Heftig BS, om alles opnieuw door te maken. Daar zou ik ook heel verdrietig van worden. Geeft ze je ook praktische tips om met moeilijke situaties om te gaan? Het zou fijn zijn als je over een tijdje weer een beetje zou kunnen gaan werken. Ik herinner me goed hoe geïsoleerd ik raakte toen ik met dochterlief lang thuis was. Dat deed mijn eigendunk geen goed.
Heftig bs, knuffel voor jou! Oz ,gelukkig weer gezakt je bloeddruk Mykelti ,oh jee..arm mannetje . Heel veel beterschap! Hopelijk slaan de meds gauw aan. @Hier... verlof ? Ik werk niet En heb alweer bijna 11 weken bedrust. Mijn bloeddruk was afgelopen week weer gestegen. Heb hogere meds gekregen en ik denk dat die wel aanslaan. Dinsdag weer controle , we zullen zien. Alles is verder klaar ,tassen staan gepakt. Op naar de laatste weken
Bumbaa, balen van je bloeddruk. Hopelijk werken ze inderdaad, maar wel prettig dat alles gewoon klaarstaat. Nuage, 2 kilo uitgeplast!? Dat is wel heel veel! Hopelijk kun je ook nog voor een grote boodschap (zal het netjes omschrijven ). BS, wel goed dat de therapie zo confronterend is. Wel zwaar, maar goed voor de verwerking. Anders stop je het weg en bijt het je later in je bil, om zo maar te zeggen. Denk je om je gezondheid?! Laat anders even je bloed nakijken, ook op B12. Die klachten kunnen daar nl ook vandaan komen en het zou niet zo raar zijn als dat wat laag was, na alle narigheid die je hebt meegemaakt. Hugo reageert in die mate allergisch op die AB soorten dat hij er dus loeiende buikpijn van krijgt. Mensen zeggen wel eens dat dat dan geen allergie is, maar dat is het dus wel, alleen geen extreme vorm. Dit lijkt vooralsnog nog steeds goed te gaan, geen buikpijn. Wel wat diarree, maar dat boeit niet. Hij begint weer wat te spelen, te eten en te drinken gelukkig. Hij wilde een hele week alleen maar filmpjes kijken, niets eten en hangen. Gefeliciteerd met je vriendin Silverwings.
Bumbaa wat spannend de laatse weken. Zo te lezen ben je er klaar voor. Mykelti ahh bah Beterschap!! Nuage natuurlijk niet daar is dit forum toch voor. Vind dat je heel sterk bent maar wel goed op je gezondheid letten. Pruimen werken id laxerend ( een stuk of tien eten en als het niet helpt herhalen). Lijnzaad eet ik elke dag en helpt super voor mijn stofwisseling. hier heb natuurlijk gisteren weer te vroeg getest, lekker verstandig en niet echt helpend. Zit nu te dubben of ik vanavond een wijntje kan drinken. Hoe pakken jullie dit aan?
Heftig zeg bs. Denk wel dat je dit goed moet verwerken zo te horen. Heel erg dat je je zo alleen voelt daarin. Net maar even naar de Action voor een zwangerschapstest. Had de allerlaatste zo druk was het. Maar heb die net gedaan en gewoon knalpositief. Dus nog hcg genoeg in ieder geval.
Helaas geen auto kunnen vinden, de auto's die we hadden zaten gewoon diepe krassen op. Hadden ze geprobeerd weg te werken met lichtgrijze verf(auto was donkergrijs). Beetje jammer! Gisteravond, flipte ik helemaal, manlief kwam laat thuis en bleek helemaal niet meer aan het werk te zijn(dit appte hij), maar bij zijn zusje en zwager te zitten. Beetje jammer! Ben even weg gegaan, werd me te veel. Hadden daarna nog heel lang gepraat en vielen om 2 uur in slaap. Pff wordt wel een beetje zat van de emoties. Manlief hoef maar iets te lief te doen en ik huil. De eerste 2 keren had ik er geen last van, maar nu is het helemaal mis. Bah!
Ja dat hoorde ik maar echt nog nooit gehad! en al veel keer onder stress mijn bloeddruk laten meten en altijd perfect. Gelukkig dit keer toch de schrik haha. Met 21 weken al aan de bloeddruk is veel te vroeg
Sorry meid, probeer alles van iedereen te onthouden, bij jou ff een flinke misser mooi dat je alles klaar hebt.
@bs: klinkt heftig die therapie, hopelijk werpt het snel zijn vruchten af. @mykelti: fijn dat Hugo zich al wat beter voelt.
