Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad deel 7

Discussie in 'Miskraam' gestart door Alf, 6 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Puk2015

    Puk2015 Niet meer actief

    Och meid, dat had ik vrijdag. Stom is dat he! Kan me momenteel ook overal druk om maken, wat ik juist niet moet doen.
     
  2. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    OZ, wat was jouw waarde van Factor VIII?
     
  3. Puk2015

    Puk2015 Niet meer actief

    Vind het wel een leuk idee Nuage.
    Je kan het echt privé houden hoor Maria, zo hebben wij voor en familie dag ook een besloten groep en toen mijn zusje in het ziekenhuis lag ook.
     
  4. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    ik ben bang dat als er een sub clubje zal worden aangemaakt dat er hier minder geschreven/gelezen gaat worden, ik praat uit eigen ervaring dat ik hier veel info vandaag heb gehaald, en dat gun ik anderen ook zo :)
     
  5. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    5 jan 2012
    4.525
    2
    36
    Ja, dat is ook mijn punt.
     
  6. Nijntje01

    Nijntje01 Fanatiek lid

    2 dec 2012
    3.539
    422
    83
    Zuid-Holland
    Jordan, spannend alweer bijna een tp! Ik duim voor je! Wel vreemd van dat blaasje.
    Vervelend je gevoelens gisteravond, het is ook moeilijk allemaal en het voelt zo oneerlijk. Knuffel!

    Wishmom, fijn zeg eindelijk hcg vrij!

    Maria, ben het ook helemaal eens met je verhaal.

    Nuage, balen dat het niet heeft doorgezet.
    Ik weet nog niet of ik bij een FB clubje wil, toch bang dat anderen mee kunnen lezen. Al kunnen bekenden mijn handtekening ook wel herkennen natuurlijk... hmm... lastig...

    Mijn lichaam is echt weer raar aan het doen hoor. Zaterdagochtend een echt bijna positieve ovutest en zondag gewoon weer een heel licht streepje helaas. Gisteren werd ie weer donkerder en nu weer lichter.
    Mijn temp is nog laag, dus er is nog niets gebeurd, maar toch vind ik het weer raar.
    Volgende week woensdag weer naar Gent!! Ben er echt aan toe, wil weer zwanger worden.
     
  7. marjol

    marjol Fanatiek lid

    14 nov 2009
    1.881
    3
    36
    Gelderland
    Jordan: ik weet niet waarom je vraagt, maar mijn factor VIII was ook licht verhoogd. Normaalwaarde is 100. Vanaf 185 spreken ze van een stollingsstoornis (dat vertelde De S. uit Gent mij) en mijn waardes waren in Nederland de 1e keer prikken 180 en 2e keer prikken in Gent 145. Die laatste waarde vonden ze in Gent op zich o.k., maar ik heb toch fraxi gekregen vanwege de rest van mijn geschiedenis.
     
  8. marjol

    marjol Fanatiek lid

    14 nov 2009
    1.881
    3
    36
    Gelderland
    Geweldig Nijn bij jou ook eindelijk weer wat actie. Succes alvast en ik hoop echt dat ze je willen helpen met IUI of iets dergelijks. Zou je de IUI evt in Nederland willen laten doen i.v.m. de kosten? Als er uiteraard een ziekenhuis is die mee wil werken en dat je dan de medicatie blijft nemen voorgeschreven door Gent.
     
  9. OZ2014

    OZ2014 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.180
    24
    38
    Moet ff kijken straks thuis maar 185 dacht ik. Net boven de grens van 150. Was hier ook iemand Lindra of linda geloof ik die had dezelfde waarde en nu met fraxi een zoontje (en daarvoor meerdere miskramen) dus heb goede hoop dat zelfs een kleine afwijkingen toch een negatief effect kan hebben en met fraxi het dus wel lukt. (ik juich nog niet te vroeg, ben er nog niet maar so far so good hier)
     
  10. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Marjol, ik bedacht me ineens dat ik in 2013 een verhoogde Factor VIII had van 189. Ik heb in april 2013 daar ook een berichtje over gepost in een ander topic omdat ik toen dacht aan bloedverdunners maar bij een herhaling van het prikken was hij 136 ofzo. Jouw waarde was daarna dus ook lager? Vroeg me daarom af wat Oz haar waarde was :)

    Nijntje, super spannend. De tijd is nog best snel gegaan richting de Gent datum :) Ben heel erg benieuwd. Wel jammer dat de ovu testen zo raar doen!
     
