Voor en Na foto's ( afvallen )

Discussie in 'De lounge' gestart door Debaky, 17 jan 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Imensa

    Imensa Fanatiek lid

    23 okt 2014
    2.463
    18
    38
    Heel netjes! gefeliciteerd!
    is nu je gezonder bent ook je smaak meeveranderd naar gezond eten en ampeR meer om suiker malen?
    hoor namelijk wisselende vehalen... de ene moet niet meer denken aan "snoep" de ander continu maar kan het gewoon alleen niet eten door de beperkte hoeveelheid die ze maar kunnen eten op een dag.
     
  2. Charmed

    Charmed Fanatiek lid

    16 sep 2012
    2.589
    79
    48
    Wauw, wat ontzettend knap van jullie!
    Prachtig om te zien hoe jullie op de tweede foto stralen.

    Ik ben nu 11 kilo kwijt en moet er nog minimaal 20 kilo.
    Nog een lange weg te gaan, en dus nog geen voor en na foto's :)
     
  3. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Ik kwam in eerste instantie ook niet in aanmerking, mijn BMI was nog te laag maar omdat ik medicijnen had voor mijn hogen bloeddruk en overslag in mijn hart mocht ik toch geholpen worden.

    Maar ben een jaar lang door de medische malle molen gegaan tot het ook echt daad werkelijk gedaan werd.
     
  4. Debaky

    Debaky VIP lid

    22 apr 2013
    10.348
    5.392
    113
    Bij mij is de smaak wel veranderd.

    Maar mijn levensstijl is ook echt helemaal veranderd. Natuurlijk heb ik ook wel eens trek in wat lekkers of iets fouts maar ik weet nu hoe ik mij kan voelen zonder al die verkeerde vetten en zonder al die vele suikers dus ik kies nu eerder voor de gezonde keuze dan de slechte keuze.

    Ik besef mij nu hoe slecht ik mij altijd heb gevoeld met al die rotzooi in mijn lichaam. De knop is hier dus echt om.

    Maar ik zeg ook eerlijk, ik neem echt nog wel eens een koekje hoor of op een verjaardag neem ik ook gewoon wat lekkers alleen doe ik nu 1 ding eten en niet continue happen. Snap je wat ik bedoel?

    Mijn maag is kleiner maar de trek is niet minder of kleiner, je moet dus niet alleen de knop in je maag omzetten maar ook de knop in je hoofd.

    Ik voel mij nu zo goed dat ik absoluut niet meer terug wil naar hoe het was en daar dus alles aan zal doen om dat niet zover te laten komen. ;)

    Ik hoorde laatst een verhaal van iemand die was blij dat ze na twee maanden al een hele pizza op kon ;) Dan denk ik wat stoeeeer, wat moet je trots op jezelf zijn ;) NOT! Dat zijn vaak van die mensen dat alles vanzelf gaat met een maagverkleining en dat je gewoon door kan gaan met je verkeerde gewoontes. Dat zijn vaak de mensen waarbij het ook niet werkt.
     
  5. Indy1986

    Indy1986 Niet meer actief

    Wauw, wat knap dames!
     
  6. Robynn

    Robynn Fanatiek lid

    18 mrt 2014
    1.139
    0
    36
    SUPER!! trots..
     
  7. jumphola

    jumphola Fanatiek lid

    3 jan 2014
    2.188
    488
    83
    Zuid Holland
    Wow wat goed zeg !!!
     
  8. Mirro

    Mirro Fanatiek lid

    27 dec 2007
    1.782
    30
    48
    Wat knap van jullie!! Super!
     
  9. naatasja

    naatasja Fanatiek lid

    17 jan 2012
    1.003
    71
    48
    Enschede
    Petje af dames.. Netjes hoor
     
  10. Imensa

    Imensa Fanatiek lid

    23 okt 2014
    2.463
    18
    38

    top! goed te horen dat de knop ook om is!
    dat is idd het belangrijkste. bij sommige gaat hij ineens vanzelf, anderen hebben even een "voorzetje" nodig, maar als hij eenmaal om is voelt dat zoveel beter (he?)
    Succes meid!!!
     
