NOD lijst 1 t/m 7 Januari 2015

Discussie in 'NOD forum' gestart door ilse1986, 4 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hanna83

    Hanna83 Actief lid

    1 dec 2014
    314
    96
    28
    Wat zijn indroogstreepjes precies? Een lijntje dat je pas ziet na de opgegeven tijd?

    Hier rug-en buikpijn, hoop geen voorbode van de ongi...
    Testdrang aanwezig maar ik wacht ook tot dit weekend.

    Iedereen alle goeds en veel roze voor het nieuwe jaar!
     
  2. Jillster

    Jillster Bekend lid

    30 nov 2014
    878
    280
    63
    NULL
    NULL
    Heb geen ervaring met action testen, gebruik altijd kv..
    Kun je foto plaatsen?:)
     
  3. Tacita

    Tacita Fanatiek lid

    20 okt 2014
    1.365
    0
    36
    NULL
    NULL
    Hier ook klachten die me op rood zou zetten (maar na al die tijd lezen kun je dan ook zomaar op roze belanden haha), maar we wachten nog even af tot morgenvroeg. Dacht vanmiddag dat het al aan het beginnen was, maar nu toch nog niet. Dus al in de veronderstelling dat het deze maand niet gelukt is maakt je wel weer even verdrietig. Dan denk ik, laat het maar doorzetten, dan weet ik het zeker en kunnen we verder ;)
     
  4. Flowerr

    Flowerr Bekend lid

    20 feb 2014
    670
    124
    43
    Vrouw
    Vandaag me nod! Nog geen rood maar wel sinds een uurtje last van lichte buikpijn. Nog even afwachten en als ik morgen ochtend nog niet ongesteld ben ga ik een test kopen!
     
  5. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    Wat spannend allemaal..

    Action test; lees op internet veel over indroogt lijntjes...

    Ik wil denk ik morgen testen.. zit dan op ong. 8dpo.. nu savonds ook erg misselijk? Misschien nog een symptoom of ik maak me gek haha voel van alles! ;)
     
  6. Jillster

    Jillster Bekend lid

    30 nov 2014
    878
    280
    63
    NULL
    NULL
    Aaah piep it, ik ga morgenochtend ook testen:D vind het te spannend!

    Hahaha hij maakt er automatisch piep van!
     
  7. Scorpio99

    Scorpio99 Actief lid

    11 jan 2013
    464
    18
    18
    Even een raar persoonlijk vraagje haha. Komen jullie na het klussen ook tot een hoogte punt?

    Mijn vorige zwangerschap heeft een jaar geduurt voordat het raak was en waren vaak vluggertjes.
    Deze keer hebben we echt maar 2x seks gehad waarvan ik 1x erna tot een hoogtepunt kwam. Ik ben benieuwd of dat er voor gezocht heeft dat ik zo snel zwanger ben geworden want ik had gelezen dat je op die manier het sperma een handje helpt :p
    Maarja uit eindelijk komt het denk ik allemaal neer op toeval
     
  8. honeyy

    honeyy VIP lid

    5 nov 2008
    7.635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    Ja! Haha ik wel teminste..

    Ik heb ook gelezen dat dat helpt dat t Door de spiersamentrekkingen naar binnen word gezogen ☺
     
  9. Hanna83

    Hanna83 Actief lid

    1 dec 2014
    314
    96
    28
    Ik moet op rood :(
    Drie dagen te vroeg nu bloedverlies...
    Wat een teleurstelling! Ik had het zooo gehoopt na die bbz. Ik begrijp ook niet dat mijn lf nu opeens zo kort is. Waarschijnlijk is mijn hele cyclus van slag door de bbz. Wat een domper-begin van het jaar :(
     
  10. Jillster

    Jillster Bekend lid

    30 nov 2014
    878
    280
    63
    NULL
    NULL
    Ah nee Hanna! Is het korte bloeding of heeft het al helemaal doorgezet?

    Ja sinds ik dat heb gelezen zorgen wij daar ook voor.. Geen idee of het echt helpt maar hee, ik klaag niet!:D
     
  11. Scarlett1985

    Scarlett1985 Fanatiek lid

    5 jul 2014
    1.420
    0
    36
    Bij deze de foto. Ik zie een streepje, maar ik ga uit van vals/indroger. Ik wacht mijn nod morgen even af, en anders zaterdak kv2v5. Die vertrouw ik wel!
     
  12. Sammeke

    Sammeke Actief lid

    2 nov 2014
    216
    0
    0
    Ik durf niet meer te testen, heb al 2 testen gedaan deze week en allebei zo negatief als maar kan. Vandaag NOD en ik heb continu buikpijn alsof ik m'n maandstonden moet krijgen, jeukende tepels, last van PMS en enorme enorm winderigheid en darmkrampen. Ik geloof er niet meer in en verwacht me morgen aan m'n rode duivels
     
  13. Tammie81

    Tammie81 Bekend lid

    8 okt 2014
    574
    119
    43
    He meiden, even een ego bericht hier. Vanmorgen weer wat bruin bloed verloren en binnen een uur megaongesteld! :( Baal echt als een stekker! Had zo'n goede hoop maar blijkbaar was het toch niet raak. Zaterdag maar weer met de clomid aan de slag.
     
