Sneu. Uit de kast komen en ellende.

Discussie in 'De lounge' gestart door penseel, 22 jan 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. penseel

    penseel Niet meer actief

    Wist niet zo goed een titel.

    Een kind dat zeer dicht bij mij staat is gisteren uit de kast gekomen 13 jaar. Mijn reactie was gewoon normaal dapper dat je het zo durft te vertellen zag zijn vader al kijken en de woede in zijn gezicht daarna is die zich gaan bezatten. En daarna is het thuis geëxplodeerd kind van 13 bijna ... door zijn vader. Grote broer is er tussen gesprongen ect ect politie tot morgen zit hij vast.

    Daar bij komt het ook nog hij verwijt mij dat ik zijn kind die kant op duw. Ben alleen blij voor mijn neefje dat hij het durfde te vertellen en heb hem verteld dat hij ( normaal ) is en zich niet hoeft te schamen.

    Heb het nooit met het kind er over gehad wel met zijn moeder( mijn zusje) Vorig jaar had hij het zijn moeder al verteld. Ik en mijn moeder en ook mijn zusje. Hadden al een vermoede. En wij zijn super relaxt daar mee maar zijn vader dat is een heel ander verhaal een echte homo hater zo gezegd, dat vader het er moeilijk mee hebt kan ik nog wel begrijpen maar zijn kind zo behandelen nee dat niet. Kind wil zijn vader voorlopig ook niet zien. En mijn zusje tja ik denk niet dat ze gaan scheiden maar de kans is wel zeer groot. Maar ze houd nog van haar man. Wat ik ook wel begrijp. En toch als dit verder gaat zal ze moeten kiezen tussen haar man en kind.

    Vannacht om 4.15 ging mijn telefoon en kon daarna niet slapen. Logische ook ben ook daar geweest kind wat helemaal over de ( zeik) is en was. Ect ect.

    Wat ik met dit verhaal wil niks eigenlijk alleen even mijn verhaal kwijt.

    Man is gewoon een boeren hollander. Dus moet echt wel gehoord hebben dat wat mijn neefje is ( normaal ) is je word er mee geboren. Het is geen keuze.:(
     
  2. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Meid, wat een ellende! Ik kan je geen goed advies geven, alleen maar sterkte wensen en een dikke knuffel!
     
  3. Joycey

    Joycey Niet meer actief

    Jammer dat er nog steeds mensen bestaan die homoseksualiteit NIET accepteren. Ik vind dat persoonlijk onbegrijpelijk. Het was 30 jaar geleden al een 'ding', en voor sommigen is dat schijnbaar nog steeds zo. Ik vind dat triest voor hen; dat ze niet beter/anders hebben geleerd. Ik heb spijt met dat kereltje. Die vader - tja, wat ik daarvan vind zal ik maar in het midden laten. Ik hoop dat hij tot inkeer komt en beseft dat hij om zijn zoon & gezin geeft; ongeacht op wie zijn zoon verliefd is.

    Ik vind dat oprecht onzin; die houding van paps. Ik kan er niet bij. Lees een boek, sla een krant open en ga een beetje met je tijd mee. Homoseksualiteit is al zo oud als wat; time to get over it. Maar goed, dat is mijn bescheiden mening.
     
  4. novaa

    novaa Fanatiek lid

    28 dec 2009
    3.286
    0
    36
    #4 novaa, 22 jan 2015
    Laatst bewerkt: 22 jan 2015
    Wat ontzettend sneu zeg! Blijf er maar goed voor je neefje zijn, dat kan hij wel gebruiken. Sterkte!
     
  5. penseel

    penseel Niet meer actief


    Dank je ik ben echt woest op hem maar ik moet mij beheersen voor mijn zusje. Als het aan mij ligt en ik zie hem zal ik die man de wind van voren geven niet te geloven echt. Hoe hij het in zijn kop heeft gehaald om zijn kind zo te behandelen. Zusje heeft al een paar keer proberen te praten het is stil gehouden ect ect maar kind kwam er gisteren tijdens een verjaardag zelf mee. En dan vannacht hij wilde hier heen komen omdat hij vind dat ik de oorzaak ben nou dacht het toch niet.

    :x Die man heeft dringend hulp nodig en goede voorlichting wat dit betreft. Hij raakt zo zijn kind kwijt.
     
  6. Lentefris

    Lentefris Niet meer actief

    Wat ontzettend zielig voor je neefje!!! Vreselijk zo een vader ik heb er geen goed woord voor over. Wat een geluk heeft hij met zo een lieve tante die wel achter hem staat en er voor hem is. Hopelijk kan de vader zich er ooit over heen zetten en zijn excuses aanbieden aan zijn zoon. Sterkte ermee!
     
  7. LieseLeentje

    LieseLeentje VIP lid

    18 sep 2008
    5.406
    138
    63
    Vrouw
    Heel veel sterkte.
     
  8. penseel

    penseel Niet meer actief

    Niet omdat ik mij schaam maar ik heb beheer wel gevraagd morgen dit topic weg te halen wilde alleen even mijn verhaal kwijt maar voor de rest liever niet op googl. Hoop dat jullie het snappen.

