Euh, dat zou best kunnen, hij lag in zo'n 'aanbiedingbak' in plaats van in het rek zegmaar. Maar ik woon niet in NL dus geen idee of ze 'm daar ook hebben..
@islah er gaat weer een lampje branden. Vervelend dat het nog steeds niet wil. Virtuele huh vanaf hier! @dufel het is idd heel dankbaar. Fijn dat je er ondanks de nare situatie wel op een fijne behandeling van je schoonmoeder hebt terug kunnen kijken. @micchan ik zou zeggen neem een bakkie. Lekkere warme melk erin. Hoop niet voor je dat je griep krijgt.
Waar woon je Michan? Sterkte met de dag van gister. Zoonlief ligt net weer rustig in zijn bedje.. Ik ga het ook weer proberen.
Haha ik word heeeel misselijk van koffie. En dan slaap ik helemaal niet meer denk ik.. Maar morgenochtend meteen. Ben net van de griep af eigenlijk, hahaha. Maar dankje. <3
Slaap lekker theebeeb! hopelijk nog ff lekker paar uurtjes slapen Gelukkig ben je van de griep af! dan is koffie misschien niet zo een goed idee in de nacht nee
Dankje afgelopen nachten gingen trouwens wel, al duurde het wel wat langer dan normaal tot ik in slaap viel. Maar nu dus weer helemaal niet. Echt vreemd, vroeger viel ik altijd als een blok in slaap zodra m'n hoofd het kussen aanraakte haha.
Hahaha gek wat je lijf dan ineens doet. Maar overdag voel je, je moe of gaat dat wel? Misschien melatonine 2 mg proberen?