Thanks meiden. Waarom vroeg ik het omdat iemand gisteren zei dat de kleine huisjes nog niet tegen de stof va handdoeken kunnen. Mijn handdoeken zijn zonder wasverzachter zachter dan de hydrofiele in ieder geval.
Ik gebruik het niet meer zo veel, maar heb ze nog wel in de kast liggen in handbereik.. Handig voor na het douchen..
Hier al na enkele weken geloof ik gestopt met de hydrofielen, om mee af te drogen dan. Vond het ondingen en veel te klein. Droog hem nu al tijden af met een grote doek waar hij ook goed ingewikkeld kan worden. Geen idee of dat 'mocht', vond het gewoon zelf veel fijner en hij kreeg er geen last van, dus dan is het goed genoeg voor hier. Ik gebruik de hydrofielen nog wel erg veel voor andere dingen. Sowieso met verschonen van de luier vind ik het nog altijd handig, waar dat ook gebeurd. Makkelijker dat die vies wordt dan de bank ofzo. En als hij spuugt en ze liggen in de buurt, vind ik ze ook handig om te gebruiken. Maar volgens mij is dat de enige reden dat ik ze nog echt zelf gebruik.
kleintjes ben ik heel erg snel mee gestopt, echt niet handig die dingen. de grote gebruik ik om haar haartjes na te drogen, sinds een jaar oud gebruik ik gewone handdoeken of badcape (badstof) om mee af te drogen
Ik gebruik ze nog steeds voor het afdrogen van de plooien en tussen de tenen etc, m'n handdoeken zijn daar veel te dik voor
Ik gebruik ze nog steeds voor dochterlief, maar moet er toch maar eens afscheid van gaan nemen en handdoeken voor haar gaan inslaan 😉
Hier ook. Nu net de laatste weg gegeven aan mijn stiefm. Voor haar dochter. Die binnen kort een kleintje gaat krijgen. Had badcape vond ik weer ideaal.
Ik gebruik bij de oudste nu al een poosje een kleine handdoek maar bij de jongste nog hydrofiele doeken. Heerlijk als ze uit de het bad of uit de douche komt dan leg ik een badcape neer met een hydrofiele doek erin. Lekker dichtslaan en dan de tandjes vast poetsen. Dan is ze daarna al voor een groot deel droog. En ze heeft het niet koud!
Gewoon deppen en zeker niet te hard wrijven, dan kun je heus gewoon handdoeken gebruiken. Wel goed letten op de huidplooien, dat die goed droog zijn, zodat je daar geen smetplekken krijgt door vocht. Maar daar hoef je heus niet perse een hydrofiel voor te gebruiken
Ik doe ze ook nooit meer weg Heb ze voor het afdrogen al een jaar niet meer gebruikt. Maar voor alle huishoudelijks waar nattigheid aan te pas komt vind ik ze fijn. Als ik een loopneus heb gebruik ik ze zels als zakdoek Kun je tenminste langer dan 5 minuten mee doen
Eerste weken gebruikt. Gebruik alleen een hydrofiel washandje voor Zn nekje en tenen. Maar mijn zoontje heeft geen plooien dus daarvoor hoef ik ze niet te gebruiken.
Ik denk dat jongensmoeders de nut van die dingen niet snappen Ik gebruik ze immers ook nooit meer bij mijn zoon. Maar iemand zei net dat ze na de zwemles enkel de badlaken gebruikt voor het afdrogen. Bij mijn dochters en hun lange en dikke haren kom ik echt niet weg met 1 badlaken of handdoek. Met de hydroluier kan ik die lange haren heel goed afdrogen, het neemt enorm veel vocht op en amper ruimte in de tas Handdoeken en baddoeken gebruik en we dan voor de rest van het lichaam
Mijn dochter is magere jet geen 1 plooi. Misschien kan ik er daarom makkelijk afscheid van nemen. Enkel de lies oksel en nek en dr tenen uiteraard.
Ik gebruik eigenlijk nog steeds het meeste de hydrofiele doeken. Na het bad droog ik onze dochter wel af met een badhanddoek. Gebruik de hydrofiele doeken ook als spuugdoeken, die kleine spuugdoekjes kunnen het vele spugen van onze zoon niet opvangen.
Ik gebruik ze ook nog steeds. Na het bad doe ik onze dochter eerst in een grote badcape, daarna op het aankleedkussen om de rest af te drogen met een normale maat (70x70) hydrofiel. Vind ik erg fijn voor de plooitjes. Zolang het nog genoeg vocht opneemt blijf ik ze gebruiken denk ik. Als ze op een gegeven moment staand afgedroogd wordt is het niet handig meer denk ik.
Heb ze bij mijn oudste tot ongeveer 1 jaar gebruikt. Daarna over gegaan op gewone handdoeken. Het is zachter qua stof dan handdoeken vooral bij kleine baby's.