We gaan voor de tweede kindje:)

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Lissl, Dec 23, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mamske

    Mamske Bekend lid

    Feb 5, 2014
    757
    20
    18
    Female
    Draagconsulente
    Andreake gefeliciteerd :) Hij is nog vaag, maar hij is er duidelijk!

    Sunshine, spannend! Wacht je tot je nod met testen?

    Lisse, ik ben benieuwd, laat je het weer weten?

    Hier zijn de testjes ook alvast weer in huis... Aftellen!! Vrijdag ga ik testen :)
     
  2. Sunshine813

    Sunshine813 Actief lid

    Jan 8, 2015
    482
    0
    16
    Mamske: ik denk wel dat ik wacht, tenminste dat denk ik nu haha. Vandaag heb ik wel weer kramp gehad bij mijn navel maar verder geen symptomen. Eerst mijn temperatuur maar even afwachten de komende dagen.
     
  3. Brigit

    Brigit Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    1,879
    13
    38
    Female
    Hallo dames
    Mag ik ook mee kletsen. Ik weet wel dat het niet echt een clubje is maar jullie kletsen wel erg gezellig hier :D
    (Zou mij ook iet verbazen als dit topic binnenkort verhuisd naar zwanger worden clubjes)
    Wij willen dit jaar ook gaan voor een 2e, we zijn er alleen nog niet over uit wanneer. Iig dit jaar :)

    Andreake ik zie ook een streep spannend!! Heb je vandaag nog getest?
     
  4. andreake

    andreake Actief lid

    Dec 21, 2014
    234
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja heb weer getest, hij blijf nog heel licht dus denk dat ik beter een paar dagen kan wachten voordat ik weer test.
    Ik blijf onzeker met deze lichte streepjes. We zulle zien volgende week
     
  5. Sim88

    Sim88 Bekend lid

    Oct 2, 2013
    933
    0
    16
    Andreake, ik zeg ook al voorzichtig gefeliciteerd hoor! :D
     
  6. minimuis

    minimuis Fanatiek lid

    Aug 17, 2007
    4,066
    5
    38
    Female
    Om het goed te zien moet je er eigenlijk een dag tussen laten. Is hij wel donkerder dan gisteren.

    Brigit gezellig en spannend dat jullie ook willen beginnen met een 2de nu nog even eruit komen wanneer je er voor gaat
     
  7. Lissl

    Lissl Actief lid

    Jun 10, 2013
    272
    6
    18
    NULL
    NULL
    Gezellig Birgit, welkom! Laten jullie het nog van bepaalde dingen afhangen wanneer je gaat beginnen?

    Andreake: blijft spannend, idd over twee dagen nog eens testen. Dan was je NOD ook toch?

    Vanmorgen weer getest en weer wit. Helaas.
    Als het goed is morgen of dinsdagochtend mijn NOD.
    Buikpuin is grotendeels weg, nog een klein beetje en af en toe een beetje misselijk. Dat is het dan.

    Fijne dag vandaag!
     
  8. andreake

    andreake Actief lid

    Dec 21, 2014
    234
    0
    0
    NULL
    NULL
    Mijn nod is 15 januari. Ik had eerder getest omdat mijn ei eerder was. We wachten nu.maar even af
     
  9. Brigit

    Brigit Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    1,879
    13
    38
    Female
    #109 Brigit, Jan 11, 2015
    Last edited: Jan 11, 2015
    Mijn man vind het eigenlijk nogal spannend, eerst wou hij helemaal niet meer maar hij is nu toch wel om. Volgens mij hebben veel mannen dat wel, zien allemaal beren op de weg. Financieel vooral want wat als hij zijn baan kwijt raakt of het niet gaat zoals het moet ed. Ik heb geen baan en heb fibromyalgie (reuma) dus zal zwaar worden.
    Maar ik heb de instelling waar een wil is is een weg en we hebben het financieel goed.

    O en heel stiekem hou ik het deze cyclus ook tegen omdat ik anders mocht ik zwanger raken dat gebeurt in een maand die ik graag wil vermijden. stomme reden ik weet het maar is gewoon mijn gevoel (zijn paar mensen jarig waar ik niet zo goed mee weet om te gaan;) zeg maar)
     
  10. Sunshine813

    Sunshine813 Actief lid

    Jan 8, 2015
    482
    0
    16
    Mijn man wil juist al heel lang een tweede, dat we zo lang hebben gewacht ligt aan mij.
     
  11. Sim88

    Sim88 Bekend lid

    Oct 2, 2013
    933
    0
    16
    Op hoeveel dpo beginnen jullie trouwens met testen?

    Wil graag tot nod wachten maar ben bang dat ik te ongeduldig ben maar snap ook wel dat het nu voor mij nog veel te vroeg is.
     
  12. Lissl

    Lissl Actief lid

    Jun 10, 2013
    272
    6
    18
    NULL
    NULL
    Ik begon al 6 dagen voor NOD. Omo - wit. Er zijn succesverhalen van die termijn dus was te nieuwsgierig om me te bedwingen.
    Afgelopen zondag nog een keer getest en weer wit.
    Vandaag is mijn NOD maar nog niet ongesteld. Durf niet te testen dus wacht in ieder geval tot morgen.
    Dus ik kan nog niet vertellen hoe mijn verhaal zal verlopen ;)

    Het is idd erg lastig om je nieuwsgierigheid te bedwingen.
     