  11. linde90

    linde90 Niet meer actief

    Ik zit ook aan een gbp te denken. Maar ben bang voor de reacties en meningen van collega's en mensen om mij heen.....
     
  12. jessi

    jessi Fanatiek lid

    15 mrt 2011
    2.304
    13
    38
    Vrouw
    thuis mama
    Tiel
    Ik hoop over een jaar ook zulke foto's neer te kunnen zetten! Donderdag gesprek bij de huisarts.

    Super knap dames!!!
     
  13. Chilleke

    Chilleke VIP lid

    21 jan 2010
    10.869
    1
    36
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Brabant
    1 ding weet ik, je moet het voor JEZELF doen en niet voor anderen. En wat maakt het uit wat andere denken. Iedereen vind het meestal alleen maar heel knap en dapper
     
  14. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    5 jan 2011
    2.297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Wauw meiden!!!
    Prachtige resultaten! Jullie zien er geweldig uit!

    Ik ben inmiddels een kilo of 18 kwijt en het gaat heel langzaam en soms sta ik ook een week of 2 gewoon stil.
    Qua eten maak ik betere keuzes en eet ik vooral ook gewoon wat minder.
    Maar in principe eet ik nog altijd wel eens friet of pizza omdat ik mezelf dat toch niet altijd wil ontzeggen..:)
    Echter; het verschil is dat ik dit keer er flink bij sport.
    Op dit moment ongeveer 5-6x per week anderhalf uur en ik begin het eigenlijk steeds leuker te vinden! :$:D

    Nu nog een keer die 18 kilo kwijt en dan zit ik ook weer op een gezond gewicht! :)
     
  15. Asherah

    Asherah Bekend lid

    22 mei 2012
    807
    0
    0
    Istanbul
    Super dames, jullie zien er fantastisch uit!! Ik ben zelf 35 kilo afgevallen, maar ik heb geen before foto, er mocht in die tijd geen foto van me gemaakt worden, zo jammer...
     
  16. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    5 jan 2011
    2.297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Waar ik trouwens ook wel erg benieuwd naar ben....:)....hoe zit het met huidoverschot bij de dames die zo veel zijn afgevallen?
    TS; jij ziet er zo mooi strak in je vel uit op je na-foto!! :)
    Je hebt een prachtig figuur!!
     
  17. Gijsje

    Gijsje Fanatiek lid

    29 okt 2008
    3.862
    0
    0
    Brabandse Land
    Wat supergoed meiden! Ik heb april 2013 GBP gehad,ben 58 kilo kwijt en wil er graag nog 10 kwijt. Ik eet natuurlijk minder,maak andere keuzes en vermijd zo veel mogelijk geraffineerde suikers en koolhydraten. Nu gaat het gelukkig weer goed maar moet eerlijk zeggen dat ik ook een periode heb gehad waarin ik de psychische strijd met het eten in mijn hoofd erg moeilijk vond, nu nog wel eens maar heb het weer onder controle :)

    nieuw 586.jpg
     
  18. Chilleke

    Chilleke VIP lid

    21 jan 2010
    10.869
    1
    36
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Brabant
    Ik vind het geestelijk ook best zwaar. Merk dat mijn hoofd niet mee gaat met mijn spiegelbeeld. En door het (nu al) veel vel ook erg onzeker word. Voel me niet per definitie knapper. Maar hopelijk komt dat nog ;)
     
  19. Chilleke

    Chilleke VIP lid

    21 jan 2010
    10.869
    1
    36
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Brabant
    Blijf jou transformatie zo bizar gaaf vinden
     
  20. Logan

    Logan Niet meer actief

    Super knap dames!! Petje af.
     

Deel Deze Pagina