Toch beetje voorzichtig aan het twijfelen of ik weer op de lijst zal gaan... Vrijdagochtend positieve ovulatietest gehad maar uiteindelijk er vanuit gegaan dat ik geen kansen meer zou hebben. Nu is er vannacht toch onverwachts nog een kluskans gekomen... Gisterochtend rond 11u was test nog erg donker maar net niet positief, weet niet na hoeveel tijd ei springt want temperatuur niet. Zou er toch nog een kans zijn op een zwangerschap...?
Ja dat hoop ik ook... Maar kan in de tussentijd dan dat je testen negatief worden? Dan zouden ze toch juist positief moeten blijven?
Hoi Annelie, Ik heb ook sinds ik gestopt ben met de pil ovulatiepijn. De eerste keer dacht ik nog, hè hoe kan het nou dat ik buikpijn heb, zit middenin m'n cyclus...toen een ovulatiestest gedaan en dan was meteen een knaller. Temperaturen doe ik niet, maar omdat je test ook positief is, kan het idd nog een dagje duren voordat je eisprong is en is de pijn de follikel die op springen staat! Ik wist dit eerst niet, totdat ik hier op het forum de vraag had gesteld. Ik heb het idee dat we vorige maand te snel zijn gestopt met klussen en heb ik deze maand ml meteen de slaapkamer ingesleurd toen ik pijn had, haha.. Ik hoop dat hier iets mee kunt, maar ik zou als ik jou was ook niet te snel stoppen met klussen, omdat er toch nog wat tijd tussen de pijn en de eisprong zit! 😉
Ohja, en ik heb tot nu toe altijd s'avonds pijn gehad, en de volgende ochtend zijn de testen altijd lichter, maar dat is dan denk ik omdat je piek dan geweest is, dus is je eisprong of geweest of kan ieder moment zijn!
Ik heb er nog niet genoeg ervaring mee om advies te kunnen geven (Hell, ik kan miet eens mijn eigen eisprong vinden nog..) Heb jij hem al gehad Missaniet?
Nee ook nog niet (denk ik). Gister had ik vrij duidelijke maar er werd gezegd dat ik nog ff door moest testen. Zo gezegd, zo gedaan. Vandaag weer 2 lichte testjes.... Ik weet t dus ook ff niet meer. Frustrerend he Jill?
4e van onder is van gistermorgen. Die daarna van gister eind vd middag en de onderste 2 van vandaag....
goede avond meiden mag ik erbij op de lijst? ik zit nu in de 13e ronde waarvan de eerste weer in de mmm ik zal me even kort voorstellen ik ben dus zuurtje en mama van 1 engeltje (zonder mmm zwanger geworden, helaas een mk met ongeveer 5 weken) en 3 bengeltjes (alle 3 in de mmm) oktober vorig jaar hebben ze er bij mij met spoed de implanon uitgehaald op een zondag, deze was gescheurd en ik kreeg tintelingen in mijn hand. omdat ik veel tussentijdse bloedingen kreeg toch maar weer contact opgenomen met mijn fa in mei bij de fa zijn assistente geweest en duphaston (ongi opwekkers) gekregen na een 2e keer duphaston ben ik deze maand met clomid 50mg begonnen morgen heb ik een echo om te kijken of hij aanslaat maar ik heb zo een vermoeden van wel, in mijn buik heb ik een opgezwollen gevoel en toch wel wat zeurderige pijn. gegevens voor de lijst zuurtje, 33 jaar, 4e kindje, ronde 13 en mmm. NOD is ongeveer 6 januari (dit kan nog veranderen)
Oooh frustrerend Missaniet! Die van mij zien er precies zo uit.. GATVER! Ik hou me maar vast aan het feit dat hij op dag 30/31/32 ook nog kan komen ma oooh wat een lange cyclus dan.. Pff
Oh echt? Wel toevallig zeg maar erg frustrerend! Ja klopt doe ik ook. Heb op t moment wel vruchtbaar slijm.... dus vanavond maar weer gezellig maken . Maar morgen wel weer nieuwe testen bestellen!! Pff ben er bijna doorheen. Echt veel verspild deze maand. Ik hoop echt dat ook jij hem snel vindt!!
Hier mijn ovu-test van vandaag! Hij is in het echt exact net zo donker als de controlestreep, maar op de foto lijkt hij iets lichter
Ja dat blijven wij ook doen hoor, om de dag.. Mocht ik hem al missen (wat bijna niet kan door al dat testen ) dan hebben we er iig alles aan gedaan hoor haha.. Ga ook nieuwe bestellen, want moet nog maar even doortesten.. Hij moet binnenkort bij ons beide komen hoor! Ziet er goed uit Kniekie! En welkom Zuurtje
Even een vies verhaaltje Zwarte onderbroek aan... En zag net dat ik best veel witte afscheiding had Niet slijmerig of zo... Enig idee wat dat betekent? Een ei? Zwangerschap? Niks?
Hello De testen daar heb ik (nog) geen ervaring mee. Dus daar kan ik weinig over zeggen. Wel had ik nog even een vraagje. Ik denk dat mijn eisprong donderdag of vrijdag was. NOD is 2 jan en mijn cyclus is altijd 29 dagen. Maar ineens heb ik sinds vandaag zo'n spierpijn (kan het niet anders omschrijven) in mijn buik. Zou dit nog met mijn eisprong te maken kunnen hebben? Haha want dan moeten we het vanavond nog even gezellig maken samen Thnx!
Mijn eisprong was afgelopen donderdag. Nu zit ik gezellig op het wachtbankje. Verschrikkelijk, het duurt nog zooo lang!
Ik zit inmiddels ook op het wachtbankje...geen hele duidelijke knaltest gehad, de meest donkere was woensdagavond en dat is voor mij wel erg vroeg (12 dagen, is meestal gewoon 14). Wel rond die tijd geklust, al ging ik er nog wel van uit dat hij wel weer donkerder zou worden...maar ja, niet dus...we wachten maar weer af, bah...
Nou.. M'n temperatuur was vandaag 37,3 dus misschien is er nog hoop.. Kan hij later stijgen dan 1 dag na de eisprong? Als hij zaterdag was dan is dit dus de tweede dag..
Hey Annelie, Dat zou best kunnen, je eisprong is 24 tot 48 uur na een positieve test!! Dus ik zou zeker de hoop er nog in houden!
Hoi meiden, Ik zit ook op het wachtbankje! Eisprong vrijdag of zaterdag geweest... Flink geklust de afgelopen dagen, haha.....dus hopen dat m'n menstruatie uitblijft deze maand.. Wachten duurt idd lang, maar gelukkig zitten de feestdagen ertussen, dus dat is weer lekker voor de afleiding! Omdat m'n nod 2 januari is, wilde ik eigenlijk op oudejaarsdag gaan testen omdat ik dan naar een feest ga en ik dan hoop geen champagne te mogen drinken... Eigenlijk wil ik hier toch van terugkomen. Stel dat de test negatief is, dan heb ik echt een klote oud en nieuw... Dus ik kies voor het midden, ik doe rustig aan met de drank...ook gaan we met m'n zwager en z'n vriendin en het valt echt zo op als ik ineens niet drink....haha.. Echt lastig eigenlijk in deze tijd van het jaar...