Overtijd... Spannend!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door BabyNijn, 25 nov 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. MaNi

    MaNi Lid

    12 feb 2012
    50
    0
    0
    Almere
    Ik duim voor jullie BlijeIk :)
    Wat jammer Bloemetje83 had het zo gehoopt voor je!!
    Sterkte....zo niet leuk ;-(
    Ik zit in mijn innestel periode. Ik voel soms wel wat in onderbuik, maar durf niet meer te hopen. Is gewoon afwachten.

    Gefeliciteerd Belle1!!!
     
  2. bloemetjes123

    bloemetjes123 Actief lid

    19 sep 2014
    102
    0
    0
    NULL
    NULL
    Vandaag ongesteld geworden:(
    Ik heb het even nagegekeken...55 dagen.
    Nu een gemengd gevoel. Van de ene kant weet ik waar ik aan toe ben. Van de andere kant hoopte ik stiekem dat ik toch zwanger was alleen het hormoongehalte nog niet hoog genoeg was.
    Nieuwe ronde. Nieuwe kansen. Alleen nu heb ik helemaal geen idee meer wanneerijn eisprong zal moeten komen. .
     
  3. MaNi

    MaNi Lid

    12 feb 2012
    50
    0
    0
    Almere
    Wat is je cyclus normaal dan?
    Snap ik ovukatie testen doen? Maar als het niet regelmatig is dan weet je niet wanneer je moet beginnen :( of is het normaal wel regelmatig? Dan zou ik dat aanhouden.
    ik hoopte met je mee dat je zwanger was. Inderdaad dubbel fijn om nu duidelijk te hebben, maar toch ook weer een teleurstelling :(
     
  4. BabyNijn

    BabyNijn Bekend lid

    15 mei 2011
    947
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jammer bloemetjes!! Succes de volgende ronde!

    Manu spannend... ik zit alweer op dag 26! Voel af en toe steekjes bij eierstokken. Verder is mijn lichaam rustig....
    Ik ga maar ervan uit dat ik zaterdag mijn nod is, maar dit kan oik woensdag al zijn... heb geen ovu testen gebruikt! Afwachten!
     
  5. MaNi

    MaNi Lid

    12 feb 2012
    50
    0
    0
    Almere
    Goedemorgen BabyNijn,
    dan lopen wij bijna hetzelfde qua cyclus. Ik zit op dag 24. Dus al jij zaterdag ongesteld zou moeten worden dan is het bij mij maandag (met een cyclus van 31 dagen) Ga je dan zaterdag testen of zondag??
    Ik ga dinsdag 30 testen. Dan is het de 15de dag na mijn eisprong. Het ziekenhuis had gezegd dat ik 1 jan mag testen. Dat is dan 2 dagen over tijd. Steekjes zou inderdaad innesteling kunnen zijn. Ik heb werd net wakker met opgezwollen borsten, en soms steekjes links in baarmoeder, maar is voor mij nog iets te vroeg voor innestelling (volgens het schema is dat pas vanaf morgen) en ach ik heb die steken wel al eerder gevoelt, dus ga nergens van uit. Nu is het inderdaad afwachten
     
  6. BlijeIk

    BlijeIk Fanatiek lid

    7 sep 2014
    1.177
    0
    36
    NULL
    NULL
    Dag dames,

    Even een korte update! :)

    Afgelopen dagen veel gelezen op het internet.. Vruchtbaar slijm etc.
    Nu had ik gisteren rekbaar, doorzichtig, draderig slijm.
    Internet geeft aan dat dit vruchtbaar slijm is.
    Ik dacht doe eens een ovulatietest.. En ja hoor, bijnaaaa positief. (zie mijn album, bij mijn profiel)
    Dus, waarschijnlijk heb ik gewoon een late eisprong rond de 38ste dag van mijn cyclus!

    Heb sinds gisteren echt misselijke pijnen rond mijn middel.. Onderbuik links.. Onderrug..
    Ben met vlagen nog steeds misselijk.. Maar schijnbaar is dit evengoed mogelijk!
    Ik ben dus wel uit mijn droom dat ik zwanger ben, evengoed een opluchting! Want nu weet ik tenminste wél waar ik aantoe ben.

