Teveel!! Zo'n 150 p week, incl: luiers, 4 personen, kat, zoveel mogelijk biologisch, lekker wijntje voor het weekend.. Van 60 euro p week zou ik echt niet weten hoe dat moest, knap hoor!
Wij zitten tussen de 80 en 90 euro met 2 volwassenen, een dreumes van bijna 2 en een kat. Hier zitten de luiers en billendoekjes niet bij. Die koop ik groot in als ze in de aqnbieding zijn.
Ik schaam me dood als ik zie hoe weinig de meeste hier per week uitgeven. Wij geven makkelijk 100 euro per week uit, zonder luiers, doekjes, hondenvoer, koffie en drogisterij spullen. En daarnaast eet mijn man vrij weinig thuis (gem. 4 dagen per week) Hoe doen jullie dat?!
50 -60 per week. 2 volwassenen , 1 kind . De dieren kosten ongeveer 50 per maand. Dit is voor 1 kleine en 1 grote hond, 3 katten en een aquarium. Ze krijgen alleen maar vers vlees. Geen blik of brok. Ik haal dit altijd in 1 keer aan het begin van de maand en dit gaat de vrieskist in. Ik maak elke zondag een boodschappenlijst en kijk wat we de week gaan eten. Zo hoef ik maar 1 keer naar de supermarkt voor de weekboodschappen. Ideaal, ik hoef niet na mijn werk nog te gaan bedenken wat we gaan eten en daarvoor naar de winkel en bespaard erg veel geld.
Sommige zijn 200 euro per week kwijt?! 200?? Wat kopen jullie dan in hemelsnaam allemaal? Wij zijn gemiddeld 50 euro kwijt en eten echt elke dag groenten en erg veel fruit.
Haha ik had laatst een vrouw voor mebin de rij staan bij de ah, ze had een boodschappen mandje gevuld en was serieus 50!!! Euro kwijt 😂 denk dat er voor 2 a 3 dagen aan avond eten in zit. Er zat bijvoorbeeld de beest bizzare dure paddestoelsoorten tussen waar je rustig 6 euro voor betaald 😅
Je vraagt je dat af? Ik maak zelf brood, ik koop zo min mogelijk bewerkt voedsel, we kopen 2x per jaar een fles shampoo, hebben geen huisdieren die veel geld kosten, gebruiken zo min mogelijk luiers. Kopen alles in de aanbieding. Gooien geen voedsel weg. Kopen seizoensgroenten, ik koop bijna geen schoonmaakmiddel behalve azijn (55ct per fles), maak mijn eigen wasmiddel, drinken af en toe een wijntje of een biertje in het weekend, eten geen chips, weinig koekjes, veel fruit en groenten, weinig vlees, en doen niet aan biologisch, kopen koffie in de aanbieding, hergebruiken onze thee, drinken veel water.
Hier drie personen, uitsluitend aan levensmiddelen zo een 50 euro per week. Waar mogelijk bio, geen pakjes en zakjes en vooral veel groent en fruit en vaak duurdere producten, want hier in huis twee personen met voedsel allergieën.
75 à 80 euro voor 2 personen en 3 katten. Als het morgen echt zou moeten, dan kan het met minder. Maar het is momenteel niet nodig. En ja, hier ook geregeld een goed glas wijn en af en toe zin in garnalen die mij rustig 5 euro per pakje kosten (bij Aldi). Of effe op vrijdag aan 't Marokkaans kraam op de markt passeren voor een avondje tapa's en in no time 20 euro kwijt zijn (wat gevulde pepers en tomaten, wat verse olijven, wat tzatziki, wat humus, ...). So what? Belangrijkste is dat ik weet dat we het momenteel kunnen betalen.
Ik denk wel 70 euro per week, inclusief verzorgingsproducten. Voor twee personen en een poes. Het is eigenlijk veel te veel, maar we kopen echt te veel snaaierij (chocola, van die bekertjes ijskoffie, enz.).. Wil het eigenlijk terugbrengen naar max. 50.
Wij hebben soms van die tijd dat we een week geen boodschappen doen en gewoon op thuisbezorgd.nl leven Zijn dan zoo enorm veel geld kwijt pff.. het was is dan echt elke avond een feestmaaltijd bestellen + lekkers en grote flessen drinken.. Wij halen gewoon elke dag boodschappen, en dan zijn we dagelijks zeker wel minimaal 15 euro kwijt aan boodschappen.. Dus denk 15x 7 minimaal Ooh zo zonde!
S Wij eten elke dag gezond dus verse groente/ fruit e.d. met 3 personen. Ik doe 2 weken met 1 zak aardappels van 5 kilo en we eten daarnaast best wel vaak pasta en rijst. En mijn man en zoontje eten altijd een toetje. Daarnaast heb ik genoeg snacks in de kast liggen om 4x op een dag iets te snaaien. Ik eet 3 broodjes op een dag mijn zoontje ook en mijn man eet 7 of 8 plakken brood op een dag. Wij kopen 1 keer in de 2 weken ongeveer een kratje Heineken en als ik een zak aardappels koop ben ik waarschijnlijk ook ietsje duurder uit dan 60 euro maar voor mijn normale week boodschap kom ik echt met 60 euro makkelijk door en ik denk dat ik het nog wel goedkoper kan als ik op zou letten met wat ik pak. Daarnaast houd ik ook van een wijntje (als ik niet zwanger ben en borstvoeding geef) dus dat soort boodschappen doe ik ook gewoon en ik houd ook van een stukje chocolade en een nootje oid dus het is niet zo dat ik het met een bepaald budget moet doen of dat ik niet meer kan, maar ik kom gewoon niet hoger uit dan dat. Wij hebben trouwens een espresso machine dus de bonen e.d. haal ik bij de Simon Levelt maar dat is 1 keer in de maand eens 5-6 euro maar dan kom ik nog lang niet aan 100 euro per week. Of 400 per maand. Ik ben zelf kapster dus mijn haarproducten van kappersmerken koop ik bij de groothandel of online en dat kost mij een eurootje of 20 per maand ongeveer en dan koop ik 1 keer in de 2 weken luiers of wanneer ze ergens in de aanbieding zijn koop ik ze dan in 1 keer en kan ik er langer mee door.
Ongeveer 75 euro, 2 volwassenen en 2 kids. Ik let wel op aanbiedingen ed maar koop wel gewoon redelijk veel koek en dat soort dingen. Frisdrank nauwelijks en drank helemaal niet.
hier 300 a 400 per MAAND. ik kan niet per week rekenen want mijn man haalt de grote houdbare dingen 1 a 2 x per maand, dan beide nog de verse spullen. Incl. drogisterij spul en voer voor grote hond op vers vlees en katten die combinatie gewone brok en blaasgruis eten. o ja en 3 vissen ..