Hallo dames, Ik wou toch even me hart luchten. Ik weet niet of er nog meer meiden hier tegenaan lopen maar zit er toch wel mee. Ik ben nu 19 weken, maandag de 20 weken echo. Ik wist vanaf week 5 dat ik zwanger was en vermoede dat ik 8 weken was omdat ik z'n kleine korte bloeding had dat ik dacht dat het een innesteling was. Hierdoor had ik met 7,10,13 weken een echo en met 16 weken een pretecho laten maken. Verder had ik bijna helemaal geen klachten. Af en toe misselijk even eten en was weg. Wel veel moe maar ik slaap altijd al veel. Me de 16 weken echo hoorde ik dat mijn placenta half voor naar beneden zit en waarschijnlijk voel ik daarom gewoon nog niks. Wel eens een kietel gevoel gehad maar eenmalig tot nu toe. Wel lichamelijke klachten door mijn werk ( schoonmaak) Ik heb echter wel momenten dat ik blij ben, als sta te douche en over me buik heen ga of eraan denk dat het een jongen wordt. De kamer inrichtte. Maar nog dat wow factor nog niet. Ligt dat aan mij? Of omdat ik nog niks voel en weinig klachten heb. Voel me soms wel vervelend daar over.
Ik zou zeggen geniet ervan... Ik had en heb alleen maar klachten, en ik kan je verzekeren die roze wolk is ver te zoeken, maar ik kan ook wel begrijpen dat als je eigenlijk niets voelt dat ook niet alles is. Mijn buik ging na 20 pas ongelofelijk groeien en echt dan merk je het vanzelf wel!! Fijne zwangerschap!!
Dankje wel. Ik snap dat het ook de andere kant op kan gaan, en ben ook dankbaar dat ik niet elke dag kotsmisselijk ben. Maar soms vergeet ik het gewoon ongeacht dat ik minder moet werken omdat ik mezelf anders over belast. Mijn buik zie je al wel hoor ben nog niks aangekomen maar toch al wel een bolletje. Maar denk toch wel dat het past begint als ik het voel?!
Ik vond het alle keren pas echt worden, toen ik ze voelde bewegen (bij mij wel al voor de twintig weken). Nu geloof ik het ook maar half of is het nog onwerkelijk, ondanks de echo. En dat ik wist wat het werd maakte het ook wat echter, vooral bij de eerste.
Zelfde hier. Op moeheid in het begin na en een steeds dikker wordende buik na zou ik ook niet zeggen dat ik zwanger ben. Vrijwel geen kwaaltjes, de ideale zwangerschap tot nu toe. Toch geniet ik van mijn buikje en het horen van het hartje met de doppler. Het echte wauw, ik ben zwanger! Gevoel verwacht ik als ik haar ga voelen..Alsof het dan plots definitief is ofzo.
Je boft wel dat je helemaal geen symptomen heb, dat is iets waar sommige vrouwen van kunnen dromen. Ik denk dat het misschien echt gaat voelen als je je kindje echt goed voelt bewegen binnen en misschien is het ook een mindset die je moet hebben. Kijk dat ik of iemand anders in mijn periode onzeker is is logisch. Net 5 weken en voel nog niks. Zo af en toe misselijk maar niet dramatisch...
Bij mij werd het pas echt toen ze d'r uit was. Toen ik met m'n dikke buik stond dacht ik ik moet nog maar zien wat daar uit komt! Hahaha Komt helemaal goed!
