1 t/m 15 mei 2015 mama's Deel 2.

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Bloemmm, 22 dec 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Schilderijtje

    Schilderijtje Niet meer actief

    hier vreselijk geslapen vanacht. had allemaal steken in mijn buik met draaien rond de nierstreek rechts pff.. en nu is het nog niet weg.
    vanmiddag even in bad proberen te liggen en mischien gat het dan over. voelt niet prettig iig.
    mischien ook wat last van obstipatie wat er mee te maken kan hebben.

    heb de baby nog niet gevoeld vanmorge trouwens maar die zal zo wel van zich laten horen hoop ik.
     
  2. veense

    veense Niet meer actief

    Je kunt inderdaad al een hoop uitleggen. Aan de andere kant is ze weer zo ver voor in haar ontwikkeling dat ze veel te veel doordenkt voor haar leeftijd, ook nu over de baby, en ze het zichzelf en ons daardoor wel moeilijk maakt. Ze zegt namelijk alles wat ze denkt, ook als dat negatief is, en aangezien ze nu nog bezig is het hele broertje-krijgen een plekje in haar leven te geven, weegt ze alle gedachten en scenario's tegen elkaar op en weet ze dus nog niet of ze er blij mee is...
    Als hij er eenmaal is zal dat wel veranderen haar kennende, want het is gewoon een schat van een meid voor iedereen in haar omgeving, al zal ze best wel eens haar jaloerse momentjes blijven houden.
    Het is ook niet niks als je al 8 jaar samen met je ouders bent (en verder maar weinig familie dus erg op ons gericht) en er dan iemand bij komt. Ze vindt het best lastig dat ze dan niet meer alles kan doen wat eerder wel kon (dagjes weg, 6 weken door Amerika trekken enzo...) Dat sommige dingen met wat aanpassingen wel gewoon kunnen doorgaan, overziet ze nog niet helemaal. Ze is tenslotte ook pas 8...
     
  3. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Oh bleh! Ik heb ook zo slecht geslapen vannacht!
    Vanmiddag maar even bijslapen..
     
  4. zondag14

    zondag14 Actief lid

    22 jul 2014
    246
    46
    28
    Vrouw
    leerkracht basisonderwijs
    Noord-Holland
    Ik leef gelukkig weer na de buikgriep. Moest vanmorgen bloed prikken op resusfactor en bloedsuiker. Heb nog wel gevraagd of het wel zin heeft om op bloedsuiker te prikken als je twee dagen bijna niets hebt gegeten, maar ze zei van wel. Jullie enig idee hoe dat zit?
     
  5. Schilderijtje

    Schilderijtje Niet meer actief

    wat een luxe dat je kunt bijslapen.
    hoe doe je dat met je kinderen?
    hier slaapt kleine puk niet meer helaas:( maar heb wel het idee dat hij dan snachts ietsje vaster slaapt. dus dat is dan wel weer fijn
     
  6. werveltje

    werveltje Niet meer actief

    Balen meiden van de slechte nachten. Lekker Bloemmm dat je nog ff bij kan slapen.

    Ik heb alleen heel heftig gedroomd, maar ja dat heb ik erg vaak haha.

    En ik doe ff een 28 weken dansje!

    Fijne dag vandaag iedereen
     
  7. veense

    veense Niet meer actief

    Ik heb het geluk dat mijn dochter eindelijk doorheeft dat ik veel gezelliger ben als ze me een uurtje heeft laten slapen. Dus tegenwoordig gaat ze gewoon lief spelen en komt ze niet steeds binnenklepperen. Dat de cd van Frozen daarbij aan gaat neem ik op de koop toe, dan doe ik mijn oordoppen wel in... Maar dat zat er ook niet in toen ze pas 2 was natuurlijk;)

    Wij vieren vandaag onze 16e trouwdag. Dochter wil vanmiddag nog een cadeautje voor ons kopen en een gedicht schrijven, lieve schat! Volgend jaar vieren we onze trouwdag met 2 lieve kinderen!
     
  8. Maantje555

    Maantje555 Niet meer actief


    Jaaaaaaa ik dans mee :D
     
  9. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Mijn man is 9 van de 10 keer om 13.00/14.00 thuis. Dan kan ik nog even een uurtje liggen, hij neemt de kinderen dan over. Deze week heeft hij nachtdiensten. Dus hij was om 7.00 thuis en slaapt nu. Meestal tot een uur of 2! Dan gaat Ediz ook slapen, dus kan hij rustig bijkomen met Mira binnen die zichzelf wel vermaakt en kan ik nog even een uurtje naar bed :D
     
  10. Maantje555

    Maantje555 Niet meer actief

    Wat vervelend dat er veel zijn die zo slecht slapen! Hier afgelopen tijd ook! Maar zit voor mn werk bij m'n ouders en slaap hier wel iets beter haha, slaap heel licht de laatste tijd dus wordt thuis snel wakker van vriend en poezen.. Hier geen last van, wel even lekker!