    Even en dan weg
     
  9. Mireia

    Mireia Actief lid

    11 jan 2013
    361
    0
    16
    NULL
    NULL
    Er zijn zat jongetjes die op heel jonge leeftijd al depri raken en zelfs aan zelfmoord denken etc. Puur omdat ze weten dat t niet goed zal vallen thuis. Echt sneu. Liever mn kind levend maakt niet uit in wat voor hoedanigheid. Sterkte en steun m hoor laat m niet alleen.
     
  10. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Waarom open je dan een topic ? Houdt dan een persoonlijk dagboek bij of zo waar je je verhalen kwijt kan.

    Vind het zo stom; een topic openen en dan meteen laten sluiten.


    On topic:
    Ik vind het super sneu voor de jongen. Ik hoop dat hij van andere mensen wel veel steun zal krijgen en hem zullen accepteren om wie hij is.
     
  11. hummeltje5

    hummeltje5 VIP lid

    28 dec 2014
    22.505
    13.797
    113
    Vrouw
    Noord- Holland
    Ik sluit me helemaal bij Joycey aan!
    Sterkte verder, TO!
     
  12. j87

    j87 Actief lid

    14 jan 2010
    483
    0
    0
    NULL
    omgeving utrecht
    Wat verschrikkelijk dit. Arm ventje is juist zo dapper om het te vertellen. Ik zou blij zijn als mijn kind dit met mij wil delen, dan dat hij het niet zou durven en niet zichzelf kan zijn.
    Ik hoop dat zijn vader dit echt gaat accepteren, anders zal hij waarschijnlijk weinig contact overhouden.

    Ik snap het niet dat mensen nog steeds anno 2015 zo anti kunnen zijn. Als je kind gelukkig is... wat wil je dan nog meer? Tuurlijk zal het enige aanpassing en gewenning vragen van ouders, maar kom op. Iets mooiers als een gelukkig kind is er niet.
     
  13. Micchan

    Micchan VIP lid

    24 jan 2012
    22.458
    2.258
    113
    Vrouw
    Wenen
    Bah, daar word ik nou zo verdrietig van. arme jongen.. :(
     
  14. tompoes

    tompoes Bekend lid

    12 okt 2014
    979
    0
    0
    Centrum
    Ik denk dat penseel het wil lsten sluiten omdat hier ook gelovigen zitten. Do I need to say more?

    Veel sterkte voor je neefje!
     
  15. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    Jammer dat er nog steeds mensen zijn die zo fel tegen homoseksualiteit zijn in deze tijd!

    Wat maakt het uit of iemand verliefd wordt op iemand van hetzelfde geslacht, daar doet niemand iemand kwaad mee en als ze gelukkig zijn is dat in mijn ogen echt wel het belangrijkste!

    Ik snap wel waarom je dit topic niet te lang open wilt houden ;)
     
  16. Pluisjee

    Pluisjee Fanatiek lid

    15 mrt 2012
    4.592
    20
    38
    Vrouw
    Noord Holland
    Wat zielig voor je neefje :( hier is het ook een beetje zo gegaan alleen niet met mijn vader maar moeder.
    Broertje kwam uit de kast moeder is zich gaan bezatten en daarna heeft ze mijn broertje volledig uit gescholden. Heeft ook even geduurd voor ze zich er bij neergelegd heeft dat het zo is. Nu gaat het hartstikke goed zijn 5 jaar veder ondertussen. Broertje woont samen met zijn vriendje.
    Sterkte !!!
     
  17. Winterkindje

    Winterkindje Niet meer actief

    1+

    OT: Ik vind dit echt heel sneu voor je neefje, ik hoop dat het toch nog goed komt tussen hem en zijn vader.
     
  18. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief


    En omdat hier gelovigen zijn mogen we hier niet over homoseksualiteit praten? Dat is een beetje raar vind je ook niet?

    Ik vind het echt heel triest voor je neefje penseel.. en ik hoop dat zijn mama trots op hem is en zn vader uiteindelijk begrijpt dat hij zo gelukkig gaat worden:)

    En misschien, als je in het vervolg niet wil dat dit 'openbaar ' wordt, dat je dit via een pb naar iemand kunt versturen? Kun je toch je ei kwijt en leest verder niet iedereen het:)

    Knuffel!
     
  19. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Verschrikkelijk voor dat ventje! Dat zulke mensen nog bestaan bahbah.
    Ik hoop dat zijn vader tot inkeer komt en goed veel spijt krijgt van zijn ouderwetse idiote gedachte. Geef hem wat visolie ofzo, dan worden die grijze hersenen misschien in werking gezet;)

    Wel respect voor die gast dat hij er op deze leeftijd al voor uitkomt ondanks dat hij waarschijnlijk wist dat zijn vader er op tegen is.

    En waarom een topic openen? Je wil het kwijt, je kiest ervoor om het hier te plaatsen maar toch verwijderen? Waarom open je het dan?
     
  20. Elena22

    Elena22 VIP lid

    10 feb 2010
    8.110
    1.795
    113
    Kraamverzorgende
    Sneu voor je neefje, hopelijk komt het nog goed tussen hem en zijn vader.


    Mijn zusje is lesbisch en mijn broertje is homo, we maken er zelfs grapjes over in de familie, dat mijn moeder alsnog een schoondochter en schoonzoon krijgt maar dan alleen in een andere formatie als het "perfecte" plaatje. Ik snap sowieso niet dat er nog zo'n taboe ligt op homo zijn. Maar goed misschien ben ik niet anders gewend.
     

Deel Deze Pagina