Haha dankje jullie wel voor de reacties. Ik mag inderdaad in me handjes kloppen voor zo weinig symptomen. Inderdaad misschien wel als hij begint te schoppen en misschien wel pas als hij er is. Is even afwachten dus. Kijk wel uit naar maandag ook al is het de medische 20 weken echo. Maar ik ga er niet vanuit dat er iets fout ziy
Geloof mij nou maar; die gevoel komt binnenkort. Ik vergelijk je gevoel met de mijne tijdens zwangerschap van mijn jongens. Ondanks geschiedenis en nu wat angstgevoel, vergeet ik soms zelfs zwanger te zijn, omdat ik amper klachten heb. Zwangerschap van mijn meisjes was totaal anders; volop beweging, misselijk en constant ermee bezig vanwege veel klachten. Mijn placenta ligt linksvoor maar gelukkig is mijn jongen eigenwijs door onderin flink te schoppen Nogmaals die WOW gevoel is On The Way
Jla dankje. Ja ik hoop dat mijne ook gewoon eigenwijs is en gewoon aan de andere kant gaat schoppen. Haha Dat vergeten heb ik soms ook haha zo raar en dan opeens oh ja ik ben zwanger. Ik zal het wel zien komende tijd. Ben benieuw wanneer ik hem voel. Wanneer voelde jij hem? Mijn placenta ligt vanuit mijn oog rechtsvoor naar beneden
Ik voel me pas sinds een week of 2 zwanger. heb ook geen kwaaltjes wel een dikke buik. maar ik denk dat het bij mij komt dat we geen kamertje over hebben voor deze uk en daar dus niet mee bezig hoeven. We hoeven alleen even de wieg van zolder te halen en kinderwagen ombouwen. Maar de kinderwagen is nog in gebruik dus daar wachten we ook zo lang mogelijk mee. doordat ik er niet zo mee bezig ben en geen kwaaltjes heb, heb ik dus helemaal geen zwanger gevoel. ja net sinds kort, nu begint de nesteldrang en poetswoede heel erg. alles word aangepakt hihi
Ik ben nu bijna 29 weken en voel nog steeds niet veel. Ik vind het ook erg jammer en het is dat mn buik sinds een aantal weken aan groeien is anders kon ik ook aan niks merken dat ik zwanger was. Ik denk dat het een andere zwangerschap is als je erg weinig voelt van je baby maar ik probeer me vast te houden aan het feit dat ze me ook niet snachts wakker schopt etc ieder voordeel heeft zn nadeel zullen we maar zeggen haha
Ijsje ja het inrichten van een babykamer maakt het toch wat anders inderdaad. Vond her wel heel erg leuk. Zeker de kleertjes weg leggen haha. Dat is inderdaad een voordeel maantje haha.
Ik ondertussen 16 weken pas mijn eigen kleding nog, niet misselijk geweest, het is dat ik weet dat er iets in mij groeit maar verder? voel ook nog niks. wel veel ellende gehad hoor, miskraam van 1 van de 2 ( vanishing twin ) waardoor ik dacht niet meer zwanger te zijn , met 8 weken opeens weer wel na controle ,dus omschakeling. Bloed verlies vorige week nog. Ik denk dat ik me pas echt zwanger ga voelen als ik ook wat voel. Elke echo is nog Ooh kijk ukje is er nog. heel vreemd.
Ja zo voel ik me ook precies Kimberly. Je weet dat er iets is en met de echo ben je blij dar hij ee nog zit.. Maar soms denk ik ook... Zit die ee nog best moeilijk. Wel heel erg dat je er eentje ben verloren.
8 weken zwanger en ook geen "zwanger gevoel" ben ook rot verkouden sinds m'n ontdekking op 9 dpo en zeer slecht werkende maag en darmen verder geen misselijkheid (op zo nu en dan een opstootje van 1 minuut tijdens het eten) maar ik dank toch elke dag dat ik zwanger mag zijn
Voelde wel erg vroeg wat gekriebel deze ronde (eind 12e wk); vlak na plaatsen van cerclage. Vervolgens werd het minder waardoor ik me af vroeg of het wel allemaal goed ging met hem. Pas toen ik hem 2 wkn terug volop zag bewegen tijdens de echo en zelf voelde ik niets, gaf gyn aan dat het door de placenta kwam die linksvoor ligt. Nu nog steeds voel ik hem stukken minder vergeleken met andere zwangerschappen. Hoop dat je kleine idd eigenwijs wordt door aan de andere kant te trappelen!
Jla dat lijkt me wel eng. Haha dat je wat voelt en later minder. Maar fijn dat die gewoon lekker bewoog.