    Strakjes nog een ovu test doen, kijken of het dé knaller is.. En dan ga ik ze vergelijken.. Dit wil ik een paar dagen proberen..

    Zo, nu zijn jullie ook weer een beetje op de hoogte van mijn situatie!

    Voor jullie allemaal; veel succes, hopend op meer duidelijkheid voor iedereen! ;)

    Liefs!
     
  7. BabyNijn

    BabyNijn Bekend lid

    15 mei 2011
    947
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik ga pas maandag ofzo testen, of ik moet echt duidelijke symptomen hebben. Ik heb maande. voor niks getest... Nu gewoon geduld en wachten tot ik echt goed overtijd ben...

    Spannend ook bij jou. Ik voel ook wel wat steekjes maar ook ik heb dit al vaker gehad het afgelopen jaar!

    Laten we hopen dat we mooi nieuws hebben dit jaar nog :)

    Fijne kerstdagen!
     
  8. BabyNijn

    BabyNijn Bekend lid

    15 mei 2011
    947
    0
    0
    NULL
    NULL
    En je hebt normaal lange cyclussen? Want op dag 38 een eisprong is erg laat!
     
  9. BlijeIk

    BlijeIk Fanatiek lid

    7 sep 2014
    1.177
    0
    36
    NULL
    NULL
    Dat is inderdaad erg laat..
    Maar schijnbaar kan het wel?
     
  10. MaNi

    MaNi Lid

    12 feb 2012
    50
    0
    0
    Almere
    Oh spannend. Inderdaad. Zou mooi verlaat kerst cadeau zijn
    jullie ook fijne kerst
    Ik qacht met spanning je bericht af...
     
  11. Mijn bloedverlies vandaag was minimaal, gisteren wel normaal qua hoeveelheid. Meestal toch wel 4 a 5 dagen ongesteld. Ik blijf dus wel op m'n hoede met wat ik voel en qua temperatuur.
     
  12. BabyNijn

    BabyNijn Bekend lid

    15 mei 2011
    947
    0
    0
    NULL
    NULL
    Apart, bloemetjes!
    Heeft het al doorgezet??
     
  13. 1e wondertje

    1e wondertje Fanatiek lid

    21 jun 2014
    1.195
    321
    83
    Vrouw
    Ha meiden,

    Ik ben op dit moment al op dag 47 van mijn cyclus, zoals je hieronder ziet lopen de cyclussen na het stoppen van de pil wel op, maar zo lang heb ik nog niet gehad. Ook heb ik dit keer met ovulatietesten geen eisprong gedetecteerd. Eerder wel een duidelijke ovutest en ook 3x echt pijn en steken rond vermoedelijke eisprong, ik werd dan ook ongeveer 13 dagen erna ongesteld.
    Ik heb vorige week woensdag een zwangerschapstest gedaan, deze was negatief, nu wil ik morgen nog een keer testen want het kan natuurlijk zijn dat ik een extreem laat eitje had en dat het nu wel ingenesteld is maar weinig hoop eerlijk gezegd.
    Mocht ik niet zwanger zijn, is het dan verstandig met dit verhaal en lange cyclussen naar de Huisarts te gaan?

    Bedankt!
     
  14. BabyNijn

    BabyNijn Bekend lid

    15 mei 2011
    947
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi 1e wondertje,

    Vervelend die onzekerheid! Je hebt een onregelmatige cyclus, maar ik vind het nog geen reden om naar de huisarts te gaan. Die zal waarschijnlijk zeggen dat je nog niet lang bezig bent. Je cyclus kan na pilstop schommelen. Even de tijd geven. Wel verstandig om ovu testen te gebruiken, zodat je weet wanneer je vruchtbaar bent.

    Succes! Ik hoop dat je snel duidelijkheid hebt..
     
