Ik meld me( helaas) ook aan.. Bij mij moet er minstens 10 kilo af maar liever 15 of 20.. Was al begonnen en uiteindelijk ook bijna 3 kilo kwijt en met de kerstvakantie niet opgelet en nu dus weer bijna een kilo eraan. Maar wil weer vol aan de gang, merk wel dat als ik even gestopt ben ik het moeilijker vind om de draad weer op te pakken. Heb jezelf toegezegd, deed ik voor de vakantie ook, dat ik in het weekend wat lekkers mag. Ik doe drie keer in de week 30 days shred, als mijn man thuis is en ik geen lange dienst hoef te werken, loop ik een stuk met de hond. Avondeten doe ik hetzelfde als man en kind maar schep maar een keer op. Succes allemaal!
Ik wil graag ook aan mee doen. Ik moet niet zo veel kg kwijt, 5,6 max tot de zomer, maar alles mag iets strakker zijn. Vooral mijn buik is mijn grootste probleem. Mijn eetpatroon is niet zo'n probleem, ik eet opzicht gezond, veel groente en fruit, ik drink geen cola, of andere sapjes, geen alcohol ( tijdelijk door bv) ik snoep weinig, maar ik maak af en toe toetjes ( ben verslaafd aan cheesecake) dus dat kan al minder. IK heb mij voorgenomen om alleen in het weekend dessert te nemen na het eten ( soort cheat Sunday) en doordeweeks alleen yoghurt, of fruit. Ik ben ook begonnen met 30 days Shred via YouTube en ik heb ook een buikspieroefeningen 'apparaat' gekocht (die werkt trouwens echt goed). Ik moet sowieso veel meer water drinken, ik kom met moeite aan een liter per dag. Het zou fijn zijn als wij elkaar kunnen motiveren en inspireren!
Ik heb geen last van overgewicht (juist ongewild ondergewicht, dus 'ik heb makkelijk praten'), maar ik hoop dat jullie mijn advies toch kunnen waarderen: - Ik zou niet een speciaal dieet zoeken, maar echt je levensstijl voorgoed aanpassen (eten + bewegingspatroon). Anders zitten de kilo's er zo weer aan als je stopt met je dieet. - Realistische doelen inderdaad 25-30 kg tot eind mei is 1-1,5 kg per week eraf. Dat resultaat zal je misschien sommige weken halen (vaak aan het begin, vocht) maar structureel zou ik eerder naar 0.5 kg per week streven. Hoe langzamer je afvalt hoe groter de kans dat het gewichtsverlies blijven is. - Kleine veranderingen in dingen die je elke dag doet kunnen een groot resultaat geven. Bijv jezelf niet toestaan de lift of roltrap meer te nemen. Onbewust pak je toch vaker een lift dan je denkt. Geen of minder suiker in je koffie/thee. Vruchtensap en frisdrank vervangen voor water/thee (went vanzelf, en hou je frisdrank en alcohol etc bijv voor verjaardagen en speciale gelegenheden). - Je eetpatroon een week opschrijven, en een eenmalig consult bij dietist advies vragen waar de meeste winst/verandering mogelijk is. - Zoek inderdaad mensen in je omgeving die je stimuleren, hier of thuis/vriendinnen. Het is een hele strijd! En accepteer dat je om hulp mag vragen. - Maak een grafiekje met een lijntje van je gewicht en het gewenste afvalijntje, zodat je elke week een doel hebt waar je naar kan streven en kan zien hoe je op schema ligt. En elke week zie je dan resultaat (resultaat in de spiegel laat wat langer wachten) - Vertel je omgeving dat je probeert je eetpatroon te veranderen en dat je geen commentaar/overhalen tot lekkers wil maar steun en begrip. Dus niet dat er elke week weer iemand anders is die je taart/bitterballen/enz gaan aandringen, van toe, kan echt wel een keertje. - Geen uitstelgedrag zodat je nu doet, beter nú beginnen en je omgeving inlichten. Als je het uitstelt tot morgen of een specifieke dag is als die dag aankomt ben je dan geneigd te zeggen, nee vandaag niet, mórgen ga ik het echt anders doen, en de volgende dag kun je weer morgen tegen jezelf zeggen. Opnieuw beginnen kan op elk moment. Dus ook niet een dag als verloren zien (en dooreten) als je die dag al een keer uit de bocht bent gevlogen. Elk moment nieuwe kansen! Meer kan ik even niet bedenken. Heel veel succes! Er is veel doorzettingsvermogen voor nodig, steun van je omgeving, en echt een ingrijpende verandering van gewoontes opgeven. En af en toe een beloning voor jezelf (liever een kadootje dan een traktatie). Goed idee om elkaar hier te steunen in moeilijke momenten! Je loopt dan toch soms tegen dezelfde dingen en frustraties aan denk ik.
