goeiemorgen dames Iemand Al leuk nieuws? Welkom krul! Gezellig dat je mee kletst! Hier nog niks. Heb alleen een raar gevoel in me buik. Net of er iets aan het werk is. Mijn nod is 9 feb.
Vanmorgen 1 sliertje rood, nu niks maar ga uit vanuit van menstruatie hoor! Volgende ronde! Dan ligt mijn NOD op 25 februari, de 2e verjaardag van onze dochter, dat zou helemaal super zijn!!!
Welkom, gezellig! Poeh klinkt pittig voor jullie. Zwanger worden en de bevalling... Hopelijk deze keer geen mmm nodig!
Hier zegt vriend lief doodleuk het maakt mij niet uit of we nog een kindje krijgen. Grrrr hij is zoooo makkelijk dat het moeilijk word. Dat zeg je toch niet over een baby! Moest even mijn woede kwijt. Sorry hoor
Misschien bedoelt ie het wel heel lief... Zo van 'schat ik ben hartstikke gelukkig met jou en ons dochtertje'. Als dat niet zo is zou ik m ook even aan de tand voelen ja...
Krijg net uit het niks een appje... Laten we toch maar baby maken . .. Het blijft een boer... ��
Nou idd! Dit onzekere is niks! Blijft vandaag ook zo vaag. Al een keer eerder ook zo gehad, toen zette het geloof ik op dag 2 wel eind middag door. Dus daar ga ik wel van uit. Maar je blijft toch stiekem hoop houden!!! Zeker omdat ik m'n borsten zo voel en ze enorm zijn haha En dank je mutskuh!
We geven het een kans!! 😆 ik heb as woensdag denk mn ei.. Dus weet wat me te doen staat haha.. zou leuk zijn!
ja en je mag stiekem hoop houden!! Ik merkte het met de laatste zws aan week voor nod veel witte afscheiding, had ik nooit! En die krampen, zeuren.. net of je ongi moet worden maar het zet niet door..
O die mannen! Boefje nog nieuws? Hier heeft het doorgezet. Al valt het me reuze mee, was voor de geboorte van fleur altijd heftig ongesteld maar die wordt een kleintje volgens mij✌️
Het lijkt weer iets minder te worden! Borsten blijven wel echt zeer doen en zijn enorm. Dus blijf hoop houden tot het echt doorzet (of liever niet ) Balen dat het heeft doorgezet helaas wel duidelijkheid nu