  15. BlijeIk

    BlijeIk Fanatiek lid

    7 sep 2014
    1.177
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hai,

    Ik heb een beetje hetzelfde "probleempje"..
    Zit nu op CD 40. Maar heb naar mijn idee wél m'n eisprong gevonden.
    Ik denk eerlijk gezegd niet dat de HA je nu al helpt.. Vaak moet je dan toch al een langere tijd bezig zijn met kinderen krijgen.
    Ik ben zelf gestopt in Maart. Cyclus was een half jaar helemaal perfect. Toen werd ik in september zwanger. Kreeg 14-10 een MK en nu is mijn cyclus helemaal in de "war".. :)

    Ik bleef ook aan het testen.. Steeds negatief.
    Maar doordat ik veel op internet had gelezen kwam ik erachter dat doorzichtig/rekbaar slijm/afscheiding vruchtbaar slijm is.
    En op een dag had ik dat.. Op CD 38. Ik deed weer eens een ovulatietest en die was eigenlijk meteen best positief. Of het een knaller is weet ik niet, maar ik denk toch wel dat ik in de goede richting wijs.
    Ook behoorlijk wat steken gehad de afgelopen dagen, pijn in onderbuik en onderrug. Misschien kun je daar wat mee?

    Jij ook succes!
     
  16. BlijeIk

    BlijeIk Fanatiek lid

    7 sep 2014
    1.177
    0
    36
    NULL
    NULL
    foto (68).jpg

    Lijkt dit er een beetje op?
    De bovenste leek me een knaller, hij is nu natuurlijk ingedroogd.. Maar het linkerstreepje is donkerder dan het rechter.....
     
  17. Floortje90

    Floortje90 Actief lid

    25 sep 2014
    312
    0
    0
    Ouderenzorg
    Uithoorn
    Toevallig de laatste reacties alleen gelezen en wilde toch even reageren.
    Bij een regelmatige cyclus wordt je pas na een jaar doorverwezen, maar bij een onregelmatige cyclus mag je na een half jaar al naar de HA hoor...
    Of jouw HA je ook daadwerkelijk helpt is bij iedereen verschillend helaas maar die van mij hielp wel en daar was ik erg blij mee want ik kreeg de diagnose pcos en kon gelijk een traject in:)
    Succes!
     
  18. 1e wondertje

    1e wondertje Fanatiek lid

    21 jun 2014
    1.195
    321
    83
    Vrouw
    Ha Floortje,

    Ja dat vroeg ik mij dus af..omdat ik geen regelmatige cyclus heb en steeds langer wordende met nu dus dag 48 en negatieve testen en geen eisprong gevonden heb deze keer , andere keren wel.
    Ook was ik voor de pil niet regelmatig dus dat speelt misschien ook mee.

    Het is ook wel fijn om van de Ha te horen of dit met bovenstaande gegevens normaal is en je dus gewoon nog een paar maandjes zo door moet gaan of dat het inderdaad afwijkend is en misschien iets zegt.

    Bedankt Blijek!
    Succes ook!
     
  19. 1e wondertje

    1e wondertje Fanatiek lid

    21 jun 2014
    1.195
    321
    83
    Vrouw
    Ha Floortje,

    Ja dat vroeg ik mij dus af..omdat ik geen regelmatige cyclus heb en steeds langer wordende met nu dus dag 48 en negatieve testen en geen eisprong gevonden heb deze keer , andere keren wel.
    Ook was ik voor de pil niet regelmatig dus dat speelt misschien ook mee.

    Het is ook wel fijn om van de Ha te horen of dit met bovenstaande gegevens normaal is en je dus gewoon nog een paar maandjes zo door moet gaan of dat het inderdaad afwijkend is en misschien iets zegt.

    Jij bent ook snel naar de Ha gegaan dus na je pilstop? Welke rede had jij toen? Hoe zagen jou cyclussen eruit?geweldig dat je zwanger bent!

    Bedankt Blijek!
    Succes ook
     
  20. bloemetjes123

    bloemetjes123 Actief lid

    19 sep 2014
    102
    0
    0
    NULL
    NULL
    Bij mij heeft menstruatie niet echt doorgezet. Veel korter n veel minder dan normaal.

    Waarom zijn vrouwen zo moeilijk te begrijpen. ..
     

Deel Deze Pagina