Ik geef er niet zo om om echt zelf af te steken maar vind vuurwerk geweldig..ook de knallen. Voor mij is 31 december de hele dag knallen horen...jammer van die betutteling dit jaar om 18.00 slaat nergens op. Hoop dat de "rotjochies" uit onze buurt zich er niet aanhouden
Dat vind ik ook jammer dat het pas om 18:00 mag. Dan denk ik kom op mensen die ene dag in het jaar, laat de mensen die het wel leuk vinden ook gewoon genieten. Maar ja dan krijg je weer van die reacties dat het zo zielig is voor de dieren en dat het gevaarlijk is en bla bla bla. 1 dag in het jaar moet het gewoon kunnen hoor vind ik.
De gang staat hier inmiddels vol. Alleen ik moet eraf blijven aaaaarrrrggghhhh!!! Mijn man met een glunderend gezicht: Ik heb toch iets meer meegenomen dan gedacht hoor! En toen een grijns erachter aan. meeeeehhhhhhhh
Nou een rotje gaat het dit jaar niet worden. Maandag heeft zoon met zijn oom zijn vuurwerk gehaald. Komt hij thuis heeft hij alleen maar vuurpijlen. whahaha. Hij houd dus van vuurpijlen geen rotjes dus dit jaar. En mijn dochter mam ik wil sterretjes afsteken oke oke komt goed.
OOOw dat is erg. Mijn man heeft het gewoon verstopt voor mij!! Malloot hahaha De kinderen zijn gisteren met hun suiker oompie nog wat wezen halen, ze zouden echt maar een paar potjes mee nemen. Niet dus hahaha kwamen ze met twee zakken vol en ook met de mededeling dat het ietsje meer was. Die glunderende koppies van die kinderen is dan echt priceless
De buurkinderen zijn al druk bezig met vuurwerk afsteken 😄👍 Mijn man is ook al buiten geweest, haha.
Wij hebben het er al met de buren over gehad, iedereen vind het pas om 18 uur afsteken onzin. Laat die kinderen lekker hun rotjes afsteken. Een auto maakt nog meer herrie. Ben benieuwd of er een droeftoeter gaat bellen.
Ik vind het ook onzin hoor dat het pas mag om 18:00. Kan mij nog wel herinneren dat ik vroeger om 10 uur de wijk rond ging met mijn rugtasje vol met rotjes hahah heerlijk! Moet zeggen dat ze hier nog stil zijn maar denk dat dat zo wel los komt de buurt kinderen kennende Ik zou er ook geen problemen mee hebben hoor, laat ze maar lekker genieten. We hebben een holletje voor de kat gemaakt in de slaapkamer en die is godzijdank zo doof dat hij er weinig last van zal hebben maar goed, hij kan zich in ieder geval verstoppen mocht hij het eng vinden
Ik ben wel voor pas laat af steken. Er zijn ook veel mensen/kinderen/dieren bang. Die zitten al dagen te bibberen, dat is ook niet leuk. Dus als het pas laat afgestoken mag worden kunnen de mensen en dieren die er niet van houden binnen gaan blijven. Anders zie ik het er nog van komen dat ze het helemaal gaan afschaffen en dat zou ik verschrikkelijk vinden!
Tja weet je iedereen is wel ergens bang voor...mijn dochter is panisch voor honden tot broekplassen aan toe en die verbiedem ze ook niet op straat..die is banger dan menigeen voor vuurwerk. En vuurwerk is maar 1 dag per jaar.
Nee, ik vind vuurwerk afsteken niet leuk. Wel vind ik het mooi om naar siervuurwerk te kijken. Maar al die harde knallen vind ik vreselijk.
Ben het wel eens met vagans! Hier houdt niemand zich aan het beleid en er wordt ook niet op gecontroleerd. Voor 31 januari vind ik dat nog niet zo erg. Dan denk ik ook ach die ene dag. De dagen eromheen vind ik minder grappig. Ik heb een panische hond 1 buurman steekt hier het hele jaar af, gewoon om even te jennen. Dus ook midden in de nacht. Echt zwaar illegaal vuurwerk ook. Dan is het minder grappig.
Het is natuurlijk heel vervelend voor die mensen die er bang voor zijn maar we hebben het over 1 dag per jaar Kijk het is inderdaad wat anders als het iedere week word gedaan en daar zou ik dan als buur zijnde gewoon een melding van maken bij de politie maar hier bij ons in dit gehucht gebeurt dat gelukkig niet. Ik vind heel eerlijk dat er niet gezeurd moet worden over die ene dag in het jaar. Er word ons al zoveel afgenomen, waarom dit dan ook?
Ja die ene dag denk ook wel nan: laat ze lekker. Maar geloof het of niet, ik woon in een klein dorpje haha. En de buurman doet het ook duidelijk omdat hij weet dat ik er dan zo'n hekel aan heb. Dus als ik een melding doe, weet hij dat die van mij afkomstig is. De rest van de buurt zou dat niet doen. Ik ben de enige die hem erop aanspreekt. Achja sommige mensen zijn aso, ongeacht de buurt waar ze in wonen. Ik negeer hem nu. En ga vandaag lekker van het vuurwerk genieten
Ik persoonlijk zou er echt niet wakker van liggen dat hij dan weet dat ik het zou hebben gemeld, het hoort gewoon niet klaar. Maar goed, kan mij ook wel voorstellen dat dat niet voor iedereen zo makkelijk is En inderdaad lekker genieten vandaag van al het moois
Heeeerlijk Hier is de jongste heel druk met zijn knalerwten bezig bij opa en oma Vooral die vuurwerk bril op zijn gezicht hahahha hilarische Hij vind zichzelf zoooo stoer View attachment 436347
Zo'n schijterd ben ik dan nog wel haha. Geniet ervan Asz en debaky leuke foto's! Ik ben tot nu toe nog niet verder gekomen dan erwtjes en sterrenflikkers haha. Komt nog wel