Allergisch voor banaan???

Discussion in 'Voeding' started by MamR, Jan 21, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MamR

    MamR Actief lid

    Sep 10, 2014
    207
    0
    16
    Adm. Medewerker Mondriaan
    Naaldwijk
    Hallo mama's,

    Ruben is 6,5 maand oud en wij geven hem sinds hij 4,5 maand was hapjes fruit. Nu eet hij hartstikke goed en vind ook bijna alles lekker.

    Nu viel het op dat iedere keer als ik ergens banaan door heen had zowel vers als potje dat hij steeds spuugt. Tot nu toe heeft hij dit met niets anders. Ik had het een paar weken niet gegeven en laatst dacht ik misschien een toetje met banaan proberen. Natuurlijk vond hij hwt hartstikke lekker maar na nog geen 10 minuten kwam het er weer uit. Ik geef dus geen banaan meer.

    Toch vind ik het vreemd dat hij het alleen met banaan heeft. Is hij misschien allergisch voor banaan?? Hebben meer kindjes hier last van?
     
  2. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,330
    10,295
    113
    Onze uk spuugt niet maar huilt snachts wanneer hij banaan heeft gehad.
    Waar doe je het door? Als wij yoghurt geven is hij snachts ontroostbaar.

    (Hij is nu 9 maanden en krijgt dis al geruime tijd bijvoeding.
     
  3. Shakes

    Shakes VIP lid

    Apr 2, 2013
    14,132
    5,874
    113
    Female
    Vlaanderen
    Het hoeft geen allergie te zijn. Banaan valt gewoon best zwaar. Mijn dochter heeft dat de eerste maanden met appel gehad. Altijd spugen en huilen. Ze is er gewoon overheen gegroeid.
     
  4. MamR

    MamR Actief lid

    Sep 10, 2014
    207
    0
    16
    Adm. Medewerker Mondriaan
    Naaldwijk
    Ik geef het zegmaar puur, of door de yoghurt maar gij heeft het ook als het bijv in een olvarit potje zit.
     
  5. tompoes

    tompoes Bekend lid

    Oct 12, 2014
    979
    0
    0
    Centrum
    Ik zou banaan dan even helemaal schrappen.
     
  6. LindsayS

    LindsayS Bekend lid

    Jan 26, 2014
    798
    0
    0
    NULL
    NULL
    Volgens mij uit een allergie zich eerder in bijvoorbeeld een huiduitslag en niet in spugen...
     
  7. Mommyplus

    Mommyplus Actief lid

    Jul 22, 2014
    358
    0
    16
    Ik herken het. Hier ook altijd spugen na banaan bij middelste dochter. Viel gewoon niet goed. Mijn advies is stoppen en over een half jaar nog eens proberen. Vanaf haar tweede kon ze er wel tegen.
     
  8. MamR

    MamR Actief lid

    Sep 10, 2014
    207
    0
    16
    Adm. Medewerker Mondriaan
    Naaldwijk
    Vandaag de dokter even gesproken. Hij zei dat een bananen allergie zich vaker uit in spugen ipv uitslag. Met deze leeftijd kan hij nog niet zeggen of het een allergie is maar mag het voorlopig niet meer geven en inderdaad later weer opnieuw proberen. Ook moet ik nu uitkijken met kiwi en latex? Haha tot een jaar even veilige dingen geven voor dat ik het weer kan proberen.
     

Share This Page