Hi Dames, Ik zit momenteel in mijn tweede ronde en heb toch even een vraagje. De eerste ronde werd ik na 48 dagen ongesteld en heb op dag 36 mijn ei gehad. Dit weet ik doordat dat de dag was dat ik voor het eerst liters eiwit achtige slijm had verloren en dat duurde ongeveer 1,5 dag. Op CD 37 had ik een ovu testje gedaan en die sloeg negatief (c-streep was donkerder dan de t-streep - ook al had ik toen nog steeds eiwitachtige afscheiding). Nog nooit een echt posi ovu test gehad dus tot nu toe! Nu zit ik in mijn tweede ronde op CD32. Volgens mijn vorige cyclus hoor ik aanstaande vrijdag/zaterdag mijn ei te krijgen, maar dat lijkt absoluut niet zo. Heb echt totaal geen afscheiding, wat last van mijn borsten en that's it. Mijn BM zit ook in zijn ongi-stand (hard en middelhoog). Echter vind ik het toch een beetje raar allemaal.. Mijn ovu testjes hebben tot op heden allemaal negatief aangegeven, maar ik had op 18 december, CD13, echt eiwit achtige afscheiding (weinig - een propje, maar het was precies hetzelfde als de vorige cyclus.. Zelfs de 'kleur' was hetzelfde!). Ik dacht dat mijn vruchtbare dagen eraan kwamen (ook omdat mijn ovu test nega was) en we gingen lekker klussen die dag . De volgende dagen had ik ook wel wat afscheiding, maar niet zo heel veel... Daarna voelde ik aan mijn BM dat het op 1 en 3 januari echt heel hoog stond! Kon het bijna niet meer aanraken en ook toen had ik wat afscheiding en hele erge rugklachten, maar de afscheiding was niet eiwitachtig. Momenteel is de stand van mijn BM alsof ik ongi moet worden (hard en middelhoog), terwijl ik volgens de berekeningen over 5/6 dagen mijn ei hoor te krijgen.. Wat denken jullie? Moet mijn ei nog komen, is hij al geweest of is dit nog ontpillen? Word hier wel echt onzeker van
Ik denk dat je aan het ontpillen bent. Als je echt zekerheid wilt moet je gaan temperaturen. Elke dag rond dezelfde tijd voordat je uit bed stapt je temperatuur opnemen. Als je ei is geweest stijgt je temp gemiddeld met 0,2 - 0,5 graden. Dat is voor mij het enige betrouwbare eigenlijk. Vruchtbaar slijm geeft nog steeds niet echt aan wanneer een ei komt. Sommige mensen hebben het wel 5 of 6 dagen achter elkaar en dan weet je nog niks. Til er nog niet te zwaar aan meid. Het is pas je 2e ronde en het kan er nog wel 4 of 5 duren voordat je echt een regelmatige cyclus krijgt. (maar ook dat is geen garantie voor een regelmatige cyclus) Ontpillen kan lang duren helaas. Hoeft natuurlijk niet maar zou er wel rekening mee houden. Zou in ieder geval wel even door blijven testen met ovutesten.
Ja en dan vandaag.. Ovu testjes op (besteld zijn nog niet binnen - heb ik weer!).. Gisterenavond geklust en mijn BM stond toen middelhoog en hard. Vanochtend stond hij weer hoog, zachter & open - dus ik dacht ; daar komt mijn ei! Het rare is dat ik absoluut geen CM heb.. Vanochtend wel wat gehad, maar that's it en het was niet echt doorzichtrig.. meer wit en lichtgelig achtig. Plus dit is de tweede keer dat dit me overkomt deze cyclus (eerste keer 1 week na mijn ongi, CM verloren en stond mn bm 2.5 dag erg hoog - nog hoger dan nu). Volgens mijn vorige cyclus krijg ik morgen mijn ei- dus ik denk dat nu pas mijn ei eraan komt... Maar het blijft toch echt raar...
Gister had ik ook het idee me ei komt er aan alles voelde heel wijd en open hebben meer meiden dat rond hun ei ??
Wat voelde wijd en open aan Hondagirl? Ik voel aan mn bm en die stond erg hoog, zacht (een week na mijn ongi) en open. Momenteel staat hij ook hoog en open, maar niet zo hoog - zacht en open als de vorige keer.. Pff
Aangezien je nog zo kort bezig bent, denk ik niet dat je nu al uit kunt gaan van een regelmatige cyclus. Ik houd het op ontpillen. Doe jij je ovu-testen een aantal dagen achter elkaar rond hetzelfde tijdstip NIET met ochtendurine? Het komt namelijk over alsof je er af en toe eentje doet... Ik kijk zelf vaak naar de oplopende ovu-testen i.c.m. met cervixslijm.
Met seks voelde het allemaal wat wijder vond vriendlief ook vroeg me af of meer mensen dat hebben... of dat ook daadwerkelijk je ei is die eraan komt heb nu ineens ook mega lichte ovulatie test en gister ging die richting positief hopelijk niet gemist pfff!!!
Hi Zusje, ik doe de ovu testen iedere dag (toevallig heb ik er vandaag geen meer liggen - krijg ze hopelijk binnen vandaag) rond 10 uur s ochtends.. Niet met mijn ochtendurine. Vorige cyclus had ik ook een nega ovu test terwyl ik toch echt mn ei had.. Waarschijnlijk had ik m net gemist.
Wellicht wat eerder beginnen met testen en wat langer doortesten? Wanneer ik begin is deze vaak nog wit, of geeft slechts een heel licht streepje. Bij mij loop 'ie mooi op en klopt het ook altijd met mijn ei. Je zou erbij kunnen tempen, maar dat fluctueerde zo bij mij, dat ik er niets uit kon opmaken en nu puur naar slijm en ovu-testen kijk. Maar houd er ook ernstig rekening mee dat je lijf waarschijnlijk nog aan het ontpillen is.
Is het niet zo dat je ewn ovu test het beste rond 18.00 kan doen, als ik het me goed herinner? Ik deed zelf voor de gein 2 ovu testjes (m'n zus had ze over)een paar dagen voor ik mijn ei verwachtte (gokje, want was nog maar net gestopt met de pil) en die sloeg bij het 2e testje gelijk knal positief en was toen ook zwanger. Die liters slijm waar jij het over hebt, was dat ook rekbaar slijm? Dus dat als je het tussen 2 vingers pakte, rekte het mee? Ik denk dat je echt even moet afwachten aangezien je net pas gestopt bent, want je hebt vaak niet gelijk een regelmatige cyclus.
Wow je houdt wel echt alles bij hè.. ik zou zeggen hou eerst gewoon een paar rondes bij hoe lang je cyclus is. Als je net met de pil bent gestopt kun je nog niks zinnigs zeggen over je cyclus. Bij mij waren mijn eerste cyclussen 6 weken, 8 weken en 6,5 week voordat er enige regelmaat in kwam. Kan best zijn dat je nu even op je ongesteldheid moet wachten. Als je echt zekerheid wil moet je al snel na je ongesteldheid beginnen met testen, kan zo zijn dat je komende cyclus een stuk korter is. Cervix slijm kan ook door andere omstandigheden anders zijn. Ik heb toen de app P Tracker gebruikt om mijn cyclus en symptomen in bij te houden. Gaf mij veel rust