Morgen nekplooi meting, spannend!

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door MamaChantal, 29 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Ik lees dit nu! Wat fijn!!
    Kan je trouwens gezien jullie geschiedenis geen 13 weken GUO krijgen?
     
  2. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.541
    3.057
    113
    Nee, had bij caylen met 16 weken een guo in wkz, nou die vent was sago zeg! Hij vroeg "wat doen jullie hier"?
    Hij vond het te vroeg om het hartje te beoordelen
    wel gedaan natuurlijk maar met 21 weken kon dat het beste zei hij.

    Nu durf ik daar niet meer heen voor de 21 wk haha
    dus ga met 18 weken de 20 wk echo hier laten doen en met 21 wk in wkz

    Ze hadden hier toen ook ontdekt dat Viënna die hartafwijking had en ze zullen er wel beter op letten natuurlijk.
     
  3. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Wat een flapdrol zeg! Stomme hork!
    Volgens mij zijn er inderdaad nog niet zoveel ziekenhuizen die het doen. Ik zit in Zwolle en die doen het in samenwerking met het UMCG.

    Maar goed de nekplooimeting en de combinatietest was goed dus dat sleept jullie wel goed door die weken tot de 20 weken echo toch?
    In ieder geval reden voor een "klein" feestje. Super fijn nieuws!

    Ik wens jou en je gezin een fantastisch 2015 met niets meer dan geluk en heel veel gezondheid!! En een wolk van een baby!
     
  4. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.541
    3.057
    113
    Bedankt!
    Ja zorg gewoon dat ik met 18.0 een echo heb haha :)
    Probeer het los te laten, maar is wel lastig.
     
  5. ons2ewonder

    ons2ewonder Bekend lid

    3 mei 2011
    986
    8
    18
    moeder
    Wat fijn dat de nekplooi goed was . Dat is al een heel goed teken. Probeer te genieten. Hoe gaat het nu met het spugen nog steeds zoveel last ?

    Bij ons beoordeelden ze het hartje ook al met 14 weken (Zwolle en umcg) puur om te kunnen zien of het linker deel zich goed bleef ontwikkelen. Maar mijn kinderen zijn na de geboorte nooit meer gecontroleerd wat ik dan weer raar vond.
    Wij kregen te horen dat als we zelf gezond waren onze kindjes 2 tot 5 % kans hadden op dezelfde hartafwijking als onze oudste.
    Toen bleek dat ik ook een hartafwijking had werd het 50% kans
     

Deel Deze Pagina