Ik gluur ook af en toe mee Ik wil graag ongeveer 10 kilo kwijt. Gebruik ook de MyFitnessPall app, supermakkelijk! Vandaag voor het eerst weer begonnen. Hardlopen deed ik al (nu 5km) maar de laatste tijd niet frequent. Heb me nu opgegeven voor 2 runs, waaronder de kwart marathon van Rotterdam (10,5 km). Dus weer een motivatie om er actiever mee om te gaan. Verder gezond(er) eten, en veel water drinken. Met dat laatste heb ik nog wel eens moeite, dus ik jat af en toe wat van die Cambridge poeder van vriendlief, die het een smaakje geeft. Zo tank ik wel 2 liter weg op een dag
Ik wil ook wel meedoen, ben vandaag weer begonnen met koolhydraatarm te eten. Moet ook 30+ kilo kwijt. Ik heb een vreselijke suikerverlaving die me in de weg zit en moet er echt vanaf.
Ik ben vertrokken op 104.5 op 1 september. In mijn stoutste dromen weeg ik ooit 73. Maar als serieus tussendoel is 85 ook al leuk. Momenteel zit ik op 94. Van mij mag het duren zolang als het duurt, het belangrijkste is dat de kilo's er effectief af blijven. Een stiekeme droom is wel om op 14 juni op 85 te zitten (1 jaar getrouwd die dag, bijna 20 kilo minder). Aan sporten doe ik niet, ik let vooral heel erg op wat erin gaat van eten en drinken.
Bij deze meld ik mij ook hier bij de groep. Ik ben vandaag begonnen met Sonja Bakker, mijn 1e streef is 10kg eraf en daarna zien we wel verder. Het was wel goed te doen vandaag alleen lig ik nu met gierende honger in bed en heb net al 1 groot glas water op. Maagje moet slinken Ik sport niet, ik heb een staand beroep 3 dagen in de week en ga vaak met de kleine wandelen.
Ik wil 10 kilo kwijt ben begonnen sinds 1 januari. Sporten doe ik op de Wii en ik drink geen frisdrank meer en ben gestopt met snoepen. Ik volg geen dieet maar ontbijt lunch en avondeten met mate en wat gezonde tussendoortjes. Aangevuld met water en groene thee.
hier niet aan het afvallen maar wil toch even zeggen dat je je levensstijl moet veranderen en niet een dieet moet volgen
Ik doe graag met jullie mee. Wil zelf graag 15kg kwijt raken. Weeg nu 79,5 met 167. Veel te zwaar. Heb ook een trage schildklier en hou veel vocht vast. Loopt bij een arts die me daar bij gaat helpen. Vanmorgen weer een afspraak. Ben benieuwd. Ik heb de app myfitnesspal geïnstalleerd, hou het nu al 2 dagen bij. 1e dag 0.2 afgevallen en vanmorgen 0.5 bij Proberen 2 keer in de week hardlopen, 1 keer in de week fietsen na het werk. Daarnaast wil ik proberen om 1 a 2 keer per week met de wii te gaan sporten. Het wordt wel tijd om de strijd tegen de kilo's aan te gaan.
Ik wil ook meedoen! Ik ga naar een gewichtsconsulente en ik was oor de kerst 7kilo kwijt. Helaas heb ik ongelooflijk zitten bunkeren tijdens de feestdagen (en daaromheen...) dat ik helaas een kilo ben aangekomen. Dus nu ook weer tijd om in het gareel te komen en eindelijk mijn kilo's verder te gaan lossen. Ik wil graag nog 10 kilo kwijt, maar ik ga eerst maar voor de 5 kilo..... Succes dames. (Waarom blijft dit toch altijd weer een terugkerend onderwerp in mijn leven )
@ Kiwi ; Goede tips denk ik ! Dat is precies wat ik ( aan het doen ben ) / ga doen.. Maar ik hoef dan ook geen 20 of 30 kilo kwijt maar een kilo of 5 a 7 Ik probeer i.d. mijn levensstijl aan te passen voor langere tijd. Dus ikke ook al bijna 1,5 maand bezig en nu 2,5 kilo kwijt maar dat blijft er dus ook af tijdens de kerst en oud en nieuw terwijl ik toen echt wel gewoon alles meegegeten heb. Maar omdat ik structureel verder gezonder en minder eet en meer beweeg kan mijn lijf het hebben. Ik geloof ook dat langzaam afvallen op langere termijn veel beter werkt. Een dieet houdt je geen jaren vol en als je weer normaal gaat eten zit alles er volgens mij vaak zo weer aan.. Ik sport 3 x per week. Verder ontbijt ik met fruit en havermout en turkse yoghurt en water met citroensap. Vind het ondertussen heerlijk. Soms maak ik een groene smoothy ter afwisseling. Lunch een enkele keer brood, meestal salade met bv kikkererwten of in de zomer met veel fruit. ( mango aardbeiden en geitenkaas is heerlijk.. ) Avondeten gewoon maar verhoudingen doe ik anders. Dus een klein stukje vlees geen of zo min mogelijk pasta/ rijst/ aardappelen en zeer veel groenten zo min mogelijk sausjes Geen toetje Tussendoor; Fruit/ veel water en kruidenthee en s` avonds bij de koffie 1 koekje... verder eigenlijk niets een keer een cracker als ik echt heel veel honger heb.
