Soms heb ik van die vlagen dat ik ff te druk ben om uitgebreid te reageren... Zoals nu @ zwangernr6 wat is dat voor drank, die 5 liter? Sap ofzo? En in welke winkel koop je jet in duitsland? Dat ontbijtbrood lijkt me lekker, ga ik eens proberen!
Ukkie ik denk echt dat het veel scheelt hoor om bij de Aldi te halen. Ik heb daar een karrevracht vol voor 40 euro, en bij de gewone supermarkt heb ik dan maar een boodschappentas vol voor. Ontbijten: ik eet altijd cornflakes. De kids wel brood. De markt scheelt niet altijd met in de winkel, is niet standaard goedkoper vind ik. Goed opletten dus. Bananen zijn bijv bij jumbo erg goedkoop! Soit dat is gewone limonade, het smaakt naar fanta maar dan zonder prik. Wij halen het bij de K&K
Ik schrijf even niet zo veel mee, ben weer aan het werk, 44 km fietsen per dag en ik ben nog steeds niet topfit, lag gisteravond om half 9 al te slapen met koorts.
@ Eline Beterschap ! Prijzen supermarkt. Zo lang je niet de A merken koopt kan je bij de AH ook goedkoop boodschappen doen hoor. Bonus en de C merken zeg maar Hier is de markt ook echt wel goedkoper maar niet in alles. Ik kijk altijd wat ze hebben liggen, maar de bonusaanbiedingen van de AH zijn nog altijd goedkoper, maar van de Lidl vind ik veel groente en fruit gewoon lekkerder. Maar groot inslaan is op de markt meestal weer goedkoper ( hier dan ) vaak aanbiedingen tegen het einde van bv 5 paprika`s voor 1 euro ... Ik ga zo eens kijken.. heb een hele lijst. WC papier is bij de EMTE in de aanbieding en de makreel en daar ben ik dol op Bij het kruitvat de biologische diksap en dat gaat er hier ook vrij vlot doorheen. En voor het weekeinde vast een flesje wijn bij de AH want daar is " ons " merk in de aanbieding.. Ach heb de tijd vandaag.. en zit allemaal op hetzelfde winkelcentrum
GROM .. er was maar een halve markt ? Het groentekraam en nog 3 andere kramen stonden er gewoon niet. Ik mag toch hopen dat dat eenmalig was. Nu toch maar bij de AH en EMTE e.e.a. meegenomen aan groente en fruit, maar vrees dat het nu krap aan wordt deze week. Nog 10 euro over, maar de ervaring leert dat ik altijd tegen het weekeinde nog wat blijk te zijn vergeten of iets wat ineens op is..
Hallo dames, Ik ben een tijdje weggeweest, maar ik mis het meeschrijven toch wel. Mag ik weer meedoen? Nu wel met wat meer boodschappengeld (300 euro in de maand). Qua energie ben ik er nog steeds niet, morgen weer naar de huisarts voor de uitslagen. Maar goed ik vond het zo gezellig hier
Mijn weekmenu: Zondag: Wraps Maandag: Hutspot (+ restjes voor de kids in de vriezer ik geloof 2 zakjes) Dinsdag: Zou boerenkool zijn, maar werd anders. Manlief ging een keukentje ophalen in verweggistan met dochter en heeft bij de gele M gegeten. Ik heb lasagne gehaald en zoonlief een potje uit de vriezer. Woensdag: Gebakken aardappels+sla+sateschnitzel en nog een restje vlees voor de kids Donderdag: Avondje samen eten(restjes van zaterdag). Heb al turks brood met van alles erop en ga nog een salade halen. Vrijdag: Pittige boerenkool met chorizo. Zaterdag: Patat met snack Zondag: Kippensoep met stokbrood uit de vriezer. Ik probeer weer weekmenu's te maken, maar tot nu toe ben ik nog niet geslaagd. Morgen ga ik fruit halen op de markt, vit.d bij DA (1+1 gratis), billendoekjes etos (1+1 gratis), vleeswaren bij de LIDL en ik ga ook even kijken hoe duur het vlees daar is. Het vlees van de plus valt ons de laatste tijd een beetje tegen.
Ik ken het, ben ook weer "terug" Vervelend dat je je niet goed voelt... Succes morgen! Elena, ook niet fijn niet lekker zijn, zeker niet als je 44km moet fietsen! Das zeker zo'n 3 uur! Kraam je niet in je eigen dorp/stad? Kris, irritant dat nu net die kramen er niet zijn... Hopen dat je toch uitkomt deze week, heb je een week of maand budget?
