Wie heeft er ook meerdere miskramen gehad deel 7

Discussie in 'Miskraam' gestart door Alf, 6 jul 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Mooi zo Eef! Daar kunnen ze toch niks aan doen dus die wil je niet hebben.

    Hier is het wel goed gegaan allemaal. Voel me gelukkig vrij goed. Was helemaal niet leuk, maar we leven nog.
     
  2. wishmom

    wishmom Actief lid

    12 nov 2014
    300
    78
    28
    NULL
    NULL
    Sterkte komende dagen, en hopelijk kan je het snel opbrengen om met volle moed moed verder te gaan x
     
  3. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    4.056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    Thuiszorg heb ik wel over nagedacht maar kosten zijn hoog en ik ben enorm moeilijk te prikken, is voor het lab al een uitdaging, dus zag dat met de dames van de thuiszorg niet zo zitten.

    Nieuwe locatie is in Bocholt dus i.d.d dichterbij.
     
  4. Y30

    Y30 Fanatiek lid

    11 feb 2011
    4.056
    0
    36
    Hulpverlener
    Oost nederland
    Tammy: leuk om je hier weer te zien! Duimen dat Gent mee werkt!!

    nuage: fijn dat het goed is gegaan, maar belachelijk van die trial!! Ik kreeg het gewoon aangeboden bij de tweede curretage.
     
  5. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Mijn gyn heeft het denk ik alsnog gedaan. Zoiets hintte hij ;)
     
  6. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Niemand in je familie/vrienden die dit kan? Daar zou ik het denk ik zoeken.
     
  7. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Heerlijk! Een goede echo!
    Ik wist dat wel dat als de NIPT "mislukt" er meer aan de hand kan zijn, ze horen dan wel nog èèn keer te testen, en als die mislukt adviseren ze een vlokkentest.
    Mijn NIPT heb ik in Gent laten uitvoeren met 11 weken en daar zat ook een uitgebreide medische echo bij ( was € 460,00) 14 dagen later de uitslag.
     
  8. Puk2015

    Puk2015 Niet meer actief

    Zo ik krabbel weer een klein beetje op! Een MA is niks aan, maar griep is ook niks aan hoor! Nu ligt manlief plat. De weerstand die we altijd hadden is aardig laag merk ik, ook onze lichamen hebben last van de MA's.

    Als het goed is heb ik 17 februari mijn NOD, als dat zo is dan kloppen de testen! Spannend hoor!
     
  9. marjol

    marjol Fanatiek lid

    14 nov 2009
    1.881
    3
    36
    Gelderland
    Bengel: wat goed dat ze in Gent ook een uitgebreide echo erbij doen. Dit neemt bij mij de twijfel weg en ga ik niet naar Antwerpen voor de NIPT, maar laat ik dit ook in Gent doen. Moet ik hiervoor gewoon naar de afdeling gyneacologie bellen?
     
  10. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Hier Marjol : http://www.vrouwenkliniek.be/?page_id=496
    Je dient je eerst te melden bij de kassa en daarna naar het gebouw waar de vrouwenkliniek is, melden in het midden van de hal, en daar geven ze aan waar je naar toe dient te gaan (is niet waar de S zit hoor)
    De reden dat er een uitgebreide medische echo aan vast zit is heel simpel, als er bij de echo al markers zijn dat is de NIPT geld verspilling omdat de uitslag als niet geldig terug komt.
     
  11. marjol

    marjol Fanatiek lid

    14 nov 2009
    1.881
    3
    36
    Gelderland
    Klinkt allemaal erg goed, want hadden ze bij B.* een echo gedaan hadden ze die markers gezien, maar toen ben ik naar Antwerpen geweest. We hebben destijds trouwens wel ons geld terug gehad ondanks dat ze 3x getest hebben, omdat we geen uitslag hadden. dat vond ik dan wel weer netjes. Vertellen ze in Gent ook het geslacht?
     
  12. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Ja Marjol, als je het geslacht wilt weten wel ja :)
    Wij wilde het dolgraag weten!!
     
  13. marjol

    marjol Fanatiek lid

    14 nov 2009
    1.881
    3
    36
    Gelderland
    Bij P. wisten wij het niet, was ook wel erg leuk.
    Mijn man wil het nu eigenlijk ook niet weten, maar ik wil het graag. Mede uit praktische overwegingen bv. of we kleertjes kunnen hergebruiken en ook met de naam inmiddels is onze nr. 1 en nr. 2 meisjesnaam weg :(:( terwijl wij toch echt VEEL eerder waren dus we overwegen ook nog om gewoon die namen te houden. Jongensnaam is gelukkig nog 'beschikbaar' in familie/vriendenkring.
    Het maakt ons trouwens echt geen bal uit wat het wordt als het maar gezond is. Zoonlief heeft wel al een duidelijke voorkeur. Hij wil een broertje want meisjes zijn stom :D :D maar ja, hij is 4.
     
  14. Bengeltje73

    Bengeltje73 Fanatiek lid

    12 dec 2012
    1.642
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Nou ik wilde vooral bevestigd ( naast natuurlijk dat ze gezond is) krijgen dat M een jongen was..... Hahaha nou wat zat ik fout!
     
  15. marjol

    marjol Fanatiek lid

    14 nov 2009
    1.881
    3
    36
    Gelderland
    Grappig. Bij P. was mijn moeder er heilig van overtuigd dat hij een meisje zou zijn. Zo overtuigd dat ze zelfs de hele kraamweek nog over 'ze' en 'haar' praatte :p
     
  16. Tammywynet

    Tammywynet Fanatiek lid

    25 mei 2012
    1.224
    0
    0
    NULL
    NULL
    Helaas de Belgen werken niet mee. Ze behandelen wel door maar geen single vrouwen (vorig jaar wel, werd me toen gezegd):(.

    Is er niemand doktersassistente met een spreider? Dat is alles wat ik nodig heb:)! Zucht nu maar weer verder verzinnen voor een oplossing. Het zelf doen geeft toch een lagere slagingskans.
     
  17. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Dat meen je niet.. Verdorie!
     
  18. marjol

    marjol Fanatiek lid

    14 nov 2009
    1.881
    3
    36
    Gelderland
    :( wat een tegenslag. Is er nog hoop voor Kopenhagen?
     
  19. Nijntje01

    Nijntje01 Fanatiek lid

    2 dec 2012
    3.539
    422
    83
    Zuid-Holland
    Marjol, goed om te horen dat het op een goede plek ingenesteld is. Wanneer is de volgende echo?

    Infusen, kan je die ook thuis krijgen als je iemand hebt die verpleegster is en het aan kan sluiten? (voor mijn plan B)

    Eef, gelukkig maar dat er geen genetische afwijking is gevonden, lijkt mij erg lastig. Spannend wat de volgende uitslagen zullen zijn. Hopelijk kunnen ze er iets mee.

    Tammy, ach wat waardeloos zeg dat ze je niet willen helpen! Hopelijk is Kopenhagen dan een optie. Pff dat het zo moeilijk moet gaan, je betaalt er toch voor.

    Puk, spannend je nod gaat al opschieten.

    Hier alweer dag 26 zonder eisprong. Wel echt toevallig dat precies m'n laatste cyclus voor de behandelingen weer zo raar doet. Hiervoor was hij een paar keer ronde de 5 weken.
     
  20. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Heb je niet iemand die zich wil voordoen als je vriend? ;)
     

Deel Deze Pagina