oh ja de lunch vervang ik als ik gesport heb nogal eens door een groente-omelet dat vult beter dan een salade
Ik heb geen vaste dagmenu's vind het zelf ook lastig allemaal. Gister at ik: O: 2 bruine boterhammen met sandwitchspread T: mandarijn en plak ontbijtkoek L: 2 havermoutpannekoeken T: appel en banaan D: kip madras Vandaag: O: yoghurt met muesli T: mandarijn/peer L: 2 havermoutpannekoeken T: appel/mandarijn D: aardappels/groente/klein beetje vlees
Ik meld me hier ook aan! Ik hoef gelukkig niet zoveel kilo's kwijt, maar toch 5-7 kg. Ik ben sinds een maand ongeveer bezig met Herbalife, en inmiddels zijn er 2kg af. Ik moet me meer bewuster worden van wat ik eet, en dus niet iedere pauze op het een lekkere koek, 's avonds nog wat te snaaien.. Mijn dagmenu ziet er nu zo uit: O. Herbalife shake T. Rookvlees met ei M. Herbalife shake T. Iets van fruit A. Gewoon normaal avondeten. Aangezien ik het brood stiekem toch wel mis steggel ik nog wel eens.. En dat is dus niet de bedoeling. Sporten doe ik eigenlijk ook niet, kan er de energie en moed nog niet voor vinden.
Ik doe ook mee, ik heb met mijzelf afgesproken als dit niet lukt. Dan laat ik een maagverkleining doen. Ik weeg namelijk 120 kilo en ben 1.72. Ik wil er voor nu 40 af, maar nu eerst onder de 100 komen. Ik ben een enorme emotie eter en grijp echt naar de chocola als ik mij rot voel. Dus ik ben nu eerst van de suiker aan het afkicken. Dit is dag drie en ik heb hoofdpijn Daarbij let ik nu wel op wat ik eet, maar nog niet super streng omdat ik niet alles tergelijketijd wil doen. Want door het suiker afkicken, eet ik al een stuk gezonder. Ik dronk bijv drie tot vier koppen koffie per dag met elke keer 1 thee lepel suiker en dat is toch al gauw 1 eetlepel suiker per dag als je het optelt. Ik loop bij de fysio vanwege een blessure en daar sport ik. Thuis doe ik wel wat buikspieroefeningen. Eten vandaag: O: 3 Volkoren krackers met kaas en tomaat en komkommer T: fruit (denk ik) L: spruitjes salade T: weet k nog niet A: mini kipburgertjes met ovenfrieten.
Hoi Suzzert, Als ik je een tip mag geven: verpakkingen lezen. Je zal versteld staan over de hoeveelheid producten waar suiker aan toegevoegd is. Kipburgertjes en ovenfriet klinken als producten waar suiker aan toegevoegd kan zijn. Ovenfrietjes zijn sowieso niet gezond maar dat weet je zelf denk ik ook wel.
Ik doe ook mee! Ik loop sinds november bij de diëtiste en ik ben nu 4 kg kwijt. Ik wil nu nog zo'n 8 kg kwijt. Het gaat niet snel ( en de feestdagen hebben ook niet geholpen ) Maar het gaat redelijk. Op mijn werk gaat het goed met eten, maar zodra ik vrij ben en met de kindjes thuis zit vergeet ik vaak te eten. Dan word ik zo opgeslokt door alles om mij heen dat ik mijzelf vergeet. Mijn dagmenu gisteren: Ontbijt: Rijstmelk met havervlokken en brinta (250ml) Tussendoor: Zoete punt paprika met komkommer met kipfilet erom heen gewikkeld Lunch: 2 crackers met boter en ossenworst en 2 crackers met hummus en komkommer Tussendoor: appel en griekse yoghurt 0% vet met een klein beetje honing Diner: biefstuk met groente en een klein beetje pasta Drinken: water. Ja en daarna tijdens het tv kijken ging het mis, 4 mini kitkats en 2 glazen dubbelfriss Ik ben wel benieuwd wat voor gezonds jullie snacken 's avonds. Want daar gaat het bij mij dus mis.