  13. minimuis

    minimuis Fanatiek lid

    Aug 17, 2007
    4,066
    5
    38
    Female
    Oh spannend lissl misschien je ei iets later geweest en zat je dus verder van je nod af
     
  14. LadyTwilight

    LadyTwilight Fanatiek lid

    Aug 25, 2010
    1,624
    0
    36
    zuid holland
    Hi!

    Ook hier gaan we voor een tweede ik zit nu 6 dagen voor NOD
    Heb mega pijnlijke borsten en wat krampen in buik maar verder totaal niks.
    Zit er met dagen zwaar doorheen ? Het gevoel hebben dat iedereen zwanger wordt om mij heen en ik maar alleen de negatieve testen krijg.
    Maar nu weer met frisse moed hopelijk er tegen aan!

    Succes allemaal
     
  15. Teddy26

    Teddy26 Niet meer actief

    Gister voor het eerst sinds een tijdje weer een gesprek gehad over een tweede. Bij mij kriebelde het al langer, maar het zat er financieel nog niet in. Mijn man zei steeds dat hij liever nog even wilde wachten en ik kon hem alleen maar gelijk geven natuurlijk, maar wat lastig is dat als je eierstokken alweer rammelen:D
    Gister dus weer het onderwerp opgebracht en manlief kon er gewoon niet van slapen:D Het gesprek duurde tot na middernacht, maar hij wilde ook heel graag een tweede!

    Helaas duurde het hier een aantal jaar en na behandelingen van een jaar werden we pas zwanger. Die behandelingen willen we niet meteen weer doen, dat is nog zo vers en het moet wel leuk beginnen en blijven. Niet meteen weer stressen met afspraken en een hoop geregel.
    We gaan dus eerst 'puur natuur' beginnen en zien het wel als de kleine 2 wordt. Dan gaan we nadenken over behandelingen. Morgen hebben we het er nog een keer over, vandaag wordt het te laat met werk.

    Ik krijg weer helemaal de kriebels alleen bij het idee al dat mijn man het net zo graag wil als ik! We hebben nog geen startdatum, daar zullen we het morgen wel over hebben. Het is bijna net zo spannend als bij de eerste:D
     
  16. Sunshine813

    Sunshine813 Actief lid

    Jan 8, 2015
    482
    0
    16
    Ik zit ook op 6 voor mijn NOD, vanmorgen was mijn temperatuur iets lager maar goed hij kan morgen wel weer omhoog gaan dus even afwachten maar. Tot nu toe alleen krampen links en een soort van zwaar gevoel onder mijn navel. Ik voel elke maand iets anders dus geen pijl op te trekken helaas.
     
  17. minimuis

    minimuis Fanatiek lid

    Aug 17, 2007
    4,066
    5
    38
    Female
    Ik ga pas testen als ik echt overtijd ben;) dus een cyclus heb die langer duurt dan 25dagen. Ik heb me toen we voor de eerste gingen helemaal suf getest. Ik kan me tot nu toe goed beheersen :D
     
  18. Lissl

    Lissl Actief lid

    Jun 10, 2013
    272
    6
    18
    NULL
    NULL
    Zeker :D
    Ook nog steeds met vlagen misselijk. Maar ik denk steeds maar dat ik mezelf dat aanpraat. Probeer me er niet op te focussen.
    Zie trouwens dat bij jou de spannende tijd ook weer is aangebroken! Succes!

    Leuk, weer nieuwe dames erbij!
    Allemaal succes deze periode!
    @Teddy26: leuk dat je man ook wil! Kan frustrerend zijn als je zelf wel wilt maar je man (nog) niet.. Toch iets om samen voor te gaan he?
    Spannend :)
     
  19. Sim88

    Sim88 Bekend lid

    Oct 2, 2013
    933
    0
    16
    Ik zal het maar vol moeten houden tot m'n nod! Bij eerste zwangerschap teste ik twee dagen voor nod hartstikke omo wit maar op nod teste ik wel positief. Dus ben bang dat vroeger testen bij mij toch geen zin heeft.
    Maar ik benzo ongeduldig!! En waar ik vorige week nog dacht dat het niet raak was heb ik nu het tegenover gestelde!
    Ben erg misselijk, duizelig en moe. Gisteren zat ik op een verjaardag en vertelde een kennis van mijn vriendin dat haar kindje geopereerd moest worden en ze begon te huilen. Ik ken haar verder helemaal niet maar ik moest er ook van huilen. Symptomen of maak ik me weer gek aaarrrrggghhh wachten wachten wachten dus ;)
     
  20. Disch

    Disch Lid

    Aug 7, 2011
    76
    0
    0
    zaanstad
    Goedenavond allemaal, Wij willen ook gaan voor een 2e kindje ♡ .. Ben 6 jan. gestopt met de pil maar tot nu toe nog geen ongi te bekennen 😕. . Ik vind het weer reuze spannend allemaal!! Xx
     

Share This Page