  11. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    5 jan 2012
    4.525
    2
    36
    Ik snap je bezwaren. Enige voordeel is dat er op dit topic aardig wat mensen zijn die echt weten wie ik ben, tot mijn adres aan toe :D.
     
  12. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    5 jan 2012
    4.525
    2
    36
    Nijn, fijn dat het nu niet lang meer duurt. Je wordt toch gek van al die maanden wachten terwijl er niets gebeurt.... Knuffel.
     
  13. OZ2014

    OZ2014 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.180
    24
    38
    Dat heb ik ook een beetje. Weet niet of ik op 2 plaatsen zou schrijven en zo en zo vind ik FB steeds minder.

    Maar laat maar weten wil natuurlijk wel blijven kletsen dus als iedereen nu overstapt blijf ik niet alleen achter ;)
     
  14. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Hier was de bovengrens voor Factor VIII toen 135.
     
  15. Maria999

    Maria999 Fanatiek lid

    5 jan 2012
    4.525
    2
    36
    Ik word wel echt heel blij van jouw banner, OZ. Potverdorie.
     
  16. OZ2014

    OZ2014 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.180
    24
    38
    Hi Jordan, ja bij mij ook 2e keer in Gent was de waarde 170 ofzo, dus ook boven de 150 grens maar wel meer twijfelachtig.

    Heb wel fraxi enzo gehad ivm geschiedenis en HELLP syndroom wat ook wijst op bloedstolling. Dr. S dacht dat zelfs als het niet factory VIII was en altijd andere stollingsproblemen kunnen zijn die ze nog niet kennen. Maar goed mijn placenta zat toen ook vol infarcten dus dat er iets niet goed is gegaan was daarmee wel bewezen.
     
  17. OZ2014

    OZ2014 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.180
    24
    38
    Goed he ;) ik ook blij hier... maar ook onzeker. Nog 8 weekjes dan is ze goed levensvatbaar. Nog ff afzien. Zaterdag prive echo, gaan gewoon lekker elke week nu, ene week ziekenhuis, andere week zelf. Heb het vertrouwen nodig, vind het zoooo eng!
     
  18. Alf

    Alf Niet meer actief

    Hoi Meiden,

    Ik lees en leef nog steeds met jullie mee maar had even niet veel te melden waaraan jullie wat hebben de laatste tijd.
    Kom weer wat vaker meekletsen.

    Nuage, ik hoop dat je snel verder kunt meis, en dat het een beetje smooth mag verlopen :(

    All, dikke knuffel. En zoveel respect voor jullie kracht en vechtlust
     
  19. OZ2014

    OZ2014 Fanatiek lid

    25 jan 2014
    1.180
    24
    38
    Ja klopt bij mijn NL test was die 120 als boven grens maar in Gent 150. Ze nemen overall andere bovenwaardes lijkt het wel :( Maar goed 185 is zo en zo te hoog.
     
  20. Nijntje01

    Nijntje01 Fanatiek lid

    2 dec 2012
    3.539
    422
    83
    Zuid-Holland
    Marjol, mochten we hulp krijgen zouden we die idd liever in NL krijgen. Maar denk niet dat mijn eigen zkh mee gaat werken (moet ik eerst nog veel langer niet zwanger zijn geworden), dus moet dan weer verder zoeken helaas. Eerst maar eens kijken of Gent medicatie blijft geven als we ergens anders hulp vragen.

    Nouja 1 voordeel dat ik nu niet zwanger ben, ik blijf mijn trouwjurk passen... Probeer het maar even positief te zien, al lukt me dat niet zo vaak meer.

    En pff ben zo bang dat het aan het zaad ligt... Was vorige keer niet zo goed en mijn vriend heeft veel stress op zijn werk, dus dat is ook niet zo best voor het zaad.
    Dan zouden we echt 2 kneusjes zijn... Ik blijf niet zwanger en hij slecht zaad ;)
     

Deel Deze Pagina