Positieve ovulatietest, geen eisprong..komt ie nog?

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door annelie566, 21 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. annelie566

    annelie566 Niet meer actief

    4 dagen geleden waren de strepen gelijk, 3 dagen geleden een knaller. Mijn temperatuur is nog steeds 36,8.. Geen eisprong dus. Is dit een verloren zaak of kan hij nog springen of rijpen? Of sterft het ei nu af?

    De test was al positief op een andere dag dan normaal(normaal dag 18 , nu 21) vorige maand was m'n cyclus ook ineens 10 dagen langer. Ik heb jaren lang een regelmatige cyclus gehad.
     
  2. annelie566

    annelie566 Niet meer actief

    Of nouja. Die van 4 dagen geleden was een twijfel geval. Net wel of net niet. Die van 3 dagen geleden was echt een knaller en in de avond heb ok onwijze pijn gehad rechts(heb ik altijd met ei sprong)



    Hoe kan dit nou?
     
  3. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    Lastig te zeggen. Weet alleen dat een positieve ovulatietest geen garantie geeft op een daadwerkelijke eisprong. Het geeft alleen een LH-piek weer. Het kan zijn dat je ei geprobeerd heeft te springen, maar dat het nog niet gelukt is. In dat geval zou je binnen een paar dagen weer een verhoogde LH-piek kunnen hebben waarna het eitje opnieuw een poging waagt.

    Doortesten dus.
     
  4. annelie566

    annelie566 Niet meer actief

    Ja nouja.. Zou de temperatuur morgen nog kunnen stijgen?


    Kan het zijn dat m'n eisprong 48 uur na de positieve test is geweest(gister dus) is geweest? En dat morgen dan m'n temperatuur stijgt?


    En kan het zijn dat je dan dus donderdag een positieve test hebt, vrijdag niet en zaterdag toch een eisprong?

    Vind het vooral vreemd met die pijn. Die heb ik altijd met een eisprong en ik heb nog nooit een positieve test gehad, pijn en geen eisprong.
     
  5. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    #5 MLady, 21 dec 2014
    Laatst bewerkt: 21 dec 2014
    Ik zit in dezelfde situatie annelie, vorige maand ben ik het ziekenhuis gemonitord met echo's en bleek ik helemaal geen eisprong te hebben. Was wel even schrikken, want wat zegt dat over al die voorgaande rondes??

    Deze ronde word ik ook weer gemonitord. Op dag 17 (afgelopen vrijdag) was er eindelijk een ei (zie m'n handtekening)! Ik verwacht vanmiddag een knalpositieve ovulatietest. Morgen heb ik weer echo, dan gaat de dokter kijken of het eitje weg is. Ben benieuwd of dat eitje dan ook echt is gesprongen. Volgende week gaan ze een bloedtest bij me doen (op progesteron als ik me niet vergis), om te zien of het eitje is gesprongen, of dat m'n lichaam het heeft afgebroken.

    Vanaf vandaag ga ik tempen, ben benieuwd of de temp na eisprong overeen gaat komen met de echo's en bloeduitslag...

    Ik vind het enorm spannend. De uitslag gaat zoveel zeggen over hoe zinloos het afgelopen jaar voor ons is geweest...
     
  6. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    #6 MLady, 21 dec 2014
    Laatst bewerkt: 21 dec 2014
    Om je vraag dus te beantwoorden: ik denk dus dat het kan dat je een groeiende eicelblaas hebt gehad, dat op knappen stond maar waaruit het eitje niet is gesprongen.

    Ik zou doortesten en tempen, want wie weet heb je nog een tweede eitje dat aan het groeien is. Niet zomaar opgeven hoor!

    Hoe lang zijn je cycli de afgelopen maanden geweest?
     
    Karpuz vindt dit leuk.
  7. Myself82

    Myself82 Actief lid

    27 feb 2012
    336
    0
    0
    Annelie, even wat positiefs, mijn temp steeg ook pas veel later dan ovutest positief ga. 24 uur na je ei, dat kan dus 72 uur na je laatste positieve ovulatietest zijn.
     
  8. annelie566

    annelie566 Niet meer actief

    Nou we wachten morgen af. Vanaf mijn 25e cyclus van 31 dagen gehad(dat weet ik dus nog omdat dat altijd precies een maand was). Afgelopen cyclus ineens 38 dagen. Had een positjeve zw test maar werd toch ongesteld. En nu.. Helemaal niks dus. Ik ga straks maar weer een test doen en dan zien we wel. Maar als je eitje dus rijpt en bijna springt maar dat toch niet doet.. Dan sterft ie dus af begrijp ik dat goed?
     
  9. Klaartje863

    Klaartje863 VIP lid

    10 mei 2012
    6.606
    57
    48
    Mijn temp ging ook pas vrij laat omhoog..

    Bijv dag 16 posi ovutest en dan op dag 19 had ik dan de tempstijging.
    Bij je lhpiek duurt het nog 24-48u voordat je ei springt en de tempstijging zie je ook pas een dag nadat je ei is gesprongen.

