zal ik doen. Merk dat ik meteen in de stress schiet doe ik het wel goed of kan het nog beter. Hahaha dit had ik nooit voor de miskramen ben er echt onzeker van geworden
Fraxiparine en Aspirine zijn bloed verdunners, als je al die soorten neemt, heb je dan niet kan da je bloed te dun wordt? Ik ga de 28ste eerst een overleggen met de gynaecoloog wat er allemaal mogelijk is. Dan laat ik het bezinken en wil ik het er later nog eens over hebben.
Nee dat zit er niet in. Utrogestan zou ook helpen bij onderdrukken immuunsysteem, dat heb ik ook gelezen. Maar weet niet of dat echt zo is laat staan of het voldoende is. Fraxiparine zijn bloedverdunners die je moet spuiten. Maar die krijg je alleen maar als er een bloedstollings probleem is vastgesteld en dan vaak ook pas veel te laat... ik kreeg het pas toen er een hartslag was. Oh ik ben zo kwaad als ik er over nadenk.
Och meid het was niet mijn bedoeling om je zo kwaad te maken. Probeer er alleen een beetje uit te komen wat wat is...
Nou er is niet veel voor nodig om mij momenteel kwaad te maken op het ziekenhuis hoor haha ben eigenlijk de hele tijd kwaad. Dus geen zorgen
Nee, ze werken op een andere manier. Aspirine werkt op de aderen, fraxi op de vaten. Je krijgt het alleen als er een bloedstollingsprobleem is aangetoond, en dan nog zijn ze er in Nederland niet scheutig mee. In Gent is het doorgaans geen probleem om aspirine (80 mg) te krijgen als je al veel miskramen hebt gehad. Utrogestan is progesteron. Dat wordt normaal gesproken aangemaakt door het gele lichaampje, tot de placenta het met een week of 12 overneemt. De theorie is dat sommige vrouwen te weinig progesteron aanmaken de eerste weken, waardoor de zwangerschap geen kans heeft. Utrogestangebruik is bij ivf-zwangerschappen heel normaal, maar na bij veel miskramen niet. Toch wordt het soms wel voorgeschreven in Nederland. In Gent doen ze er na heel veel miskramen niet moeilijk over (3x200 per dag, vaginaal). Prednison onderdrukt het immuunsysteem. Als je lichaam het vruchtje dus afstoot om onbekende redenen, zou dat evt kunnen helpen. Het wordt in Nederland niet voorgeschreven. In Gent soms wel, als er een immuunprobleem wordt aangetoond, of als alles al is onderzocht en andere medicatie niet helpt. Je gebruikt het dan vanaf ei tot 12 weken (10 mg).
Nuage, k met p allemaal. Sterkte. Ik hoop dat ze je in Gent nou eindelijk eens heel goed gaan behandelen.
FF snel want druk op mijn werk. OZ heel veel succes vanmiddag. BS fijn dat je mannetje weer thuis is! @hier: vanochtend getest - 9 dpo. Eerst een vaag lijntje. Indroger dacht ik. Heb water door de test laten lopen en als je nu met de zaklamp van Iphone er op kijkt zie je het lijntje nog wel vaag. Hij is dus negatief, want kijken met een zaklamp gaat veels te ver en uiteraard veel te vroeg.
Marjol toch duim ik verder 😇 Ik kreeg van 1 arts in l.u.m.c ascal de rest geloofd er niet in. Ik kreeg fraxiparine ook van haar en utro ook. Pred van Gent en intralipid van Duitsland dr p
Als je dan toch tuur-met-zaklamp streepjes hebt dan kun je ze maar beter hebben als je eigenlijk te vroeg test Dus ik vind het spannend hoor
Mijn laatste miskraam was 23-10....vanochtend bloed laten prikken. M'n hcg is nog 5!! Word er zo doodmoe van. Had op 9-1 nog 9 hcg en vandaag dus 5 , betekent dat ik 10 dagen doe om 4hcg af te breken 😡 ben het zo beu!!!!!! Heeft iemand een tip? Ik heb nog cytotec liggen...ok die klote hcg sneller op 0 te krijgen?
Heb je een curettage gehad? Of is op één of andere manier het weefsel wel nagekeken? Ik vind dit nogal vreemd. Bij wie ben je onder behandeling? Vanaf 23 oktober geen cyclus nog en je hcg blijft te hoog. Gelukkig is het wel lager geworden en nu bijna laag genoeg. Maar ik vind het wel erg klinken als mola of part.mola. Hopelijk kan dat niet omdat je curettage hebt gehad. Je kunt vragen of je Primolut mag nemen om een menstruatie op te wekken. Stel er zit nog een klein restje wat HCG blijft produceren dan is dit na een menstruatie waarschijnlijk weg.
Geen curretage alles zelf... Al weken elke week bloed prikken maar zakt gewoon kei langzaam. Maar ik heb geen eigen cyclus omdat ik Pcos heb. Vanaf hoeveel hcg gaat het lichaam weer wat doen zelf?
Maar bij wie prik je bloed? Je huisarts? Ik vind het echt een vreemd verhaal... dat ze je zo hiermee laten doorlopen. Is er een controle echo gemaakt? Volgens mij moet het lager zijn dan 5
Spannend Marjol! Met welke test heb je getest? Wishmom, lijkt me ook erg lang, maar denk dat je nu ieder moment ongesteld zou moeten worden (mits dat nu vanzelf gaat dan).