Ik ben heel sterk aan het denken om de samsung s5 mini te kopen. Ik heb nu de s3 mini maar deze heeft zijn beste tijd gehad, is heeeeeeeeeeeel traag, valt vaak uit, en foto's knippen is een drama. De s5 mini hoor ik goede geluiden over, is dat ook zo? Heeft iemand deze telefoon al om in gebruik?? Ik hoor het graag bedankt!!
Ik heb heb hem nu paar maanden.. naar 3 weken moest hij al teug naar de fabriek. Ivm camera fout & niet opladen.. heb hem nu al even terug maar voor de rest een fijn toestel!
Ik heb hem ook sinds een maand. Eerst problemen gehad met de batterij, maar sinds de laatste update vind ik het een super fijne telefoon
Slechte ervaring mee heb in totaal drie verschillende s5 mini's gehad en allemaal liepen ze vast en waren ze traag. Kon uiteindelijk me contract ontbinden bij tmobile.
Ik heb m niet maar hoor er niet zulke hele goede verhalen over in mijn omgeving. Zou persoonlijk niet snel voor een mini variant kiezen omdat dat toch de mindere versie van de gewone is. En aangezien ik diente duur vind ben ik over nu huawei haha. Succes met je beslissing
Ja ik weet dat de mini minder is als de grote maar ik wil geen grote. Vind zo onhandig om zo'n halve ipad aan je oor te hebben met bellen.
Ik zit met hetzelfde, mijn s3 mini heeft ook zn langste tijd wel gehad... eerst wilde ik ook voor de s5 mini gaan maar ben nu ook andere merken zoals Sony, LG en Huawei ah onderzoeken. Als je googled op 'ervaringen LG 3' dan krijg je reviews via tweakers... Ik wil idd ook geen grote telefoon, maar weet wel dat de miniversie van Samsung gewoon echt minder is... Succes ook. Ik moet nog n maandje wachten
Ik had ook hetzelfde probleem nu met mijn s3 mini. Heb gisteren een s4 mini gekocht omdat ik inderdaad over de s5 mini slechte verhalen hoorde. De s4 mini is een stuk goedkoper en ik ben er super blij mee!
hier precies hetzelde. heel veel slechte verhalen over de s5, nu de s4 mini en super tevreden mee! en idd groot genoeg! ik heb bewust een mini gekocht, wou ook niet zo'n groot ding
Snel, niet vastlopen, lange accuduur en goede spaarstand, goede camera voor foto's, liefst ook een die tegen water kan (zoals de s5 mini mijn dochter krijgt m regelmatig te pakken en in de zomer weet ik niet of die misschien in water belandt....) de s5 mini heeft ook een kidsmodus geen must maar lijkt me wel handig. Verder geen grote telefoon zoals s4 de grote versie, moet een handzame telefoon zijn.
Dan zou ik eens gaan kijken naar de Sony Xperia Z3 compact 😊 Heeft een veel snellere processor, groter werkgeheugen, 20,7 mp camera (s5 mini heeft maar 8mp) en kan ook onder water! Langere batterijduur etc.. Vergelijk het maar eens op gsmarena.com
Heb pas dezelfde vraag gesteld 😄. Heb het toch gewaagd ondanks dat er ook een aantal negatieve ervaringen te lezen waren en ben tot nu toe tevreden 😄.