De foto's zijn voor jou, en je man zal ze dan als enige zien toch? Lekker doen! Ik zou willen dat ik het lichaam er voor had anders zou ik het waarschijnlijk ook doen. Nee niet voor de buitenwereld, maar voor jezelf
Hmm ik hou dr ook niet zo van. Mijn vriend zou dat ook niet zo tof vinden denk ik.. Maar waarom kan hij nooit iets voor zichzelf kopen? Jullie delen toch de kosten? Ook als hij iets wil hebben toch?
Ik snap het wel . Als een man hier een oproep doet voor bikini shoots zou m'n man t ook raar vinden . Als je zelf bij een professionele fotograaf een fotoshoot plant is het misschien anders . Als die kan echt een professionele fotograaf is vind ik het weer niet erg , alleen misschien weet je man dat niet , dus misschien even laten zien op internet dat hij een site heeft , professioneel is enzo .
Och, wat een oordelen allemaal weer. De foto's zijn niet mijn smaak, maar ik vind ze ook wel meevallen hoor. En er zitten ook een paar hele mooie tussen, vind ik! Volgens mij mogen de modellen gewoon zelf bepalen tot hoe ver ze gaan. Als jij er zin in hebt meid, dan zou ik het lekker doen, sleep je je man toch mee?! Ziet er niet naar uit dat je de enige bent die een vriend/man meeneemt... Ik zou er overigens wel problemen mee hebben als mijn foto's gebruikt zouden worden voor zijn website. Daar zou ik wel even goed op letten.
Btw: heb ff op die site verder gekeken. Ik kan de prijs van het de waterfoto's niet vinden. Maar je weet wel dat bij de gewone shoots (portret en zwangerschap) je foto's krijgt waar je niets mee kunt? Je krijgt dan foto's in lage resolutie voor internetgebruik MET reclame van hem er op. Blijkbaar moet je voor de foto('s) die je in normaal bestand qua grootte wilt nog extra bij dokken. Geen idee hoeveel maar dat zou ik eerst maar eens ff navragen voor dat je je kleding uittrekt bij die gast Edit: prijs gevonden. Voor 105 krijg je dus om eerlijk te zijn niets. Have fun.
Ik liet gewoon die foto's maken in tankini. Speciaal voor man een extra shoot, in boerka. Leuk voor op zijn bureau
In eerste instantie zou ik ook denken: wat een zeur! Op het strand of zwembad zien anderen je ook wel in bikini. Als jij je hierdoor heel goed voelt dan moet je het gewoon doen en zou hij het je moeten gunnen! Maar de link naar de site vind ik niet hele gewone foto's. Dus als hij daarom nee zegt snap ik het wel..
en @Sija: als z'n vaste lasten er af zijn houdt hij 300 over meestal. Soms ook minder.. kopie site: Wat mag je verwachten op deze dag: ► Gedurende 1 uur wordt je door Laura of Sheryl voorzien van toepasselijke waterproof visagie & hairstyling; ► Jan fotografeert je gedurende de eerste 30 minuten 'droog' in zelf meegebrachte badmode, in eigen outfit die jij tijdens de watershoot aan wil, of in kleding uit onze uitgebreide studiogarderobe; ► Vervolgens fotografeert Jan je gedurende 30 minuten in het waterbassin met en zonder shower; ► Na afloop van de shoot kies je 20 fotos uit die Jan nadien volledig nabewerkt en binnen 2 weken in een lage resolutie met beeldmerk via WeTransfer naar je toestuurt; ► Koffie/thee/fris en iets lekkers erbij; ► Een gezellige en bovendien leerzame dag. Voor deze dag is geen specifieke (model)ervaring vereist. Ook geldt er geen leeftijdsbeperking. Minderjarige deelneemsters mogen pas deelnemen na ouderlijke toestemming en het is verplicht dat tenminste een van de ouders of verzorgers aanwezig is tijdens de fotoshoot. Deelname aan deze dag is extra aantrekkelijk geprijsd en kost nu 104,95 all in (normale prijs 150)
Hij heeft dus eigenlijk (gemiddeld) 300,- per maand aan zich zelf te besteden? Tja dan moet hij eens iets voor zichzelf kopen...
Inderdaad Tompoes. Pas op en onthou wat Maartje schrijft! In lage resolutie en met beeldmerk. Heb je niks aan! Daarna moet je ze nog per stuk gaan aanschaffen Waarom zoek je geen Groupon of vakantieveiling-aanbieding in de buurt? Dan heb je voor een prikkie meestal ook een aardige fotoshoot.
Ik heb mail terug!!!!! Hallo (naam) Het is erg stoer dat je eerlijk voor jouw twijfels uitkomt. Overigens mag je best trots zijn op het gewichtsverlies wat je hebt geboekt in de relatieve korte periode. Als jij graag deel wilt nemen aan ons event, ben je van harte welkom. Ik kan mij voorstellen dat je niet zit te wachten op een shoot in badmode. Dat hoeft ook zeer zeker niet, sterker nog wij adviseren juist om niet in badmode te gaan, maar in normale kleding. Dat versterkt de illusie dat je in de regen bent gefotografeerd. Onze events zijn individueel van opzet, d.w.z. dat de deelneemsters verspreid over de dag naar de studio komen. Je ontmoet alleen de voorganster en degene die na jou aan de beurt komt. Geen massale aangelegenheid. Overigens zijn de deelneemsters over het algemeen genomen geen modellen, maar meiden die meestal voor de eerste keer voor de camera staan. Er nemen met enige regelmaat dames deel die een maatje meer hebben. Wij (fotograaf en modelcoach) zorgen er voor dat je altijd zo voordelig mogelijk op de foto komt. Mocht je in mijn optiek een te lichte huid hebben op de foto, wordt dat gecorrigeerd tijdens de nabewerking. Kortom ik zie geen enkele belemmering waarom jij niet zou kunnen deelnemen. Meld je gewoon aan en laat de rest over aan ons professionele studioteam. Met hartelijke groeten, Jan Rijnders
Ik zou mijn man niet eens om toestemming vragen eerlijk gezegd. Wat een ouderwetse preutse vent heb jij zeg. Edit: lees nu zijn reden en dan snap ik het wel, dan misschien ook iets voir hem?