Dag meiden, Mag ik mij hier melden? Twee dagen geleden zijn wij de rollercoaster genaamd de mmm ingestapt.. Er zitten onwijs veel vragen in mijn hoofd en ik weet allemaal nog niet wat mij te wachten staat. Volgende week krijg ik de eerste brief voor onze eerste afspraak bij de gynaecoloog in zwolle.. Ik ga van de week alles hier terug lezen en kijken of ik er al wat wijzer uit ga worden.. Voor alle vragen, stel ze. Want ik heb geen idee wat ik hier allemaal moet vertellen.. Bubblez
Spannend goldfishie. Ik zie dat je vanochtend weer een daling hebt. Nu hopen dat hij morgen weer gaat stijgen Fabje: fijn om te lezen jouw succesverhaal met Stijn ik hoop ook echt dat dit een eenmalige bloeding was. Deedeebowtie: ik ben gelukkig weer thuis. Ze weten nog miet wat het is. Dinsdag weer een echo om te zien of alles goed is. Nog even spannende dagen. Fijn dat jouw IUI weer inzicht is. Wordt nu tijd dat het raak is hoor!!
Welkom bubbelz. Spannend zeg dat je de mmm ingaat. Weet je zelf al waaraan het ligt? Of gaan ze het gewoon vanaf het begin alles onderzoeken? Succes in ieder geval.
Goedemorgen dames. Bubbelz welkom hier, al je vragen stel je maar! Misschien dat wij je kunnen helpen. Stephanie Pfff vervelend meis! Inderdaad hopelijk een eenmalige dingetje. Ik duim voor die echo dinsdag. Ahh Deedeebowtie als bij mij op dezelfde dag als voorgaande cycli is dan gaan we ongeveer tegelijkertijd het wachtbankje op. Ik heb om 11 uur weer eerste echo. Ik heb door de antibiotica een schimmel infectie gekregen daar beneden volgens mij noemen ze dat de wet van Murphy. Gisteren zo'n tablet van canestan ingebracht dat helpt wel. Heb ik nog nooit gehad! En dan zometeen echo fijn joh. Die echoscopist is wel wat gewend ze doen ook tijdens ongi, maar toch.
Mamalap niet teveel over inzitten hoor, ze doen er een condoom omheen voor ze die staaf inbrengen bij je, dus alles is heel schoon voor hen, jou en de volgende 'patiënt'. Heb vorig jaar voor het eerst zo'n infectie gehad, gelukkig ging het bij mij weg na zo'n ei en een tube spul wat ik 3x daags moest smeren. De jeuk/pijn was echt niet fijn en ik voelde me heel vies. Hoop dat je er snel vanaf bent. Hoe ging de echo?
Hier echo gehad Rechts allemaal klein. Links 1 van 13 mm, 2 van 12 mm en 1 van 11 mm. Het is even afwachten of ze allemaal doorgroeien of maar 1. Dinsdag terug dan weten we het. Als er weer teveel zitten wordt het waarschijnlijk hormonen spuiten volgende cyclus is beter te reguleren.
Welkom Bubbelz. Jammer dat je hier aan moet sluiten, maar hopelijk is alles voor een goed doel en ben je snel zwanger. Zag het al op de lijst idd mamalap. Kunnen we samen wachten. Gaan we elkaar nog tegenkomen in het zh denk je??
Nou Deedeebowtie mijn gevoel zegt dinsdag nog en ik denk dat er 3 zitten deze keer. Dat het daarna dus wachten wordt op ongi en klussen er niet in zit. Maar ja dat is maar gevoel. Maar ik denk dat het spuiten wordt
Wat zouden jullie vinden van een meerling, Mamalap? Je legde al uit dat jouw ziekenhuis liever niet heeft dat je vrijt als bij medicatie meerdere follikels rijpen, toch ben ik wel benieuwd naar hoe je daar als stel dan mee omgaat... Ik zou het best een lastig dilemma vinden... Weet niet hoe oud je bent? Bij mij (vrijdag word ik 35) zou mijn/onze leeftijd wel meewegen in de keus... Hoe gaan jullie daarmee om? Edit: jullie hebben al een kindje, dat weegt vast mee...
Das minder mamalap. Hoop dat er toch maar eentje doorgroeit. Welkom bubbelz, balen dat je je hier moet melden. Zelf ook redelijk nieuw in het hele traject maar heb al veel gehad aan de verhalen van de meiden hier. Dus kom maar op met je vragen, zal vast iemand zijn die je er wat meer over kan vertellen.
Mlady vorige keren zaten er 2 wij zien een meerling niet zo zitten. Wij zijn allebei 32 en hebben al een dochter die zaterdag 2 word. Dus 1 is echt voldoende. Ik ga dan liever voor spuiten dan een meerling. Bovendien is het eigenlijk voor de gezondheid risico's voor zowel moeder als meerling niet het beste.
Oké, goed over nagedacht dus, goed zo Ik hoop dat wij die keuze nooit hoeven te moeten maken, want het zou best een duivels dilemma kunnen worden... Ach, misschien komt alles gewoon op z'n pootjes terecht bij ons... Jullie ook visiteweekend aankomend weekend, leuk Had je voor je dochter ook PCOS?
Ik had als puber heel onregelmatige menstruatie daarvoor aan de pil gegaan met 15 jaar. Toen ik stopte met pil bij mijn dochter ook heel onregelmatig ongesteld tussen 35 a 55 dagen. Maar toch na 7 maanden zwanger. Gynaecoloog noemt het een mazzeltje. Ik heb heel af en toe een eisprong van mezelf. De afgelopen 11 maanden voor clomid 3 eisprongen gehad. Beter iets dan niets. Haha
Bij hormoon spuiten heb je ook hogere kans op meerling volgens mij nog meer dan bij clomid omdat er dan vaak ook meerdere eitjes groeien vriendin van mij is met hormoon sluiten zwanger geworden en heeft een tweeling. Hoop dat het allemaal goed gaat Had liever hormoon spuiten maar ja
Fabjee zoals zij vertelde. Clomid neem je in en dan is de dosering niet meer te veranderen. Bij spuiten kunnen ze in principe elke dag de dosering aanpassen daarom beter te reguleren als clomid.
Het klinkt wel logisch als je het zo zegt. Heb je dan iook meer bijwerkingen als van de clomid of hoeft dat niet? Hier rustig nu, wachten op ei die ieder moment kan komen. Eind van de week alweer op het wachtbankje. Ben wel benieuwd wanneer die nu gaat springen, heb een ei gehad tussen dag 15-18 dus dat varieert een beetje.
Ik heb in het verleden 1 maand hormoonhuishoydknf gedaan geen bijwerkingen. Ja oke dat klopt maar als er dan2 eitjes groeien en je verlaagd bv de dosering groeien zeetocht beide of juist niet? Bij mij werden de eitjes niet groter maar kreeg er heek veel