Heeft iemand tip voor een leuke hotel met kindje van 2? Iets met minidisco, leuke peuterbad met glijbaantjes? Iets van 3-4* En andere vraag: is het leuk op all in kopen of juist niet? Beter/goedkoper plaatselijk eten? Als we naar turkije gaan dan doen we altijd all in en komen resort niet uit. Met deze bestemmingen totaal niet bekent...
Dit keer gekozen voor een huisje, dus ook zelf alles moeten regelen. Vorige keer zaten wel all-inclusive in Turkije. Achteraf vind ik het zonde, want we zijn maar 2 keer het hotel af geweest. Daar ga je toch niet voor naar het buitenland?
Ik ga naar buitenland voor niets doen, zon, zwembad en vermaak van mijn dochter lekker in water kliederen, zwemmen, spelen.. Ik vind all in turkije ideaal alleen nu zitten we verbonden aan 1-10 april.. Dus daarom valt dat af anders zou daar weer gaan.. Is toch goedkoper dan spanje. Wil best wel 2 a keren het hotel af voor omgeving maar geen excursies, winkels etc. Ik ga naar buitenland niet voor boodschappen doen en koken.. Wil dat alles verzorgt wordt en buiten in restaurantjes eten vind ik ook leuk ipv hotel naar in turkije gaat dat niet geen idee of dat zoiets op tenerife okey is. Is het leuk dan auto huren of juist gewoon met ov gaan ergens? Ik las dat er dierentuin en vulcan is maar is eind zelf klein of groot?
Wij gaan dit jaar naar parque Santiago 3 op Tenerife. Het is een appartementencomplex met drie zwembaden waarvan een kinderbed met glijbanen etc. Ook is er een speeltuin. Ik kan je verder niets vertellen over Tenerife, dit wordt onze eerste keer naar dit eiland. We willen een auto huren om het eiland te bekijken en misschien een dagje naar het waterpark. Wij kiezen niet voor all inclusive omdat we het leuker vinden om elke avond een ander restaurantje op te zoeken en a la carte te eten.
Ja, het ov op Tenerife is te doen maar als je lokaal blijft dan is de taxi heel erg te doen en heel goedkoop. Wij betalen altijd zo'n 3 euro om van ons hotel naar beneden naar het strand te gaan, en dat is zo'n 5 minuten. Het eiland is wel groot en is eigenlijk een beetje opgedeeld in het wat nattere maar groene noorden of het droge zuiden. En een bustrip naar de vulkaan is ook aan te bevelen, het is echt prachtig daar Wij huren nooit een auto want mijn vriend vind rechts rijden niks en ik heb geen rijbewijs Dus daar kan ik je niet mee helpen. Maar als je echt in het zuiden blijft dan is een auto echt niet nodig. Je kan overal makkelijk heen lopen/taxi'en Adeje, in het zuiden en zo'n 15-20 min van het vliegveld, vind ik zelf geweldig. Heel veel goedkope restaurants (Porto Colon) en leuke winkeltjes. En Siam Park zit daar ook en daar kun je je makkelijk een hele dag vermaken. Loro Park zit in het noorden maar de meeste hotels bieden dan een tourbus aan (wij betaalden toen 5 euro voor een retourtje snelbus).
Iemand ervaring met vakantie vieren in Mallorca, stadje Palmanova? schijnt, zo zeggen de recensies, een heel leuk stadje te zijn en ligt niet zo ver vanaf het vliegveld.
Dus zoals ik hoor is leuk om hotel kiezen of apartamenten logies en ontbijt bijvoorbeeld? En dan avond gewoon net buiten hotel ergens a la carte eten? Is het dan op loopafstand (kind 2 jaar)? En wat is het qua prijzen diner? Dus als we dagje uit willen gewoon taxi bestellen? Kan dat met autostoel etc? Ik kijk nu in hotels en als ik wat leuke zie is toch echt 1800-2000 voor 8 dagen voor 2 volwassene... Dat paque iii zag ik ook alleen lijkt zo klein mij? Ik bedoel weinig rond bij zwembad? Ik ze leuke speeltuin en zwembad maar lijkt dat daar je niet mag met ligbed? Las ook dat kind van 2 mag niet op glijbaan/bubbelbad met ouders zelfs van het personeel.. Hebben jullie dan logies? Dus ontbijt en lunch gewoon inkopen doen? Ben benieuwd wat goedkoper is logies en zelf inkopen in winkel naast of all in doen.. Sorry vele vragen maar ben totaal niet bekent met tenerife Is het mooi weer 1-10 april?
