gezellig!!! Veel plezier nmv! Hopelijk valt de misselijkheid mee en kan je er lekker van genieten.
     
  20. maggie100

    maggie100 Fanatiek lid

    12 mei 2011
    1.318
    0
    0
    NULL
    NULL
    😟 dacht ik een mooi zwangerschapsshirt te hebben voor wie wou (blauw shirt van esprit) zitten er een paar kleine gaatjes in :( jammer zeg (komt van de riem)
     

Deel Deze Pagina