Ik controleer het elke twee drie maanden ongeveer. Maar eigenlijk lieg ik want ik werk op een autobedrijf (velgen) bij mijn vader en laat het mijn collega's doen haha
Ik doe het zelf een aantal keer per jaar. Meestal als ik de auto poets en van binnen met de stofzuiger bewerk komt het oliepijl ook aan bod.
Ik doe het niet omdat de auto (tijdens elke discussie ) niet van mij is maar van hem en hij erover beslist; dus bij elke vorm van onderhoud whatsoever wijs ik hem op het feit dat dat ZIJN verantwoordelijkheid is - en hij weet niet hoe het werkt (ik wel, maar ik vertik het) dus laat het de garage doen.
Ik neem aan dat de garage dat doet. En ik heb ze er nooit over gehoord dat het oliepijp extreem laag was. Dus die 1 of 2 keer per j aar zal wel genoeg zijn dan.
Man en ik controleren hem een keer of 6 per jaar. Voor de apk, winterbeurt, voordat we op vakantie zijn, als we op vakantie zijn en als we weer terug gaan en zodra we weer thuis zijn.
Mijn auto controleert het voor mij. En wanneer het lampje aan gaat mag mijn man het bijvullen Wanneer mijn ruitenvloeistof op is mag man het ook bijvullen en dan vraag ik ook vaak of hij even de oliepijl wil controleren als hij dan toch bezig is Kan het allemaal eigenlijk best zelf, maar ik vind het eelijk gezegd een rot klus. Heb man er nog nooit over horen klagen dus we laten het gewoon lekker zo.
Mijn man doet t regelmatig. Ververst t ook zelf af en toe. Mijn auto is lease en gaat elke 15.000 (4x per jaar) naar de garage voor een beurt.
Zelf; als het lampje brandt, eerder is niet nodig. Dan zit er nog voldoende in en ik mik het zelf er dan gelijk in Bij mijn oude auto deed ik het 1x per maand want dat ding slurpte olie