Pfff insomnia Slapeloze nacht nr twee (en dan heb ik nog geeneens een kind haha) Maar heb superleuk idee voor morgen bedacht! To be continued..
Ik ben ook nieuwsgierig! Ik droomde trouwens dat vl geen kinderen wilde.. Maar ipv het gewoon te zeggen gebruikte hij elke keer stiekem een condoom 😂
Tadaa! Deze wensballon ga ik vanavond voor ons oplaten! Op een fantastisch 2015 voor ons allemaal Had hem graag mooier gemaakt ma ooh wat zijn die dingen kwetsbaar! Ben ik nog iemand van de harde kern vergeten erop te zetten??
aahh jillster wat ben je een lieverd!!! kei leuk!! Fijne avond dames!! En als ik er niet meer aan toe kom iedereen alvast en goede jaarwisseling en de beste wensen voor 2015!!! dikke kus!!
Wij zijn onderweg naar kaatsheuvel! Ik wens jullie ook alvast een goede en veilige jaarwisseling! xx knuffels!
Wauw wat een super gaaf idee van je Jillster!!!!!!! Echt heel lief!!! 2015 moet helemaal goed gaan komen!!! Allemaal een super fijne jaarwisseling gewenst! Heel veel liefs!
Wat ik jullie allemaal toewens staat al op de wensballon maar een hele fijne jaarwisseling toppers, wees voorzichtig en tot morgen! Liefs! Xx