  14. Hanna83

    Hanna83 Actief lid

    1 dec 2014
    314
    96
    28
    Ach Tammie wat balen he! Ik probeer nu met een rood wijntje de teleurstelling te verwerken. Als ik dit nou gisteren had geweten had ik die ranzige kinderchampagne achterwege kunnen laten...

    Jillster: lijkt wel door te zetten ja... Krampen, bloedverlies (welliswaar 2 dagen voor nod): moet wel heeeeeel optimistisch of onrealistisch zijn om hier een innestelingsbloeding van te maken vrees ik :(

    Andere meiden: ik blijf voor julie duimen!
     
  15. Jughi

    Jughi Bekend lid

    28 okt 2014
    710
    1
    0
    Hey! Lief, dit berichtje :) ik heb de afgelopen periode voor het eerst ovulatietesten gebruikt, en dacht mijn ei gevonden te hebben. Ze liepen op, en daarna weer af. Later zag ik wat een knaller echt is, en die heb ik niet gehad. Had toch langer door moeten testen denk ik... Is voor de komende periode :) nu voor m'n nod ga ik uit van een gemiddelde van de app, en dat is 40 dagen..

    ik leas de vraag over de testen van de action... Ovu testen heb ik altijd indrogers. Zw testen blijven altijd omo wit hier!

    Ik ben eens gaan googlen, je zou eens kunnen kijken op randjesfietsen. Heeft te maken met klaarkomen na sex. Je moet niet ervoor, maar juist erna je hoogtepunt beleven. Ervoor sluit de baarmoeder af, maar erna zorgt ervoor dat de spermacelletjes naar binnen gezogen worden...

    Hier sinds gister buikpijn alsof de ongi eraankomt, dus ik wacht ff geduldig af :)

    Jammer voor de dames die al ongi geworden zijn, volgende keer beter!

    Allemaal de beste wensen nog voor 2015! :D

    Liefs
     
  16. MamaDeluxe5

    MamaDeluxe5 Fanatiek lid

    26 sep 2014
    1.304
    0
    0
    Hoi meiden,

    Wat een boel rood al dames, ronduit &^%$$... Dikke knuffel voor jullie.

    Scarlett Ik zie ook wel wat, maar waarom heb je hem open gebroken, ik heb het wel eens vaker gezien, maar nog nooit gevraagd waarom :)

    Hier morgen 9 DPO en heb nergens meer last van, dus ik denk ook niet dat het hier raak is!

    Ik durf ook niet zo goed te testen geloof ik haha...
     
  17. MamavanLoker

    MamavanLoker Actief lid

    12 sep 2014
    435
    1
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal,

    Gelukkig weet ik niet zo goed hoe deze lijsten werken ;) onze kleine meid was een onverwacht (heftige pcos) maar zeer gewenst cadeautje!! Ik dacht dat ik Pfeiffer had hihi maar ik bleek 6 weken zwanger!

    Nu is het misschien wel weer zover! Na de eerste zwangerschap is m'n cyclus gewoon normaal geworden, wauw. Het was erg gezellig op wintersport en nu zou ik 7 jan ongesteld moeten worden. Maaar...ik heb last van brandend maagzuur en ben super moe. Beiden heb ik niet zo snel last van. Mijn man bedacht dat het best wel eens een zwangerschap kon zijn ipv ongezond eten waar ik het aan wijtte ;) deze klachten had ik nl de vorige keer ook. Wel vroeg toch? Als we zoveel geluk hebben dan is het pas de 27e gebeurd en dat zou dus wel heel bijzonder zijn want de eisprong had dan ongeveer 4/5 dagen eerder moeten zijn. Dus heeeel veel geluk.
    Ik hoop/droom nog even verder, 7 januari kan ik testen!
     
  18. Scarlett1985

    Scarlett1985 Fanatiek lid

    5 jul 2014
    1.420
    0
    36
    Ik heb hem opengebroken omdat ik die afleesvenstertjes van de actiontesten zo 'diep' vind. Hoe leg ik het uit.. Haha. Ik vind deze lastig aflezen. Vooral bij het licht in bijvoorbeeld de badkamer zie je door die diepe venstertjes gauw een schaduw. Die van kv zijn wel goed af te lezen.
     
  19. chanice

    chanice Actief lid

    16 mrt 2011
    197
    0
    0
    jammer voor iedereen die al ongi is geworden :(
    ik heb nu bruine afscheiding af en toe met afvegen en tijdens sex dacht ik wat bloed. zit nu op 5 dagen voor mijn nod ??? zal het dan toch doorzetten. nen sinds gisteren avond erg misselijk het gaat over al ik wat eet ( word ik dan toch ziek) wat een onzekerheden allemaal.
     
  20. Jillster

    Jillster Bekend lid

    30 nov 2014
    878
    280
    63
    NULL
    NULL
    Jaaaa altijd na vl..moet ook wel, zooo snel kan ik niet hoor!:p

    He wat balen, eerste dag vd lijst en al meiden op rood:x liefs!

    Ik zie niks op de test ma ben ook beetje moe.. Ben benieuwd wat ie zaterdag doet!
    Ben ook beetje bang om te testen, moet ik btw early doen of kan kv gewoon?

    Heb dagen voor nod nog niet eerder zo spannend gevonden, komt vast door de ovu testen.
     

Deel Deze Pagina