Werken loont. Is dat wel zo?

Discussie in 'De lounge' gestart door Marleen31, 15 jan 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. adi

    adi Niet meer actief

    AMEN!!!! dommigheid kent doms ook geen grenzen...
     
  2. Luna86

    Luna86 VIP lid

    11 jan 2009
    14.792
    9.311
    113
    Gelderland

    Onze inkomsten zijn altijd op de grote hoop gegaan. Noem het ouderwets maar in mijn/ons geval loonde het ook niet om te blijven werken. Als we een gelijkwaardig salaris hadden gehad dan hadden we beide iets minder kunnen gaan werken maar aangezien mijn partner zo'n 70% van het totale inkomen binnen haalde en ik het niet naar mijn zin had op het werk hebben we besloten dat ik zou stoppen. Het is een gezamenlijke en bewuste keuze geweest en ik heb er nog nooit 1 moment spijt van gehad. Als de inkomsten 50/50 waren geweest waren we misschien allebei wat minder gaan werken of was er niks veranderd geweest.
    Gat in mijn cv zie ik niet als een probleem. Ik ga straks weer werken omdat ik het leuk vind en niet omdat het moet dus heb alle tijd om iets te vinden. Komt vast goed ;) en mijn pensioen? die 3 jaar dat ik minder/niet gewerkt heb maak ik me echt niet druk om. Je mag hopen dat je tzt nog pensioen krijgt:D
     
  3. Zusterke

    Zusterke Niet meer actief

    Op dat soort vragen behoef je idd geen antwoord te geven. Gaat ze niets aan. Jij reageerde op een vacature met een bepaalde hoeveelheid uren. Hoe jij het prive regelt is jouw zaak niet die van het bedrijf. Vlgs mij mogen ze het zelfs niet eens vragen. Ze mogen ook niet vragen of je bv nog een kinderwens hebt of dat je vaak ziek bent.
     
  4. Eliza78

    Eliza78 Niet meer actief

    Ik wil de arbeidsmarkt niet meer op voor mn financieele plaatje. Mijn plek mag aan iemand gegeven worden die het salaris echt nodig heeft.
    Ik doe liever vrijwilligerswerk en over mn pensioen maak ik me geen zorgen.
    Niet iedere vrouw hoeft te werken....
     
  5. Charlie007

    Charlie007 Niet meer actief

    +1!
     
  6. Maris22

    Maris22 VIP lid

    7 aug 2007
    5.402
    2
    38
    Vrouw
    Assistent Manager Horeca
    Zuid holland
    Zo heeft iedere vrouw idd zijn eigen persoonlijke situatie,ik hoef ook voor t financiele plaatje niet te werken maar wil wel graag voor de extra leuke dingen en om 2 dagen wat anders te hebben.

    Nee mogen ze dat niet vragen? Weet wel over een kinderwens hebben maar over of je kids heb wist ik niet,neem t zeker mee in t gesprek,bedankt voor de tip ;)
     
  7. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.161
    35.826
    113
    Niet iedere vrouw die niet hoeft te werken, wil thuiszitten...
     
  8. Eliza78

    Eliza78 Niet meer actief

    Niet werken betekend toch niet gelijk thuis zitten?

    Ik heb best behoefte om nog iets anders te doen, maar liefst niet betaald.
    Genoeg te doen hoor..
     
  9. Loesje 29

    Loesje 29 Bekend lid

    28 dec 2010
    660
    0
    0
    P&O
    Noord Brabant
    Wat ik eigenlijk nog niet voorbij heb zien komen is pensioenopbouw?

    Tuurlijk, voor de korte termijn misschien prima geld, maar wat op lange termijn??
     

Deel Deze Pagina