Leefdtijd zegt gelukkig niks, zolang de klik er is. Hier 9 jaar verschil en daar merken we gelukkig niks van. Mensen keken in het begin wel raar omdat ik net 18 was, nu geen last meer van gelukkig. Zou het dus niet vertellen, wie weet blijft het wel bij die date 😉
Ik zie niet in wat hier erg aan is. Ken verschillende stellen waarbij de een veel ouder is dan de ander (man 20 jaar ouder dan de vrouw, maar ook waarbij de vrouw ruim 8 jaar ouder is bv). Ze is 24, dus ik neem aan dat ze volwassen genoeg is om in te zien dat dit een groot leeftijdsverschil is.
Toen ik nog wat jonger was (ben nu 28) had ik ook weleens dates met mannen die ouder waren dan ik, de oudste 18 jaar ouder. Sowieso had ik altijd al minder op met mensen van mijn eigen leeftijd, vriendinnen zijn ook ouder dan ik. Ze is volwassen, dus ik neem aan dat ze dat prima zelf kan beslissen en daar hoeft haar moeder niet over ingelicht te worden. Druk haar wel op het hart om op een openbare plek af te spreken en bied aan om standby te staan als er iets is. Mijn beste vriendin weet altijd waar ik ben als ik een date heb en ik geef zoveel mogelijk gegevens van de betreffende man door.
Ik zou er niks van zeggen, ze is volwassen. Daarbij ik zou het niet waarderen dat iemand mijn moeder in zou lichten over wat ik doe. Dan zou ik een hartig woordje met diegene spreken, helemaal als ik diegene dus iets in vertrouwen heb verteld. Zoals jou nicht jou ivm deze date.
Ik zou me er verder niet mee bemoeien . Alleen wel waarschuwen voor de gevaren van dates met vreemde . Misschien voorstellen de app te installeren dat jij ziet waar zei is . Verder is het ook de vraag voelde hij zich aangetrokken om met haar aftespreken om dat het klikte of benaderde hij haar om haar leeftijd ? Mijn vriend en ik schelen 11 jaar . Wij leerde elkaar kennen en vonden elkaar leuk en daarom speelde leeftijd geen rol meer maar als iemand jou leuk vind omdat je jong bent zonder jou zelf eerst leuk te vinden vind ik het vreemd .
Ik zou even met haar praten als ik jou was en je bezorgdheid uitspreken. Dat ze oud en wijs genoeg is om te doen en laten wat ze wil maar of ze alsjeblieft op wil passen (afspreken in een bar of restaurant ofzo en laat iemand weten waar je bent) en dat ze niet te hard van stapel moet lopen, je wil niet dat haar iets overkomt of dat ze wordt gebruikt. Verder zou ik me er niet mee bemoeien. Ze is geen tiener meer maar een volwassen vrouw van 24.
Ik zou mezelf er niet mee bemoeien. Het is een volwassen vrouw, en ze komt er zelf wel achter of hij bij haar past of niet.
Mijn vriend is 24 jaar ouder dan ik. Heel wat jaren, dat klopt, maar ik merk er niks van. Mijn ouders vonden het in het begin eng, maar waren er snel aan gewend en kunnen het onwijs goed met hem vinden. (ze vinden hem de leukste vriend die ik heb gehad )Ook zijn ouders hebben er geen probleem mee dat ik zo veel jaren jonger ben. We zijn onwijs gelukkig met elkaar en zijn dus nu ook bezig met ons eerste kindje samen. Mijn vrienden en de rest van mijn familie vinden hem ook geweldig. We hebben ook veel gezamenlijke vrienden. Hij ging altijd al om met mensen die jonger zijn dan hijzelf. Het is maar net hoe de man is. Ik had mezelf ook nooit voorgesteld met iemand die zo veel jaar ouder is, maar het is eenmaal zo gelopen en zou niet meer zonder hem kunnen.
