noodverordening

Discussion in 'De lounge' started by Clivia, Jan 13, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    Ja alleen voor spoedgevallen mag je je huis uit.
    ME reed net door de straat en riep om dat we dus echt niet weg mogen.
     
  2. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,805
    4,191
    113
    Dan zijn wij buren :D Alleen woon ik net in het stuk dat wel naar buiten was. Maar alles was raar. De wegen stonden muurvast door alle afzettingen, school.was heel leeg omdat veel kids blijkbaar in het "getroffen" gebied wonen. Leek wel oorlogsgebied
     
  3. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    Wat toevallig! Misschien kennen wij elkaar dan ook wel!
    Ja het was een grote ravage he! Wist vannacht ook echt niet wat ik zag toen ik uit het raam keek en die grote vonkendeken zag neerstrijken op de daken en in de straat.
    Maar jij komt uit de eerst vrijgegeven straat dan? Als het goed is mag je daar nu ook niet meer in of uit. Er zijn veel tegenstrijdige berichten geweest vandaag! Hier is het nu afgezet met gele linten, bij jullie ook?
     
  4. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,805
    4,191
    113
    nee ik zit nog iets verder, hier is geen afzetting geweest. Werd vannacht rond half 3 wakker van al die gillende sirenes. Wist direct dat het goed mis was.
     
  5. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    Hebben jullie net geluk gehad dan! Wij mogen nog steeds ons huis niet uit.
    Blij dat we voor morgen evt ook nog eten en drinken in huis hebben!
     
  6. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,236
    16,603
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Wat leuk om te lezen dat er meerdere dames in Wateringen wonen.
    Ik woon in Essellanden en hoorde pas in het ochtendnieuws wat er aan de hand was.
    Een vriendin van mij woont bij Velo en die stuurde een foto van 3 mannen in witte pakken in haar voortuin.
    Zij mocht aan het begin van de middag weer naar buiten en is gisteren ook thuis gebleven van haar werk.Vlgns Burgemeester van de Tak moesten we er maar een gezellige dag van maken haha.De maatregelen waren vooral omdat ze bang waren dat er asbest deeltjes op jassen,auto's zouden komen en wanneer je jezelf dan verplaatst kun je die asbest verplaatsen.In de lucht is vlgns mij weinig tot niets gemeten.We hebben geluk gehad met de strortregen in de nacht en ochtend.
    Mijn zoon zit op Velo en daar waren gisteren wel alle velden afgekeurd.Ben benieuwd wanneer ze weer mogen en kunnen voetballen.
    Nu alles wel weer rustig bij jullie en niet afgesloten?
     
  7. Bloem85

    Bloem85 Niet meer actief

    Leuk om te lezen dat jullie alle 3 in Wateringen wonen! De overkant van onze straat is Wateringen! Leuk! Ik heb helemaal niks gehoord van alles, geen brandweer etc. Gelukkig was het vanaf hier 3 min fietsen! Mogen jullie je tuin en alles weer gebruiken?
     
  8. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,236
    16,603
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Ik heb dus ook helemaal niets gehoord en zo groot is ons dorp nu ook weer niet.
    Ik was zelfs die nacht nog wakker geweest omdat de jongste aan het spoken was maar toen ook niets gehoord.
    Lijkt me we wel een spannende ervaring wanneer je echt noodgedwongen binnen moet blijven.
    Nu maar hopen dat alles zsm wordt vrijgegeven.
     
  9. Clivia

    Clivia Bekend lid

    Jul 12, 2014
    843
    103
    43
    NULL
    NULL
    En hoe is het vandaag?
    komen er mensen al in problemen met boodschappen?
    (ik wacht meestal te lang met het kopen van luiers...echt tot ik de laatste uit het pak haal - tenzij ze in de aanbieding zijn...dat zou meteen een goede zindelijkheid training worden :D )
     
  10. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,236
    16,603
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Misschien over 9 maanden een babyboom in Wateringen haha
     
  11. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    Wat gezellig allemaal zpdames in de buurt ;)

    Wij mogen sinds vanmiddag officieel pas weer ons huis uit, al zijn er mensen die eerder weg zijn gegaan tegen het advies in.
    De tuinen en daken moeten nog schoongemaakt worden en daar worden we nog over geïnformeerd. Ben benieuwd hoe ze dat gaan doen hoor aangezien de straten nu bijna schoon zijn. De straat is hier nog helemaal afgezet met hekken en linten en we moeten ook nog slofjes aan buiten.

    Velo is in ieder geval tot en met dit weekend nog afgesloten ivm asbest wat op de velden ligt.

    Begrijpelijk trouwens dat je niks hebt gehoord in essellanden hoor. De wind stond schuin richting de erasmusweg en t waaide echt flink!
     
  12. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    Mar 21, 2012
    23,236
    16,603
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
    Is er ook asbest gevonden op de velden?
    Velo is wel open voor de binnenactiviteiten heb ik begrepen.
    Mijn dochter moet vrijdag weer trainen voor de handbal in de zaal en ik ga er vanuit dat je wel op het terrein mag komen.
    Vind het een naar idee dat er asbest op de velden zou liggen.
    Gelukkig mogen jullie weer naar buiten.
    Jammer dat sommige mensen het toch weer nodig vinden om tegen advies eerder naar buiten te gaan.
    Wel te hopen dat alles weer snel toegankelijk is bij jullie.
     
  13. Bloem85

    Bloem85 Niet meer actief

    Fijn er weer veel is vrijgegeven. Hopelijk volgt de rest snel! Ik reed er vandaag nog langs, maar dat ziet er best apart uit! Afgezet, fotografen, politie, witte pakken! Er stonden een paar kinderen heel geïnteresseerd te kijken... Een hele belevenis!

    (Liever niet natuurlijk...)
     
  14. engeltje23

    engeltje23 VIP lid

    Aug 14, 2011
    9,348
    0
    0
    Ze zijn de velden momenteel nog aan het inspecteren. Op de twee dichtstbijzijnde velden was volgens mij wel asbest gevonden.

    Je moet even goed op de site kijken van velo of alles wel doorgaat. Binnensporten mochten in eerste instantie wel doorgaan, maar de meeste asbest auto's staan daar nog op de parkeerplaats en het is nog niet bekend wanneer ze die verder schoon gaan maken. Wij hebben net aan geluk gehad met de auto, geen vezels op gevonden gelukkig.

    De afzetting zal voorlopig nog gaan duren vrees ik. Er waait steeds asbest van de daken af, want die zijn nog steeds niet gereinigd. Er zijn ook mensen die nog steeds regels aan de laars lappen en daardoor asbest verspreiden.
    De hele dag door zijn de marsmannetjes hier bezig met nieuwe asbest deeltjes van de grond te verwijderen.

    Het is idd heel apart bloem! Als ik uit t raam kijk zie ik nog steeds marsmannetjes, hekken, linten, pers, enz.
    Blijf alle onduidelijkheid ook echt vet irritant vinden.
     

Share This Page