De moeheid is wel heel herkenbaar. Ik lig 's avonds ook om 20.00 uur al op de bank en heb dan al moeite om mijn ogen open te houden. Gisteren uiteindelijk kunnen rekken tot half 10, maar eenmaal in bed was ik ook zo weg. Ik ben fotograaf en ook bruidsfotograaf en nu krijg ik allemaal aanvragen voor in de zomer. Toch wel raar om deze allemaal af te houden. Heb zelfs 2 bruiloften moeten annuleren, die vorig jaar al geboekt hadden. Gelukkig reageerden ze heel erg leuk . Ik heb er ook meteen een lijst bijgedaan met fotografen die hun dag nog beschikbaar zijn. Voelde me zo opgelaten. Maar wil het risico gewoon niet lopen dat ik een bruidspaar op het laatste moment moet teleurstellen. Heb nu in maart mijn laatste bruiloft, dat moet wel haalbaar zijn, schat ik zo. Kan ook niet wachten om het de rest van de familie te vertellen. Ben zo benieuwd naar de reacties. Heb niet het idee dat ook maar iemand het ziet aankomen. Iedereen die een echo heeft vandaag, veel succes! Kom maar weer op met de goede berichten .
Wauw fotofanaat lijkt me echt een super beroep! Maar heel goed dat je daar zo optijd mee bent! Heb je een website? Xx
Haha lastig is dat met werk he, ik ben gastouder en kreeg een aanvraag voor plaatsing per 1 augustus. Dus ook maar eerlijk verteld en nu komt dat kindje (van onze directe buren) per 1 November. Ik heb vrijdag mijn echo, zo spannend! Meiden die vandaag een echo hebben, succes!
Heb mijn echo van as. Vrijdag kunnen verplaatsen naar vanmiddag. I hope so♡♡♡ Gelukkig knapt de keel ontsteking op maar ben er nog niet. Weet niet of het herstel ook langer duurt omdat je lichaam zo druk is.
@Gewoonloesje, ja ik heb er zelfs 2 . Eentje voor mijn bruidsfotogafie (Bruidsfotografie-SoWoW :: Bruidsfotografie-SoWoW) en eentje voor de overige soorten fotografie (SoWoW fotografie :: SoWoW fotografie). En oh ja... ik haal mezelf hiermee natuurlijk wel uit de anonimiteit hier . Dus mocht een van jullie me kennen, wees dan discreet met dit nieuws, want de familie weet nog van niks! hahaha. Je weet maar nooit. @CVM, ja voelt toch wel raar om dan dingen af te zeggen, maar ergens ook wel fijn. Zou die druk er nu ook niet bij moeten hebben, want ik wil gewoon lekker kunnen genieten van mijn zwangerschap. @Frysk, fijn dat je eerder kunt!
Wauw!! super gaaf! en nee ik ken je iig niet,, woon aan de andere kant van het land hihi. maar wat een prachtige fotos! Als ik dichterbij woonde dan had ik je zeker een X geboekt! @Frysk wat super!! hoelaat moet je? Hoop dat je straks naar een prachtig kloppend hartje hebt gekeken!! XX
Mag ik dan zo brutaal zijn om te vragen waar je ongeveer woont? Ik woon ook aan de andere kant van het land tov Fotofanaat.
Nou, dan ben ik de eerste vandaag met een goed bericht! Echo was helemaal goed! Hartje klopte mooi en het kindje friemelde ook lekker. Wel wat teruggezet, maar dat nemen we op de koop toe Het was er ook maar een, ben ik stiekem ook wel erg blij mee. Anders word het wel heel druk
Prachtige foto's Fotofanaat! Mijn foto's van onze bruiloft en andere belangrijke gebeurtenissen zijn me zo dierbaar. Het lijkt me een heel dankbaar beroep als je deze herinneringen voor mensen vast kan leggen. Miss M gefeliciteerd! Wat super fijn zeg!
Wat fijn miss m !!! gister een nare dag, even mn hart luchten.. We liepen buiten toen mijn dochtertje door de wind werd gegrepen en viel eerst met haar voorhoofd gestoten en toen met haar achterhoofd tegen een auto aan gevallen.. arme kind zo verschrikkelijk huilen ! ze heeft gewoon een gat in haar hoofd ! a ik heb op het kdv gewerkt en behoorlijk wat valpartijen meegemaakt maar toen ik het bloed uit haar hoofd zag komen draaide mn maag om ! ach wat sneu het bloeden stopte wel vrij snel en vandaag heeft ze nog hoofdpijn maar dat is ook niet zo vreemd.. pfff en straks nog een kleintje die ook valpartijen gaat maken.. wist niet van mn zelf dat ik zo week was geworden.
Miss M gefeliciteerd. Aanvulling voor de lijst 29 januari termijn echo. Volgens mijn eigen berekening dan precies 11 weken. En wel mooi, dat is precies een dag voor we met mijn ouders weekendje weg gaan en dan wilden we het vertellen.
Gefeliciteerd missm! Gewoonloesje, dan wonen wij niet ver van elkaar af. Ik woon ongeveer 20 km van Emmen.