ik heb een ukkie, ze is nu circa 81cm lang en ruim 11 kilo. ze zit nu nog in mt 80, soms 86. Dus ik heb 86-92 besteld, 92-98 is veel te groot voor haar, zeker van Next.
nieuwe schoentjes - heb een maatje groter gekocht.. Hij heeft nu ook een paar Jochies en die zitten hem heel goed dus ik dacht nu dat het uitverkoop is even een nieuw paar schoenen voor hem scoren. Het blijft een gok natuurlijk (qua maat - misschien krijgen zijn voeten een groeispurt en slaat hij bijvoorbeeld een maat over zoals sommige kinderen dat doen).. maar goed.. dat zie ik dan wel weer. Vooralsnog blij met mijn aankoop
Die truien heeft m'n dochtertje ook. Superleuk zijn ze! Die crèmekleurige trui doe ik haar aan met die gebreide legging in dezelfde kleur met bruine slofjes. Die legging kost nu 7 (uitverkoop bij H&M)
Ik heb dit super schattige Petit Bateau piyamatje met zilveren polkadots gekocht voor m'n prinsesje ❤️
Gaat vast lukken! Tussen 2 schoenmaten zit 7 mm verschil. Je zoon zal vast niet ineens 1 ochtend wakker worden met 7 mm grotere voeten En deze schoenen kan hij eigenlijk alle seizoenen wel aan! Ik was bij de schoenenwinkel om dochters voeten op te laten meten, en moest echt 20-25 minuten wachten Vervolgens deed die verkoopster het zo knullig, ze noemde alle maten 'maat 19, 20, nee 21' voordat ze tot haar conclusie kwam '19,5 a 20'. Nou, als ze eerst alle maten opnoemt is de geloofwaardigheid er wel af haha. Dus ik dacht, dat kan ik zelf ook! (/beter) Uit China een plastic schoenmaatmeter besteld voor 5 euro incl verzendkosten. Nu kan ik de lengte van dochters voetjes zelf regelmatig opmeten (haar breedte is normaal)
Wow zeg, inderdaad een beetje knullig. Moet eerlijk zeggen dat bij een winkel (zal naam niet noemen lol) een verkoopster ook wat onhandig bezig was. Bij de Van Haren nog eens laten opmeten en die verkoopster was zo aardig dat ik zelfs een rood plastic ding mee kreeg om af en toe zelf thuis zijn voeten op te meten Uiteindelijk niet bij de Van Haren schoenen voor hem gekocht overigens, maar dat terzijde. Mijn zoontje heeft twee heel ongelijke voetjes.. zit 1,5 maat verschil tussen de linker en rechter voet. Best veel vind ik op zo'n klein voetje. Hoop dat zich dat weer recht trekt want anders zie ik het nog gebeuren dat ik telkens twee paar van dezelfde schoenen moet kopen - in twee maten.. zodat hij aan allebei de voeten genoeg steun heeft van de schoen
@Nextnieuwecollectie: als ik heel eerlijk ben vind ik die tot nu toe voor jongens een beetje tegenvallen.. veel grijs tinten/ donkere kleuren.. maar er komt vast nog wel meer. t Is nog hartje winter tenslotte. (en tamelijk wat gele dingen viel me op.. maar laat geel nou net een kleur zijn waar mijn zoontje ab-so-luut niet mee staat )
Marbella: Die mega bloks zijn hier echt een heel groot succes! Bomberjack vind ik ook leuk, zag hem net op de site. Denk alleen dat het niet echt staat bij Saar. Leuk hoor!
Ik denk dat het hier ook wel een hit zal zijn ben benieuwd! Denk dat het ook voor Sara een leuk jack is hoor, maar ik zal wel een foto maken als ik 'm binnen heb.
Wat verkopen ze veel verschillende soorten blokken zeg tegenwoordig (merk etc). Die op het plaatje ken ik helemaal niet, zelfs nog nooit ergens gezien in de winkel zover ik weet. Ik heb voor mijn zoontje de "gewone" Duplo blokken.. Vind dat pastelgroen trouwens altijd leuk voor meisjes.. even geen roze
Ja, ze hebben echt veel! Wij hebben ook Duplo maar nog niet zo heel veel en wat we hebben zijn bijv. ijsjes maken en dieren (is denk ik wat leuker als ze iets ouder is). Vind jouw zoontje Duplo ook leuk? Inderdaad weer eens wat anders!