@nijntje fijn dat het werk is bevallen, lekker even "rust" hè @elena WoW zoveel km?! Knap hoor. En dat met koorts beterschap! @saar welkom terug Zojuist bij de AH en action geweest. Veel bonus en basic producten dus was erg tevreden met het eindbedrag 2x Lipton greentea 1.61* 2x caprisun 3.25* 2x half volle melk 1.39 Spekreepjes 1.29 Kipfilet 1.19 Salami 1.29 Grill worst 1.32 2x pas Pomodore 0.79 Sperziebonen 0.59 Bakpoeder 0.44 Danoontje 0.62 Roerbakmix 1.99* Roerbakmix 1.99* Bladblazer 1.69 Rode kool 0.45 Rode pesto 0.89 Crème Francine 0.37 Stroopwafels 0.77 2x bruin brood 2.18* Rookworst 0.87 Uien 0.79 Mandarijnen 2.29 Naturelchips 0.84 Stokbrood 0.39 Afbakbroodjes 0.39 10 eieren 1.29 Knoflook 0.69 Saucijzen 2.25* 2x zuurkool 1.18* Druiven 2.79* Bananen 0.99 Mosterd 0.36 2x 5kg Aardappelen 5.59* Totaal 50,48 - bonusvoordeel 12.37 Totaal AH 38.11 Action: Stuitergeluid licht (cadeau) 1.95 4x billendoekjes 3.92 Tandpasta 0.59 Kikkererwten 0.49! Couscous 0.89! Mondwater 1.39 Totaal 9.23 Samen deze week 47,34 dus dik tevreden Mijn nieuwe weekend volgt want loopt een beetje in de soep doordat we vanavond en morgen ergens zijn uitgenodigd, en ik meer boodschappen heb gedaan (bonus) dan nodig
Wie heeft er een lekker recept voor spaghetti saus? Ik heb het volgende thuis : 500 G gehakt Uien Knoflook Paprika en prei (vriezer) Tomatenblokjes Moet ik toch een heel eind mee komen?!
Vandaag: uitgenodigd voor event incl eten spontaan! Morgen: eten op verjaardag Vrijdag: filodeeg pakketjes gevuld met roerbakmix en kip, couscous en sla voor erbij Zaterdag: eten we bij vrienden Zondag :zelfgemaakte gevulde tomatensoep met kikkererwten Italiaanse groente en stokbrood Maandag: zuurkool in de oven met aardappelpuree en gehakt Dinsdag: nasi met spekjes en gebakken ei Woensdag: gekookte aard met rode kool Donderdag: stamppot zuurkool met worst Vrijdag: rijst, gewokte hete boontjes en karbonade uit vriezer Zaterdag: restje tomatensoep met brood. Zondag: gebakken aardappels met rode kool en hachee uit vriezer
Denk het wel hoor Misschien nog wat kruiden erdoor, zoals bascilicum, tijm of salie.... Als je dat in huis hebt. En misschien wat ketjap op het wat minder zuur te maken
Gehakt rullen, uitje en prei fijn snijden en deze mee bakken. Op het laats wat knoflook erbij en de tomatenblokjes. Verder doe ik er nog restjes groente in wat ik nog over heb (kan eigenlijk bijna alles wel in) Heb je nog geraspte of een plakje kaas over? Die er lekker overheen op het laatst.
@ Missmadeliefje; Nog wat kruiden in huis toevallig ? Verder moet het i.d. wel lukken met die ingrediënten. Zou eerst de ui en de knoflook fruiten daarna het gehakt erbij evt kruiden met italiaanse kruiden.. Dan de paprika en de prei erbij en als laatste de tomatenblokjes. Eventueel nog wat peter en zout en nog wat basilicum bv als je dat hebt. Smakelijk ! @ Soepstengel. We hebben een maandbudget maar dat deel ik op in een weekbudet en dan houden we ons zelf iets voor de de gek door het naar beneden af te ronden... ik doe nu voor 200euro alles in de week. Dus inclusief tanken ( wat zeker al de helft is vaak maar goed dat krijg ik ook weer terug maar dat is bij berekend zegmaar ) Kadootjes etc gaan hier ook af. Alleen kleding voor onze dochter gaat van de rekening van de kinderbijslag. De grotere dingen dan. Sokken en ondergoed enzo probeer ik wel van het weekbudget
Ja kruiden wel in huis (potjes), dille, basilicum, bieslook, peper zout enz, tnx voor jullie reacties!
Missmadeliefje: Is het gelukt met de saus? Hier veranderd het weekmenu, vandaag netjes nasi gegeten, maar zoveel gemaakt en morgen een drukke dag, dus eten we morgen nog een keer, wil er dan alleen iets anders als kipsate bij eten, iemand nog suggesties? De lidl hier om de hoek gaat voor 7 weken sluiten... ik hoop dus dat zaterdag een hoop artikelen extra in de aanbieding zijn, zou wel leuk zijn! Vanaf volgende week dus naar de andere kant van de stad, daar zit nog een Lidl en de rest bij de AH hier.
Missmadelief: Gelukt met de saus? Ukkie: klinkt lekker die bladerdeegpakketjes! Ik moet vanmiddag voor een echo en foto van mijn hals. Mijn schildklier of iets anders is vergroot dus even verder kijken. Gelukkig geen wilde kookplannen.