Ik heb net de testen ontvangen en getest, ik kon mezelf niet bedwingen haha Het is zo erg dat ik zelfs ochtendurine bewaard had ervoor haha. En ja hoor, een heeeeel licht streepje.. Nu is mn onzekerheid nog erger geworden haha
Dat inderdaad! Zolang je geen rood ziet zegt een negatieve test nog vrijwel niks. Er zijn genoeg vrouwen die pas een hele tijd na hun NOD positief testen
nouja het is elke keer hetzelfde.. Fors over tijd zonder aanwijsbare reden Heb nu ook maar een ticker aangemaakt! Ik test gewoon om de twee dagen, op evt zwangerschap. En ga elke dag testen voor m'n ei. Een van de twee zou een keer raak moeten zijn, of de ongi moet komen. Zou ik ook niet erg vinden hoor! Want dan kan ik tenminste goed op zoek naar m'n ei! Maar deze onzekerheid is gewoon niet tof. Het moet niet perse nu raak zijn, maar begin wel twijfels te krijgen of ik überhaupt wel vruchtbaar ben op deze manier? M'n Hubble denkt dat ik er teveel mee bezig ben maar deze lange cyclussen waren al van voor dat we begonnen zijn met proberen. K heb wel puistjes momenteel, dus Mss komt de ongi eraan
Oooh ik snap je helemaal Jughi! Dat onvruchtbaar zijn spookt al sinds we begonnen zijn door mijn hoofd, wat zo belachelijk is want er zijn helemaal geen aanwijzingen voor.. Ja mocht het nu niet raak zijn gewoon even lang doortesten om ovu te vinden, ik heb er deze maand ook 16 versleten voordat ik hem vond geeft wel rust en ook meer inzicht in je cyclus. Hoop dat je gauw wat meer duidelijkheid hebt want idd, die onzekerheid is killing. Ik heb ook opeens pukkels, het lijkt vier op een rij wel
Ik krijg het niet echt op de foto omdat mijn mobiel zo'n slechte camera heeft haha. Voor de expert tuurders een fototje Het is ook echt heeeel licht, maar dat had ik bij mijn zoontje ook toen ik voor het eerst positief testte. Ik ga voor de zekerheid morgen of overmorgen nog maar eens testen
Ja ik heb er ook zon 10 versleten of zo.. Denk dat ik langer door moest testen om m te vinden... We gaan afwachten... Die onzekerheid is gewoon het stomst! Doe mij een cyclus van 27 dagen.. Tjongejonge Pff.. Moet verslagen maken en heb de hele week al een huiswerkvermijdende houding..
Ik ken het.. ik heb ook een gigantisch onregelmatige cyclus.. ik ben dan ook niet aan ovulatietesten begonnen want dat vond ik teveel gedoe. Ik heb gewoon een beetje gekeken naar wanneer ik vruchtbaarslijm had en ik merkte het qua gedrag bij me ook wel, ik had opeens veel meer zin haha. Ik heb nog 1 foto geprobeerd te maken maar het is echt waardeloos.. met de spiegelreflex zou het moeten lukken maar mijn man heeft de sd kaart ervoor 'opgeruimd' zucht!
Leuk meiden, Engels en wiskunde! Ik geef tekenen 😊 natuurlijk het leukste vak wat er is 😜 op een vmbo trouwens... Nou vanmorgen toch getest...kon mezelf niet bedwingen... 12 dpo vandaag..Omo witter de wit..witter kan niet..met kv2v5 Heb echt ff een baal momentje...😥 M'n lichaam doet raar, al een paar dagen flink gerommel in m'n buik en twee dikke pukkels op m'n gezicht, die ik normaal echt niet heb.. En af toe vlagen van misselijkheid. Ml vond gisteren inderdaad toch dat m'n boobies groter waren... Ik denk dat ik gewoon nu echt op m'n menstruatie kan gaan wachten. Ik heb besloten dat als deze uitblijft ik pas weer ga testen!
Ik zie wel wat hoor! Ooh herken het jughi, heb hier nog een vrij grote stapel nakijkwerk liggen die ik echt de eerste dag van de vakantie zou gaan nakijken. Echt.
Hihi.. Heb nog van 9 klassen toetsen wiskunde liggen Maar eerst toch maar ff mn eigen verslagen haha..! Ik zou het ook ECHT! de eerste week allemaal gedaan hebben haha... Jongens kijk maar in magister, verschijnt je cijfer vanzelf.. Arme kids!
Wiebel wiebel emoties? What's wrong? Ja ik herken t wel! Als ik alleen ben test ik ook sneller. Spannend hoor! We wachten af... succes meid!!
Ja hoe gaat het nu tussen jullie Tacita? Aaah Annelie ik had verwacht dat jij een de weinige zou zijn die het zou volhouden om pas na NOD te testen hih..De testdrang heeft jou dus ook te pakken gehad en maar goed ook, wat fijn! Voorzichtig gefeliciteerd!
Ik had het ook verwacht jillster... Maar ik kreeg ineens een opwelling. Je kent het wel Moet zeggen dat deze duidelijker is dan de keren dat ik een vroege miskraam kreeg. Voor 12 dpo hoef ik niet te turen. Hopelijk blijft ie plakken dit keer. Deze is nog duidelijker.
Oh wat spannend Annelie!! Voor 12 dpo vind ik hem super duidelijk. Mag ik je feliciteren? Gefeliciteerd!! Wauw en dat op oudjaarsdag...super om zo 2014 uit te gaan en 2015 te beginnen!