Dat kan nog wel ukkie. Dat soort droge ingrediënten hebben meestal toch ook een tht? Ik haal mijn verzorgingsproducten zoveel mogelijk van mijn weekbedrag, maar ga er dan weleens overheen. Dat compenseert zichzelf wel weer met een week dat ik alleen basisdingen hoef te halen.
Deo doen wij trouwens nu met een roller ipv spray. Merk toch dat dat langer mee gaat Kopen we bij de action trouwens!
Ukkie: Dank je wel voor de tip! Dat cakemail kan je nog wel gebruiken hoor! Tandpasta hebben we altijd sensodyne en deo heeft hij Axe en ook speciaal haar spul, maar heb van alles nu voorlopig genoeg in de voorraad. Ik ga proberen dat van mijn weekbudget te doen.
Zo even wat bijgelezen hihi.... Verzorgingsproducten gaan bij ons niet van het weekbudget af, dat betalen wij los... Maaaaaar als ik eens een tandpasta dringend nodig heb, of iets anders en ik neem het mee uit de supermarkt gaat het wel van het budget.... Hier ben ik blij Ik heb van de markt: 2 hele grote paprika's Een dikke grote prei Een dikke grote courgette 3 mango's 6 bananen 3 kiwi's Zak wortels (850 Gr) 2 komkommers Voor......7,30 Netjes toch? Dus ik ga zo maar eens als dochter slaapt een serie ofzo opzetten en lekker groente pakketjes voor in de vriezer maken... Kan er zeker 3 maken van 400 Gr. en hou ik nog wortels over.... Dan een ontbijtbrood bakken van 2 bananen een appel en havermout dan bak ik volgende week die van Elena En een beetje ontspannen, (als ik veel doe, ga ik meteen weer hoesten....) Bolkje, heerlijk hoor! Soms heb je dat gewoon even nodig! Ukkie je kan het nog gebruiken hoor! Lekker bakken met je dochter! Leuk! Nu eerst maar een heerlijke mango eten met dochterlief!
Wij zijn helemaal niet van de merkspullen, dat scheelt denk ik enorm. Wij kopen houdbare melk bij de Aldi (1 doos van 12 pakken per 5 dagen). Brood wordt 2x per week vers aan huis geleverd voor 1,50 per brood. We vonden het brood van de Aldi/supermarkt veel te kruimelig. Er gaan wel 8 broden per week doorheen, en dan eet ik geen brood. Verder drinken de kinderen gewone limonadesiroop van de Aldi. Voor de bekers te vullen om mee naar school te nemen halen we grote kannen Mr. Max uit Duitsland (1,39 voor een kan van 5 liter). Dit is ook gemakkelijk omdat je geen siroop met water hoeft aan te lengen, want anders zit je steeds te kijken of het niet te waterig/sterk is. Shampoo en douchegel halen we ook in Duitsland, vele malen goedkoper dan in nl. Maar mijn man werkt vlakbij de Duitse grens dus hoeft er nauwelijks voor om te rijden. Luiers van kruidvat bevallen prima. Billendoekjes van Aldi ook. Voor eten ben ik ongeveer rond de 70 euro per week kwijt. Maar dan heb ik thuis manlief en twee oudste tieners die enorme eters zijn
Soepstengel: dat is een mooi buit voor ruim 7 euro! Ik ga ook maar eens wat fruit klaarmaken voor ons. Of een smoothie
@soepstengel dat is een fijne markt!! En hoe maak je dat ontbijtbrood? Lijkt me lekker! @zwangernr5 heel netjes dat bedrag lijkt me! Misschien moet ik ook eens naar DLD gaan voor de boodschappen.. is hier niet heel ver vandaan. Scheelt het echt veel denk je?
View attachment 437163 Ja het is idd een fijne een goedkope markt is een kraampje van Turkse mensen, dus ook veel kruiden e.d. Aan het einde van de dag heb ik er ook wel een een doos! Van 7/8 mango's gekocht voor 3,- sommige hadden een beurs plekje, maar prima om in stukjes in de vriezer te stoppen voor in een smoothie! Of een doos tomaten. Ideaal. Dat brood gaat als volgt: (Foto lukt niet... Wordt wazig en onleesbaar) 2 rijpe bananen 3 eieren 150gr havermout (die ga ik denk ik eerst even iets verfijnen in de Belder als het werkt....) 4 el honing 2 el kokosvet gesmolten (heb ik niet dus doe maar olijfolie) 2tl bakpoeder Snuf zout Appel Kaneel Bananen mixen met eieren en kokosvet. Havermout, Bakpoeder, honing en zout toevoegen en mixen Beslag in cakeblik Partjes appel in het beslag duwen en kaneel naar wens eroverheen 35 minuten in een voorverwarmde oven van 175 graden... Ik ga het vanmiddag uitproberen... Fijn is ook dat ik alle ingrediënten eigenlijk wel standaard in huis heb... Zit alleen te denken: als ik een plak een als ontbijt, zal ik er iets van kwark of fruit erbij eten?
nice Ik heb eigenlijk die dingen ook wel vaak in huis behalve bakpoeder. Morgen meteen even halen want dit lijkt me makkelijker dan brood maken en een leuke afwisseling voor het ontbijt! Ik zou er trouwens verder niets bij eten.. fruit zit er al in toch?
