Jaja, het is weer zover... De kinderbijslag.. Ik zag dat er nog geen topic was.. Zit hier zelf niet specifiek op te wachten qua geld.. Wel ben ik benieuwd of er nu ook (voor het eerst) kinderbijslag is voor dochterlief.. (Sept geboren).. Dus wie heeft het al binnen? En hebben jullie er al een doel voor?
Hier ing en heb em al binnen Dat wordt lekker shoppen bij de primark voor de kids De rest gaat op een spaarrekening
Ik heb het binnen (ING) en ook voor mijn zoontje (voor het eerst) die ook in September is geboren. Ik heb alles op de spaarrekening gezet.
Hier heb ik het al binnen. Ik heb vlak voor de kerst al wat kleding voor zoon gekocht en de rest gaat op de spaar tot dat ik het weer nodig heb voor kleding, schoenen ed voor zoon.
ING, vanochtend vroeg al binnen. En mijn oude zorgverzekering heeft het meteen weer onterecht afgeschreven. Grrr!
Eylem, je kan dan een storno maken en het bedrag terugboeken via internetbankieren! Hier binnen (ABN) en op de spaarrek!