Ik zie een licht streepje en ik teste met deze ook positief dus echte slechte testen zijn het niet,morgen nog eens proberen Wanneer is je NOD?
Ik dacht dat het een zwangerenkids was meiden sorry hihi.. Logan dat wat ik zie lijkt meer grijs.....sorry lieverd...
je vorige testje was wel net als mijne. (qua lichte streep) dus snap ik je twijfel wel hor! (*aardig dat je op mn berichtje reageerde. ik hoopte dat iemand er iets aan zou hebben!! *) maar,.... deze is weer stuk donkerder en zeker niet te missen!! dit is na mijn idee zeker geen indroog lijntje hor. ik zegt alvast voorzichtig : "gefeliciteerd"
Haha nou ik ben nog niet overtuigd hoor haha! Ik had nog niet eerder een testje laten zien dus die drie foto s van mij zijn 1 en dezelfde test. Het was vannacht erg licht, maar ik zag wel een roze streepje.. En nu vanochtend was hij zo ingedroogd.. Ben nog helemaal in het ongewisse, was nl niet de bedoeling haha.. Dus ik wil eerst zeker weten.. Haha! Heb nu een clearblue digitaal gekocht. En als ik morgen nog niet ongi ben dan sochtends maar weer ff testen..
dit vind ik veel te donker voor een indroger als je mij vraagt en daarnaast zag ik die andere streep ook al heel duidelijk
ooh sorry! ik las/zag het verkeerd. maar ik vond je eerste foto, dus de test bij 5min al duidelijk hoor! en dat ie smorgens zoooo duidelijk is opgedroogd,... goed nieuws denk ik zo!! ik zal zo ff foto plaatsen van de mijne. die zijn heeeel licht maar je ziet t wel. helaas op de foto amper te zien. (zowiezo onwijs verschil tussen blote oog -> tel-> pc -> site)
helaas ist lastig zien zo op de pc. vind dat er veel verschil zit tussen: t blote oog en de foto en dan ook nog een geüpload! met blote oog zie je wel wat, en hoef je eigenlijk niet te turen. je ziet zelfs dat t roze is en niet grijs. kijk je op de foto op je tel dan is het al bijna niet meer te zien en als je dan de foto upload, heb je helemaal een uitdaging! (vooral de onderste!)
Ja ik zie ze idd! Maar dan was die van mij met 5 min toch wel roze ( nog wel licht maar goed).. Iedereen zegt gefeliciteerd.. Haha het moet morgen even bevestigd worden met de clearblue..