Hoi, Ik wil een nieuwe auto kopen maar wil wel graag dat de bugaboo makkelijk) in de achterbak past. In een clio en fiesta past deze niet (heb ik geprobeerd). Aangezien ik nu zwanger van de 2e ben wil ik misschien een donkey kopen dus als die er in zou passen dan zou dat helemaal perfect zijn. Heeft iemand een kleinere auto waar de bugaboo in de achterbak past?
Ik heb een ford ka en daar past de cameleon in, me buurvrouw heeft een citroen c1 daar past hij ook in
Maar past dan ook de bak/stoel achterin of doen jullie die ergens anders opbergen? En hebben jullie het onderstel dam plat erin of op de zijkant?
Onderstel plat maken en dan iets gekanteld erin (anders past wiel niet helemaal) en dan bak kap naar beneden en er bovenop en dan hoedenplank ''los''. Inzet van de stoel past beter trouwens (en bak gebruik je toch in verhouding maar kort). Je kan zelfs eventueel de wielen er nog afhalen he hebben wij in een kleine fiat eens gedaan... Maar ja welke auto je ook hebt (qua standaard auto's haha) je achterbak zit wel gelijk vol! edit ik heb wel de cameleon nieuwste versie!
De donkey is een heel ander systeem en helemaal niet zo klein op te vouwen als de cameleon. De cameleon past in mijn ford ka, maar de donkey niet.
Ik heb een aygo. Met de halve achterbank plat past de Cameleon prima. hoedenplank idd even los en er bovenop.
Ik heb een Mitsubishi Colt en daar passen 2 stokke xplory onderstellen met een reiswieg bovenop in de kofferbak. Wel de hoedenplank er dan uit. Hij lijkt op plaatjes groter dan hij in het echt is..
Ik weet niet of mijn auto klein genoemd kan worden (Golf 6) Maar bij mij past er een Buggaboo Cameleon én een Easywalker in.
Misschien stomme vraag hoor... Maar je achterbank plat en 3 kinderen... Waar laat je de kinderen dan?
Inmiddels past het idd niet meer 😉, maar TS gaf aan zwanger te zijn van de tweede. Met twee kids is het prima te doen.