Ik wordt altijd zo gek van brood, en elke ochtend denk ik nu iets anders! Maar op dat moment kan ik niets bedenken of heb ik geen tijd (wil graag met kinderen ' S morgens eten voor de gezelligheid en het goede voorbeeld...) Dit is al klaar, dus makkelijk mee te eten! Zou je het per plak kunnen invriezen? (Denk van wel...) Ja dat is waar, fruit zit er al in ja één plakje lijkt me zo euh weinig? (Weet natuurlijk nog niet hoe het vult....) Wat eten jullie nog meer als ontbijt? Behalve brood?
Nou, ik heb ook een weekmenu gemaakt: Vanavond: macaroni Morgenavond: gourmetten (nog heel veel vlees enz over van oud en nieuw) Donderdag: wraps met bonen en salade Vrijdag: patat met shoarma gemaakt van vegetarische groentenstukjes In het weekend kookt Sander dus dat weet ik nog niet
Gebakken ei met tomaat/avocado en ham. Overnight oats. Boekweit pannenkoeken of boekweitpap. Smoothie. Gekookte eieren. Fruit Chocolademousse van avocado/banaan met cacaopoeder en honing. Onder andere
Ik eet echt altijd brood als ontbijt Behalve als er toevallig koude pnnenkoeken overzijn van de vorige dag En bij mijn ex at ik vaak bami als ontbijt. Man, wat kon die lekkere bami maken Zoń beetje de enige leuke herinnering die ik me kan herinneren
@ Soepstengel; mooie vangst hoor op de markt.. ik ga morgen-ochend inslaan @ Ontbijt; meestal turkse Yoghurt met havermout en wat van fruit erdoor en een eetlepel lijnzaad Pff mijn weekmenu loopt in de soep; Gisteren had ik voor dochter en manlief macaroni uit diepvries bedacht, maar ik was toch ook thuis en dus gade gade gemaakt maar dat stond voor vrijdag op het menu Vandaag stond er rode kool op, maar ik weet niet hoe ik erbij kom, maar ik heb helemaal geen rode kool in huis.. DUH dus het wordt bruine-bonen schotel en morgen staat er boerenkool op het programma, maar ik keek net voor de zekerheid en er staat BLOEMkool op de diepvriesbak... maar heb ook nog een zak boerenkool gewoon los liggen dus dan eten we die maar.
Haha kris niet toevallig zwanger? @ ontbijt.. pff net deze week begonnen met ontbijten.. griekse yoghurt stond op het menu.. vind het moeilijk om iets te eten maar goed. Was weer eens een voornemen
Ik houd mijn weekmenu nog netjes vol, maar mag ook wel, is de eerste week De markt, dat is een hele goede, maar ik heb geen idee, waar en wanneer er hier markt is... Gaan we eens uitzoeken, scheelt dat echt veel met de supermarkt?
Dat verschilt. Hier niet. Na mijn laatste marktervaring niet meer gegaan naar de dinsdagmarkt. Ik kocht op de markt een bloemkool voor 99 cent en liep vervolgens in de Deka tegen bloemkolen voor 69 cent op De zaterdagmarkt scheelt hier wel wat, maar niet zoveel dag ik er echt op zaterdagmorgen weer en wind voor ga trotseren
Zo mijn eerste werkdag zit erop. Op het werk keidruk maar vond het heel relax overdag haha kan gewoon lekker achter mn bureau zitten ipv hele dag hollen. Maar ben wel erg moe nu. Jongens de fles geven nu. Ben ik 22:00 klaar en gelijk mn bed in dan
@ markt, bij dat ene kraampje scheelt het echt veel! Maar ook een voordeel, de markt is echt om de hoek, als ik de deur uitloop en naar rechts kijk zie ik de eerste kraampjes al om het hoekje piepen, sterker nog.... Ik moet eroverheen om m'n zoon naar school te brengen.... Dus meestal doe ik dat eerste en loop dan meteen door naar het kraampje.... @ontbijt, Tnx voor jullie tips! Kris hahahah dat heb ik ook vaak.... zo vanavond eten we bloemkool, euh bloemkool? Waar ben je?
Ik heb het ooit eens uitgezocht bij ons in de omgeving. Heb toen 2 weken alles op de markt gekocht... Uiteindelijk heb ik er wel mee bespaard, maar niet extreem veel. Het meeste heb ik bespaard door voortaan dingen zelf te maken ipv pakjes en zakjes, en door alles van het budgetmerk te kopen...