Hier ook overgewicht, maar met 16 wkn voelde ik de kleine duidelijk, maar waarschijnlijk al eerder, maar ik wist niet hoe voelde Mijn placenta lag voor, daarom voelde ik niet alles, op de echo zag je vaak bewegingen, maar ik voelde die niet altijd.
Slaat nergens op aangezien de speklaag daar niet tussen zit. Ligt enkel en alleen aan de ligging van de placenta.
Hoi meid, Nou daar klopt niets van hoor! Ik heb een erg laag gewicht (gezond maar tegen de ondergrens aan) nog maar weinig buik en ik ben zwanger van een tweeling, ik kon ze voor het eerst voelen rond de 19 weken! De een overigens meer dan de ander, dus ja het scheelt ook nog echt per kindje en de ligging. Hoop dat jij je meisje nu ook snel kan voelen! Kan zomaar ieder moment gebeuren
Ik heb obesitas maar ik voelde de kleine vanaf 18 weken. Misschien ook wel eerder maar herkende het niet als de baby. Ik had trouwens ook een voorliggende placenta.
Dat is niet helemaal waar. Mijn placenta ligt ook voor en voel haar toch echt al heel lang, ze schopt er volgens mij dwars doorheen. En er zijn ook mensen die de placenta wel achter hebben en toch niets voelden. Het ligt ook aan hoe je kindje ligt. Als ze met haar rug tegen mn buik ligt voel ik haar schopjes bijna niet, maar als ze andersom ligt wordt ik bont en blauw getrapt
ik heb helemaal geen overgewicht en voelde de eerste pas rond 22 weken helemaal niet raar hoor en heeft volgens mij niks met overgewicht te maken alleen misschien dat het aan de buitenkant voelen wat langer duurt maar dat weet ik niet
Hier het tegenovergestelde: Heb ondergewicht en voelde de baby pas met 22 weken wegens voorliggende placenta. Mijn vorige voelde ik trouwens wel al met 18 weken, toen lag de placenta achter. Geen pijl op te trekken dus!
Ik heb ook overgewicht (87 kilo bij begin zwangerschap en 1m75) en placenta ligt naar achter. Voelde vanaf 16w de beeb elke dag. Mogelijks al vroeger maar toen noemde ik het darmbeweging want wist het niet zeker.
Denk dat het er niets mee te maken heeft hoor. Ik heb geen overgewicht en zat voor de zwangerschap zelfs tegen de ondergrens aan. Heb dan wel een voorliggende placenta maar ook bij mij vroeg iedereen en heb je hem al voelen schoppen? Ten eerste wist ik niet hoe het zou voelen en rond week 20 voelde ik wel 'iets' maar of dit onze kleine bink was geen idee. Pas rond 24 weken voelde ik duidelijk schopjes en sinds een paar dagen voel ik hem overduidelijk schoppen. Zou me er niet te druk om maken hoor!
ik heb wel eeuhmm.. veel te veel overgewicht haha maar ik voelde beide kindje vanaf 17 weken, dus nee bij mij heeft het niks met mijn gewicht te maken ondanks dat ik bij beide ook de placenta voor heb.
Hier obees en voelde de kleine al heel vroeg. Ondanks voorliggende placenta. Wel minder vaak als bij zoon waar de placenta achter lag. Met 17 weken voelde ik deze kleine van buitenaf. Wel moest ik dan geluk hebben dat ze schopte onder mijn vetrol schopte. Inmiddels voel ik haar de hele dag door over mijn gehele buik aan de buitenkant. Voelen schoppen aan de buitenkant is wel afhankelijk van lichaamsvet. Maar van binnen voelen heeft daar niks mee te maken. De ligging van de placenta vaak wel en ook hoe gevoelig je bent.
Fijn om te horen dames. Elke dag hoop ik dat ik haar voel, maar kan dus elke dag raak zijn. De laatste dagen had ik erg lange werkdagen en weinig rustige momenten, denk dat je het kindje dan ook minder snel voelt. Ik maak me in ieder geval minder zorgen nu omdat ik haar nog niet voel.
Ik heb een normaal postuur en voelde de kleine ook pas met 23 weken echt bewegen. Eerder wel eens een kriebeltje gevoeld maar de echte schopjes pas met 23 weken dus het hoeft niet altijd te maken te hebben met overgewicht.
Met een BMI van 30, voelde ik haar met 17 weken, leek of er een 'bubbel' van mijn schaambot naar mijn navel borrelde. Nu kan ik niet wachten voor ik dit weer voel, heerlijk gevoel!
Ik heb flink overgewicht, maar de eerste voelde ik met 15 weken duidelijk en nu voel ik sinds 11 weken licht gekriebel. Placenta ligt nu voor dus ik voel het niet zo duidelijk als bij de eerste, maar dus al wel eerder...
Niets van waar dat overgewicht verhaal. Volgens mij is het een verzonnen smoes van artsen als je de kleine nog niet voelt. Ik heb altijd overgewicht gehad en voelde al mijn kleintjes rond week 13/ 14. Huidige zwangerschap al eind week 12 (vanwege ingreep baarmoedermond). Enigste verschil met huidige zwangerschap is dat placenta linksvoor ligt en ik hem minder voelt dan vorige 4 zwangerschappen. En dat terwijl het een druk bewegende kind is. Gelukkig is hij behoorlijk eigenwijs om onderin flink te schoppen.