Wat is jou ultieme genots momentje van vandaag? Bekijk bijlage 435997 Voor mij is dat deze. Een kleine traktatie omdat de teller op -28 staat
Oh heeerlijk! Men ik snak zo naar chocola. Ik ben aan het werk en heb zo'n ontzettend veel zin in een kop thee met een reep Verkade (L) Helaas, ik moet het met alleen thee doen
Ja, nu! Ben vanmorgen om 9 uur naar mijn werk gegaan en was om 19.30 thuis.... Dus zit nu lekker op de bank in pyama, ochtendjas en een pak noga met een kop thee Bovenop mijn genot kwam nog dat man en oudste zoon beiden wel vrij waren en zij samen het huishouden hebben gedaan
Beentjes omhoog, macje en haakwerkje in de buurt en dan dees, die ik als enige in dit huis lust. Is ook de enige melkchocolade die ik lust: (foto is gewoon van net geplukt)
Wauw -28 super! Mijn genotsmomentje was toen de kleine lekker bij me kwam kroelen en tegen me aan in slaap viel. Gebeurd normaal nooit namelijk.
Van vandaag?? Ik liep in de supermarkt heel veel boodschappen te doen. Was bijna al er uur bezig en ik kreeg me toch trillende benen! Supersuikerdip. Had ook al een hele tijd niet gegeten. Ik ben naar de snoepafdeling gesjeesd en heb de pot snoep die me het meeste aanstond open getrokken en opgevreten. Man! Dat was lekker. Mijn ultieme momentje van vandaag Uiteraard wel netjes afgerekend.
Oooh YES!! Mn vriend wil best wel wat doen maar moet het altijd vragen, geluksmomenten zijn hier dus als ie dat uit zichzelf doet.
Nou: ik heb het wel gevraagd hoor vanmorgen....Maar dat doet niets af aan de pret te weten dat je in een (redelijk ) schoon huis thuis komt (morgen doe ik het zelf wel weer ) Maar uiteraard heb ik ze beiden de hemel ingeprezen.
Ik werk in een huisartsenpraktijk. Het was na 4 vrije dagen zo giga druk dat de kop koffie die ik van mijn collega om 11u kreeg nog nooit zo lekker smaakte
Dat de meiden vanmiddag een half uur samen in het ledikant van de jongste hebben gespeeld! Ze maken hier bijna altijd ruzie, de jongste moest naar bed maar de oudste wou nog even een kusje geven, lagen ze samen naast elkaar gekken bekken te trekken Ik heb heerlijk opgeruimd zonder een kind om mij heen, GENIETEN was dat! (Ondertussen genieten van het gelach van de meiden)
Na de hele nacht wakker te zijn gebleven om 'wacht te houden' (man is ziek en ik had een gevoel dat het misschien iets ergs was omdat het zo lang aanhoudt en steeds erger wordt), naar de huisarts, apotheek en supermarkt te zijn geweest, weer binnenkomen in een warme woning en eindelijk in bed kruipen. Er is niets ergs aan de hand trouwens hoor.
Mijn laatste genot moment was met 1e kerstdag. Hadden krieltjes met varkenshaasje en gebakken spruitjes met spekjes. Heerlijk! Zo simpel, maar was vooral genieten omdat mijn varkenshaasje perfect gebakken was was mijn 1e keer varkenshaas maken. Vind t normaal te duur voor zomaar bij avondeten