Wij zijn een paar jaar terug op parque santiago 3 geweest op Tenerife. Erg leuk, we hadden een begane grond appartementje met een terrasje. Wel veel kakkerlakken, maar dat heeft overigens niets met schoonmaken te maken hoor. Die leven daar gewoon zowel binnen als buiten. Zou even een busje haarlak meenemen. Dat kunnen ze niet zo goed hebben . Veel restaurants in de omgeving en je zit direct aan de wandelboulevard. Toen in juni was het echt heel lekker weer. Wel hebben we nog voor een dag of 3 een auto gehuurd. O.a. een eilandrondrit gemaakt en naar het waterpark geweest. Was erg leuk. Dit jaar gaan we all inclusive naar Mallorca. Wel een appartement met extra slaapkamer voor de kindertjes. Het wordt onze eerste vliegvakantie met kinderen, dus het zal anders zijn als voorgaande jaren toen we nog samen waren. Maar ongetwijfeld zal het weer heel leuk zijn. Ik heb niet gestemd in de poll, omdat ik pas 1 van de 3 eilanden bezocht heb.
@ piccolina: wij hebben inderdaad logies geboekt. Ontbijtje halen we zelf wel bij een supermarkt en dan ' savonds gewoon lekker uit eten. Overdag zien we wel wat we doen qua eten. Is op vakantie toch anders dan thuis. Mijn kinderen zijn als we op vakantie gaan bijna 7 en 4 jaar oud. Ik las inderdaad dat kinderen onder de twee jaar niet van de glijbaan af mogen, ook niet met een papa of mama... Ik vind het bedrag dat jij noemt wel hoog voor het voorseizoen. Of is dat de prijs voor een all inclusive vakantie? Als dat laatste het geval is, is het niet duur. @ lief of stoer: leuk om jouw ervaring over parque santiago 3 te lezen.
Bah kakkerlakken zou ik niet eens gratis gaan Parque 3 wordt het zeker niet (prijs was 1300 voor 8 dagen in april 2 mensen) Zijn er serieus mensen die willen 1300+ euro betalen en vinden kakkerlakken niet storend???!! Verbaasd mij wel Je neemt het zo terug naar je huis met bagage kans is erg groot bovendien keuken en eten met kakkerlakken en kinderen?!! Bah wil niet erns aandenken ik zou met eerste kakkerlak gelijk terugvliegen
er zitten inderdaad kakkerlakken op de canarische eilanden. Maar de overlast valt echt reuze mee hoor. Het is niet zo dat heel je appartement vol zit Op zoover wordt Santiago 3 beoordeeld met een 8+. En lees daar vrijwel niets over kakkerlakken. Maar kijk eens op zoover voor hotels op Tenerife. Wij hebben nog even getwijfeld over Isabel Family in Adeje. Ook erg leuk en een bad voor kleine kindjes met speeltoestel.
Ach joh, who cares. Als je je drukt maakt over een paar kakkerlakken, dan kan je ongeveer de helft van de wereld niet bereizen,toch? Op de meest exotische locaties kom je ze tegen. Zelfs de meest luxe hotels hebben ze wel eens... En meestal rennen ze heel hard weg als je dichtbij komt (wat ik nooit doe want ik ben bang voor ze hahahaha)
Vind prijs wel duur in voor seizoen Wij hebben afgelopen jaar in hoog seizoen 1600 euro betaald voor 16dgn met auto op lanzarote Zat geen ontbijt ed bij t appartement
Nou ik ben in china vele keren gewest, hongkong, bali, tailand, veel oost europe, veel turkije, griekland en nee nog nooit kakkerlakken gezien gelukkig. Ik maak mij druk al over mieren in griekland bijvoorbeeld zaten mieren. Hoe cares? Lijkt mij dat in vakantie wil je geen last van hebben en het zien. Misschien ben ik enige maar ik ga liever dan 5* en 2000+ betalen maar zonder kakkerlakken. Ik denk dat het aan ligt dat het appartementen zijn. Ik verblijf nooit in camping of appartementen eigenlijk Nee dankje.. Geen appartement dus dan maar Ik ben niet bang maar mijn man en ik vinden sommige dingen smerig gewoon kakkerlakken, ratten en rooklucht bijvoorbeeld.
Ik denk dat het wel mee valt. Als het er vol zit met kakkerlakken Dan is dat zeker terug te lezen op zoover. Maar als je er geen goed gevoel bij hebt dan moet je het niet doen. Weet wel dat je d kakkerlakken ook buiten je hotel tegen kan komen op bv de boulevard
Dat meen je niet! Ik cancel onze vakantie (naar de camping trouwens, oh gek zeg, maar juist daar ben ik nog nooit een kakkerlak tegen gekomen, en wel in meerdere 5* hotels..) want ik wil een kakkerlakloze vakantie! We blijven gewoon thuis dit jaar!