@Nuage : sluit me aan bij de anderen; daar zijn we hier toch allemaal voor, voor steun en begrip! Ik had GEEN ENKELE reden om nog hoop te hebben en toch...toch...stiekem...af en toe tijdens die "wachtweken" had ik toch weer hoop. Tegen beter weten in. Normaal toch? We willen het zo graag ! Trouwens, nog gefeliciteerd met je verlengde contract ! Y30 : super dat je cyclus weer begonnen is! Drukke dagen op komst dus @Oz : gelukkig dat het gelukkig meeviel met de controle. Hopelijk een beetje minder stress voor de volgende keer dan, in zoverre dat dat mogelijk is.... @Mykelti : slaat de ab aan? Gaat het al beter met je zoontje ? Mijn zoontje werd gisternacht wakker, al huilend. Toen ik ging kijken had hij overgegeven. Werkelijk alles zat onder, zelfs gezicht, haar en tot in zijn oren (sorry voor de details ). Hij was zo geschrokken (was de eerste keer) en zo ziek. Hij lijkt nu al veel beter, maar hij blijft dwars/lastig en wil niks eten, ook geen lekkere dingen. Alleen zijn flesje gaat er in. Koorts heeft hij niet. Ik hoop dat onze mannetjes snel beter worden ! @Butterfly: nou, als je zo hebt moeten huilen, zal het wel goed werken toch ? Hopelijk voel je je gauw weer sterker...en fitter. Misschien eens laten checken op ijzertekort? Of magnesium supplémenten slikken ? @joekjuh : ik durfde in mijn wachtweken al elke keer niet meer te drinken. Ik denk niet dat het invloed heeft, maar met de grote kans op een miskraam wilde ik dan toch in ieder geval alle verantwoordelijkheid van mijn kant uitsluiten. Gewoon...voor het geval dat... @Puk : ik heb dit keer ook veel meer last van de emoties. Ze duren veel langer dan de vorige keren. Misschien ook omdat ik nu moet wachten met "opnieuw beginnen" ivm de bloedtesten. Je kunt dan niet echt verder. En voor mij is verder gaan = weer hoop hebben. Nu heb ik dat dus niet, alleen de nare geschiedenis. Waardoor ik emotioneler word. Misschien geldt dit ook voor jou? @Bumba: succes met de laatste loodjes !!
Och Eef, wat sneu voor je zoontje. Hier nu een keer of 2/3 gehad en dan idd ook dikke paniek. Wel fijn dat hij zijn fles wil drinken, dat is het allerbelangrijkste. Beterschap! De AB slaat hier goed aan.
Gisteravond een blog hier geschreven. Daarna helse nacht gehad met veel dromen en angstaanvallen. Net wakker en direct ruzie met m'n man. Wat een rotdag nu al. Krijg nog visite ook verdorie. Sorry, niet goed dus.
Dat is het misschien ook wel een beetje, maar mijn lichaam is ook erg beurs, wil eigenlijk niet eens opnieuw zwanger willen. Terwijl ik wel een kindje wil, maar dan moet je toch echt eerst zwanger worden(mits je een kindje van je tweetjes wil). Morgen nog 7 weken wachten en dan mag ik bloed prikken, hopelijk gaat het een beetje snel voorbij. Daarbij ben ik moe van het denken denk ik. Moeten hier nog wat dingen gebeuren, zijn met de hypotheek bezig om die om te zetten alleen de adviseur zit er haast niet achteraan en we moeten om een andere auto. Voor mijn lichaam is het wachten niet erg. Heb donderdag gefitnest voor de tv om mijn conditie en spier een beetje te laten wennen. Vrijdag en zaterdag kon ik alleen bijna niet lopen, wat deden mijn heupen en kuiten pijn! Vanmiddag ff een klein blokje hardlopen en dan morgen weer fitnessen voor de tv, alleen wel een beetje rustiger. Nu eerst lekker na de paarden en ontspannen vandaag. Nuage hoe voel jij je vandaag?
Dat klinkt niet als erg rustig aan doen Puk... Als je lijf nog zo beurs is misschien toch nog even fysiek iets minder doen? 7 weken zijn hopelijk snel voorbij.
Balen Nuage hier zit ik te balen. Net ongesteld geworden op 10 dpo. Ik had zo gehoopt dat het deze keer raak was. had testen tot morgen uitgesteld maar is nu niet meer nodig. Weten jullie trouwens of het een probleem is als je 10 dagen na je ei al ongesteld wordt
Kan een korte lf betekenen. Als het vaker gebeurt misschien Utro opperen ik geloof dat dat je LF kan verlengen.
De eerste keer na de curettage was 12 dpo en de maand erna 14dpo en nu 10. Ik merk dat ik het zwanger worden erg frustered vind maar ik denk dat jullie dat wel herkennen. Zijn er nog dingen die mijn man en ik kunnen proberen om de vruchtbaarheid omhoog te krijgen?
Oz, gelukkig was alles goed bij de controle, wel even schrikken van je bloeddruk. Joekjuh, balen zeg dat je ongesteld bent geworden Mykelti, hopelijk knapt Hugo snel verder op. Gelukkig slaat de AB wel aan. Eef, ook beterschap voor je zoontje. Bumbaaa, hopelijk gaan de laatste weekjes een beetje meevallen, succes, gaat nu echt opschieten.