    Oh nog een week en dan beginnen de eerste met het 10 weken aftel topic al!! Leuk hoor, Kunnen we daar weeer kletsen haha.

    @voorlichtings avond; wij willen ook nog naar een voorlichtingsavond gaan, mn vriend wil graag mee want hij is bang dat hij de weg niet weet straks haha. Wil ook nog naar een borstvoeding avond gaan,maar dat doe ik tijdens mn verlof.

    @borstvoeding zijn er dingen die ik toch in huis moet hebben voor de zekerheid voor als bv niet lukt of niet goed op gang komt? Ik heb wel een of 2 flesjes geloof ik maar moet ik ook een klein pakje melkpoeder halen? Zoja welke is dan t beste of vonden jullie het fijnst? Nog meer dingen die ik beter voor de zekerheid in huis kan halen?

    Fijne dag allemaal vandaag!
     
  11. veense

    veense Niet meer actief

    Dan moet je hem ons verhaal maar niet vertellen: onze dochter is in de OK gehaald terwijl ik onder narcose was. Nadat mijn man dochter heeft vastgehad enzo, en ik naar de uitslaapkamer was afgevoerd, ging hij zich weer omkleden. Hij heeft toen in de kleedkamer de verkeerde deur genomen en kon niet weer terug naar binnen. Vervolgens is hij helemaal via de begane grond weer terug omhoog gegaan naar de verlosafdeling.
    Hij heeft mij wel verzekerd dat het kindje dat daar in onze kamer lag, hetzelfde kindje was als hij eerder in zijn armen had. Nou twijfelen we ook niet hoor, ze is mijn evenbeeld namelijk;)
     
  12. Maantje555

    Maantje555 Niet meer actief

    Haha veense dat is nou ook echt iets voor mn vriend!!
     
  13. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Voorlichtingsavond: Ben bij beide geweest en wil nu weer gaan omdat er een geboortecentrum gebouwd is en ik wel wil zien hoe dat eruit ziet etc.
     
  14. werveltje

    werveltje Niet meer actief

    Haha wat een verhaal Veense :)
     
  15. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Laatste waren we naar een voorlichtingsavond van de verloskundige geweest, maar die was zonder rondleiding helaas. Dus nu nog een keer naar die van het zh zelf haha.. Had de brief verkeerd begrepen :p. Maargoed, het was interessant!
     
  16. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Oh jeetje wat een verhaal ja Veense!! :p
     
  17. Charise

    Charise VIP lid

    9 nov 2011
    5.664
    5
    38
    Zwanger zijn van een prachtig meisje!
    Zuid-Holland
    Groeiecho, ik krijg er 1 omdat ik een te hoog bmi heb, dus dan willen ze de groei ook in de gaten houden. Vind ik niet erg hoor. ;)
    Daarom ook de bloedsuiker dagcurves. Al was mijn curve vorige keer heel goed. Nuchter 5,2 - 2 uur na ontbijt 4,7 - en 2 uur na de lunch 6,1.

    Rondleiding ziekenhuis: ik moet even kijken hoe het loopt, denk dat ik wel ga. Er is een hele nieuwe afdeling gemaakt in het ziekenhuis. Nu heb ik de kraamsuites al gezien omdat ik daar begin januari opgenomen was vanwege uitdroging haha. En op een filmpje ook verloskamers wel gezien. Maar misschien is het toch wel leuk. Maar even kijken of het goed te doen is, omdat we dan ook opvang voor dochter moeten hebben. Als het teveel gedoe is laat ik het maar gaan.

    Uhmm, weet niet meer zo goed wat er verder nog geschreven was.

    Ik mag vandaag het 29 weken dansje doen! Jeeeej!!
     
  18. Melliemuis

    Melliemuis Fanatiek lid

    28 apr 2014
    1.314
    0
    36
    Across the pond
    Hier krijg ik alleen een groeiecho als de kleine bij de volgende controle nog steeds zo ver boven de P90 lijn uitkomt. Mijn baarmoeder kwam maandag al net onder mijn ribben uit :$
     
  19. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Charise 29 weken!! Ik dans morgen met je mee :D. Ik vind het toch wel heel speciaal en magisch hoor, we zijn gewoon bijna 30(!!) weken zwanger!!
     
  20. Bloemmm

    Bloemmm VIP lid

    31 mrt 2010
    18.894
    1
    38
    Wormer
    Ik heb bij beide een groeiecho gehad omdat ze vrij klein geschat werden, bij de groeiecho niets aan de hand. Dit keer geen groeiecho, vind het wel gek. Heb bij beide zoveel echo's gehad! :D.
     

Deel Deze Pagina