Ik ben een echte Brabander (geboren en getogen), maar nog nooit carnaval gevierd, vind er niets aan... De mensen die wel gaan, veel plezier! (Ik duik onder)
Hahaha Nou de oudste is vooral klein Maar hij wordt idd soms wat ouder geschat terwijl hij nog geen 90 cm is
wat een schatjes. leuk al die andere foto,s hier boven de rivieren doen we er niet aan, gelukkig maar ik zal het maar vermoeiend vinden, heb de hele topic door gelezen, wist veel niet leuk die oeteldoekers, ofzoiets
Wij gaan voor de eerste keer dit jaar naar de optocht met ons mupke. We zitten er bijna middenin maar zijn altijd ondergedoken met carnaval haha. Het is straks 10 min lopen en dan staan we midden in de optocht! Wij gaan niet verkleed maar ons meisje gaat als Giraffe! Mocht het dit jaar bevallen dan gaan we volgend jaar wel verkleed en misschien eens een avondje meevieren. Zal mijn Giraffe straks even showen Alaaf!
Zo loop ik al dagen rond, alleen als ik naar buiten ga ook nog mijn sjaal en handschoenen aan in de rood/wit/gele kleuren