Hoi dames, ik zit hier al een poosje m'n hoofd over te breken; zal ik voor de komst van ons tweede kindje een tweede commode aanschaffen of niet? Onze zoon zal 20 maanden zijn als de tweede komt. Nu gebruiken we de commode nog dagelijks voor verschonen en afdrogen/aankleden na het douchen maar ik kan zo moeilijk inschatten hoe dat over 6 maanden zal zijn. Ook gebruiken we de commode voor al zijn rompertjes, luiers en kleren die hij dagelijks draagt. Hoe hebben jullie dat met een tweede kindje gedaan met nog geen 2 jaar leeftijdsverschil?
wij hebben wel een extra commode gekocht. bij de ikea hebben ze een commode die je later kan ombouwen als bureau. die hebben wij nu voor de oudste, wij zijn er erg blij mee!
Onze dochter is nu 21 maanden en zal ruim 2 jaar zijn als de baby komt. Wij gaan geen extra commode aanschaffen hoewel we hem nog meermalen daags gebuiken voor aankleden en verschonen. Op dochters kamer staat nu een gewone kledingkast en omkleden doen we op de commode die op de andere kamer staat of op ons bed. Sowieso ga je steeds meer staand doen naarmate ze ouder worden. Wij vinden het zonde van het geld want over korte tijd moet de commode weer vervangen worden door een kledingkast.
Bij ons zat er 16 maanden tussen. Wij hebben wel 2 commodes. 1 op hun slaapkamer (ze slapen bij elkaar) en 1 in de badkamer. Ben er tot nu toe nog steeds erg blij mee!!
Ik zou geen commode aanschaffen maar een mooie ladenkast, waar je een verschoningskussen op legt. Zo hebben we voor onze oudste destijds een ladenkast van Ikea gekocht, kussen erop, en het was een commode. En nu gebruikt hij die kast nog steeds, voor zijn kleding. Dan zit je niet met iets wat je later niet meer gebruikt.
Zo hebben wij het ook opgelost. We hebben de ladekast in twee leuke kleuren geverfd en hebben er nu al 10 jaar plezier van (gaan hem nu gebruiken voor de nieuwe baby)
Wij hebben er nu 21 maanden tussen zitten en hebben bij zoonlief de malm ladekast als commode gekocht. Staat straks ook leuk op zijn kamer als gewone ladekast. Het is iets krapper dan een hele commode, maar werkt perfect.
Ik heb hem even opgezocht op internet en die is inderdaad wel handig ja! Dan schuif ik die van onze zoon door naar de baby, zet ik deze nieuwe op zijn kamer en kan hij na korte tijd gebruikt worden als speelgoedhoekje o.i.d. Dank je wel voor de tip!!
Oh wacht, deze is ook wel erg handig ja!! Mmmmm, moet ik daar weer tussen kiezen haha Ook bedankt voor deze tip!
Ik heb ook alles dubbel aangeschaft. Wat houd je tegen om t niet te doen? Bij ikea idd niet duur of via mp. Je kan alles evt weer doorverkopen als je eerste geen commode meer nodig heeft.