    Dus tussen de eerste positieve test en tempstijging kunnen best 3-4 dagen zitten.

    Maar een posi test is idd ook geen garantie tot een eisprong. Ik zou iig goed door blijven tempen, misschien schiet ie toch nog omhoog:)
     
  10. annelie566

    annelie566 Niet meer actief

    Ik wacht morgen de temperatuur af. De ovulatie test van vanochtend was vrij donker maar niet positief ofzo. Een beetje zoals ie is de dag voordat hij positief wordt. Ik ga er vanavond weer eentje doen en als die weer donkerder is dan weet ik genoeg.. doe hem vanavond rond half 9/9 uur en geef dan nog wel een update.



    Vind het allemaal maar bizar. Het is hier een medisch verhaal dus vandaar dat ik hem een beetje stress.. Moet ik eigenlijk niet doen maarja.. Lastig
     
  11. annelie566

    annelie566 Niet meer actief

    Hmmm.. Test is weer lichter als die van 12 uur. Nou.. Morgen moet die temperatuur hoog zijn, anders is het wachten op een volgende positief test..
     
  12. annelie566

    annelie566 Niet meer actief

    Vandaag was m'n temperatuur ineens een halve graad hoger.. 37,3. Misschien komt het toch nog goed.. Maar is wel een heeeele late stijging dan. Heb hem meestal gewoon meteen.
     
  13. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    #13 MLady, 22 dec 2014
    Laatst bewerkt: 22 dec 2014
    Annelie ik was vanmorgen weer in het ziekenhuis voor een follikelmeting. Vrijdag (cd17) was er voor het eerst een prominent eitje te zien. Dat was in m'n rechter eierstok en hij was 1.6 cm groot. Vanmorgen (cd20) was dat eitje 2.1 cm groot.

    Ik heb pas vanmorgen voor het eerst het idee dat m'n LH-piek er ook aan zit te komen. Dus dat het eitje er nog zat, daar was ik erg blij om, want anders zou ik het wel erg onverklaarbaar hebben gevonden.

    Overmorgen moet ik weer terugkomen, gaat de dokter weer kijken of het eitje weg is. Als het eitje nou echt gaat springen, wordt dit wel een erg lange ronde voor mijn doen (ws. iets van 34 dagen).

    Ik ben dus een beetje sceptisch: ga ik niet weer ongesteld worden rond de 29 dagen en wordt dit weer een verloren ronde?

    Ik heb hem daarom gevraagd wat er nou precies kan gebeuren met het eitje:

    1. De follikel kan springen en het eitje vrijgeven. (daar ga ik voor!)
    2. Hij kan ook helemaal niet springen (dan blijft-ie zitten en kan die er de volgende ronde ook nog steeds zitten, maar gaat-ie nooit meer springen en breekt m'n lichaam 'm vanzelf af).
    3. Hij kan ook nog springen zonder dat het eitje vrij kan komen. Ook dan wordt alles afgebroken door je lichaam/verlies je het gewoon met plassen, zegmaar.

    Dus als jij een positieve LH-test hebt gehad, zou je eitje dus met 48 uur moeten zijn gesprongen als alles goed gaat. In theorie zou het dus mogelijk kunnen zijn dat het eitje nooit springt. Ik hoop dat je wat hebt aan mijn reactie. Als je temperatuur netjes is gestegen, is er waarschijnlijk niets aan de hand hoor ;);)

    Ik hoop morgen of overmorgen ook een mooie tempstijging bij mezelf te zien, duim je mee? :):)

    Wat is jouw medische verhaal? Heeft het met je zwangerschapswens te maken?
     
  14. annelie566

    annelie566 Niet meer actief

    Oke bedankt!


    Heeft idd met zwangerschapstest te maken.. Vervroegde overgang. M'n temperatuur is gestegen dus als dat zo blijft dan is hij zeker geweest. Mijn ovulatie testen lopen wel weer op..
     
  15. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Oei meis, ik hou je extra in de gaten op de NOD-lijst, het is je van harte gegund! Ben je twintiger, dertiger of veertiger?
     
  16. annelie566

    annelie566 Niet meer actief

    Twintiger..

    En dankjewel! Jou hetzelfde natuurlijk.

    Ben er eigenlijk wel van overtuigd dat ei is geweest..temp was flink hoog! Nog nooit zon hoge temp gehad voor eisprong...het is de komende dagen gewoon wachten wachten..if de temperatuur hoog blijft of anders dat ik weer positieve ovulatie testen krijg. Zo moeilijk dit..pff
     
  17. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Ja het lijkt er wel op hè? Wachten is idd killing!
    Ik ben deze ronde voor het eerst aan het tempen, hoop dat de mijne overmorgen ook mooi stijgt!
    Kunnen we elkaar mooi steunen in de NOD-lijst ;)
     

Deel Deze Pagina