Ik ben 27, en heb al 10 jaar een relatie met n 20 jaar oudere man.. was voor de familie idd ff slikken toen, (ik was nog maar 17) maar nu is t normaal..
Uh nou en? Totaal niet jouw zaken, en moeder inlichten? ja misschien als ze 14 was, maar nu? kom op zeg
Nou ja, helemaal dit dus! Vind het belachelijk en nogal lachwekkend als jij je daar mee gaat bemoeien.....
Mijn broer is 40 en zijn verloofde is net 23. Ja, is even wennen, maar als ze bij elkaar passen, prima toch? En waarom zou een zoveel oudere man het niet serieus kunnen menen? Zou me er ook lekker buiten houden.
Nou idd. Zou hoogstens vragen of ze wil appen of alles goed gaat op de date of dat jij haar moet "redden". Maar verder, ze is geen puber meer.
Sommige relaties met groot leeftijdsverschil gaan beter dan relaties zonder leeftijdsverschil... Het is niet aan jou om te bepalen of dit goed of fout is. Zij moet zelf in gaan zien of dit het is of niet. Ze is 24 oud en wijs genoeg. Het is fijn dat ze in die leeftijd is om zelf te ontdekken wat slim is en wat minder verstandig is. Het lijkt me dat ze in haar hoofd al genoeg afwegingen heeft gemaakt over de leeftijd. Het enige wat jij kunt doen is haar een schouder bieden mocht het eindigen in liefdesverdriet. En anders kun je delen in haar vreugde. Verder hoef je hier niets mee te doen.
Het enige wat ik als ik háár was even zou nagaan, is of hij niet toevallig al ergens een gezinnetje heeft. Zoveel mannen die via datingsites op zoek gaan naar wat jongers omdat ze het in hun eigen huwelijk wel gezien hebben. Klinkt hard, maar die sites als 'second love' zijn er niet voor niets. Misschien is hij ook wel gescheiden en op zoek naar een nieuwe serieuze relatie. Dan vraag ik me alleen af, of zo'n jong blaadje van 24 hem wel kan bieden wat hij wil/nodig heeft, of dat ie toch stiekem zijn pik achterna loopt.
Hier 13.5 jaar verschil en het werkt. Maar een paar keer in mijn omgeving gemerkt dat 20+ jaar heel vaak niet werkt. Andere levensfases enzo. Maar daar moet ze toch echt zelf achter komen. Ik heb mijn omgeving in begin overigens niet gemeld hoe oud mijn partner was . Ik was net 21, hij werd bijna 35. Ik zat niet te wachten op alle commentaren en wou eerst zelf uitzoeken of het iets werd. Overigens zie ik er jong uit en krijg ik geregeld naar mijn hoofd "of hij mijn vader is?" (als ze ons samen zien) of "ofdat ik de babysit van zijn kinderen ben?". De eerste keer schrok ik van zo'n opmerking, maar tja ... weinig tegen te beginnen. Maar ze is 24 ... oud en wijs genoeg om er zelf achter te komen of het iets wordt. Uiteraard kan je haar de raad geven om de eerste keer af te spreken op café ofzo ... maar om nu gelijk haar moeder in te lichten? Nee, dank je.
Er was een gezegde over bemoeien en iets met kippen? Hihi nee iemand van 24 is gewoon volwassen en moet je lekker eigen beslissingen laten maken. Misschien is het wel een heel zorgzame/verzorgde/attente man you never know... Misschien is ze leeftijdgenoten wel zo vreselijk zat...
Tja, weinig "jonge mannen" kijken kennelijk naar "oudere vrouwen" . En al zeker een leeftijdsverschil van 15 à 20 jaar is toch echt wel héél zelden bij een (jonge) man. Oftewel het gezegde van dat "fris blaadje" waar sommige mannen af en toe voor gaan. Mijn neef heeft een vrouw die 4 jaar ouder is. Werkt al jaren perfect, maar hij werd in begin toch echt wel vreemd bekeken toen hij op zijn 19de een relatie begon met een vrouw van 23.