Dat zou echt heel leuk zijn! We hebben er beide volgens mij alles aan gedaan Hoop ik ook, we gaan ons best doen Logan Btw, van dat voornemen om minder te reageren komt ook niets terecht he Ach, ik zou je alleen maar missen Ja heel vreemd Naa, als het elke keer weer wat anders is dan weet ik ook niet meer waar op te letten. Heb nu bijvoorbeeld ook steekjes rechtsonder in mijn buik, ter hoogte van de eileiders? Geen idee waar wat precies zit. Ik ga me proberen niet te druk te maken om wat ik allemaal voel, het zegt toch allemaal niks
Even een onwaarschijnlijke ego post. Het is toch onmogelijk dat ik nu al weer zwanger ben? Vorige week ben ik wel de pil vergeten maar dan nog. . Heb hier twee tuurstreep. ..
haha.. oh sorry bloempje.. maar jeetje dan ben jij in ieder gval wel erg vruchtbaar... hoe voel je je?
Op de foto zie je het erg slecht tot niet. Hier zie ik twee strepen. Nou ik ben een beetje geshockt eigenlijk. Vanochtend na mijn muslie werd ik wat misselijk en kreeg ik een lichtelijk dejavu moment en laat kruidvat nou hier om de hoek zitten. Het kan natuurlijk rest hormoon zijn. En die stomme pil heb ik zolang niet geslikt dat ik hem een volle week vergeten ben
Heb je na je miskraam al wel eens eerder getest? Misschien inderdaad nog resthcg. ik zou ff doortesten om te kijken wat het doet. Op zich moet het kunnen toch, stel dat je hcg gedaalt is en je hebt een eisprong gehad... Ik moet je eerlijk zeggen dat ik achter de laptop niets zie op je test, maar ik heb dat zelf ook altijd. Maar eh (van het positieve uitgaand) jeetje wat ben jij vruchtbaar zeg, sodeknetter
Zooo dat duurde lang voor iemand het zou zeggen Nou, ik heb wel anderhalve dag vol gehouden ZP niet te openen. Ik moet toch ergens mijn frustraties kwijt hahaha. Maar inderdaad, we hebben genoeg gedaan. Ik zit weer lekker aan mijn salade, vorige keer was ik ook op zon healthtour en ineens zwanger. Dat zit tussen mijn oren natuurlijk, maar voor mijn gevoel helpt het.
Jeetje Bloempje.. ik kan me voorstellen dat je van de waps bent.. je kan niks anders doen dan de komende dagen testen om te zien wat het is.. maar aan je verhaal te lezen denk ik dat het dan weer raak is.. pfff wat zal dat emotioneel pittig zijn voor je Logan.. zonder jou is de groep niet compleet of zo.. dus alsjeblieft blijf lekker je gevoelens hier delen @ego.. gelukkig net teruggebeld door de lieve vk.. ze snapte helemaal dat ik met 7 weken een echo wou en was heel lief .. ik heb dus mijn eerste echo.. di 3 maart 14.20 .. en ze wou van het positieve uitgaan en alvast een termijn echo inplannen: 2 april 8.20... al met al erg spannend en echt ineens
Twee weken terug met actiontest en deze was wit. Ik heb trouwens wel meegeleverd hier maar wat minder gereageerd omdat het op het moment even wat minder met me gaat.
Wow blloempje, dat zou wel weer heel snel zijn! Maar niet onmogelijk. Op het rechter testje lijk ik idd wat te zien... Ff doortesten zoals Logan zegt, zien wat er gebeurt. Ik hoop het heel erg voor je, maar ik kan me ook voorstellen dat het wel weer erg spannend is... Logan we willen juist graag dat je er bij blijft Dus blijf lekker van je af schrijven! En gezond doen met je eten kan toch geen kwaad voorteken of niet Mooi hommel dat je over twee weekjes al terecht kunt! En fijn dat ze begripvol was aan de tel. De vk heeft er vast ook een goed gevoel over
Moet ik wel zeggen dat ik heel vaak met die kruidvattesten zulke vage strepen heb die ik in het echt wel zie maar op foto verdwenen zijn. Ik vertrouw hem ook echt pas bij een goede roze streep. Geen idee wat er gebeurd is met die testen maar ze zijn niet meer wat ze waren. Aahh thanks dames Doet me goed. Even wat anders he? Ik heb een gesprek had bij mijn oude werk en hun zouden contact met me opnemen als ze wat voor me hadden. Nu had ik aangegeven dat ik op 1 april zou kunnen beginnen en in overleg eerder. Door de hoeveelheid plusuren kan ik stoppen ergens in de eerste week van maart. De precieze datum moet nog berekend worden maar nu wilde ik dus doorbellen dat ik ook eerder kan starten, of komt dat een beetje schooierig over?
Nee hoor.. Dan laat je je alleen maar van je goede kant zien Logan! Tenminste.. Dat vind ik. Bloemppje... Jeetje zeg. Het zou wat zijn.. Tis nu een maand na je curettage toch? Zou best rest HCG kunnen zijn. KV testen zijn gevoeliger dan de action testen begreep ik. Maar tjee zeg... Ik hoop voor je dat ze wat duidelijker worden. Tenminste.. Dan moet dit natuurlijk wel een plakker zijn, want ik begreep dat je liever een poosje niet wilde zwanger worden. Heftig meis! Ik duim op het beste voor je! X
Blloempje, als je eerder een omo witte test hebt gehad en jullie actief zijn geweest dan zou het zomaar kunnen meis. Ben ook wel benieuwd wat er nu door je heen gaat. Ik zou nog niet te vroeg er vanuit gaan dat het zo is.. Ook om je gevoelens een beetje onder controle te houden, als dat überhaupt al kan. Nee hoor, zou het ter info laten weten. Is het aan hen te beslissen hoe en wat.
Wow, wat gaan jullie vandaag weer snel. Ik ga een poging doen om op alles te reageren, maar ben de helft nu alweer kwijt. Elf wat fijn dat alles goed was. Butterfly en logan succes op het wachtbankje op naar een mooie positieve test van jullie! Bloempje, ik zie zelf nog geen streepje. Maar inderdaad je bent erg vruchtbaar mocht het zo zijn. Nog even door testen ben benieuwd. Daantjuh wat fijn dat je met fietsen geen last hebt van je bi. @ hormonen en boos. Ik kon en kan der nog steeds wat van. Vl snapt er vaak ook helemaal niks van als ik weer eens uit mn slof schiet en daarna ga janken. Irriteer me ook heel erg aan mensen. Terwijl ik normaal gesproken een aardig hoog tolerantie level heb.oh well ze doen het er maar even mee haha.
Bloempje! Jemig wat een emoties zul jij ervaren lieverd... Inderdaad nog even door testen. En je hoeft je echt njet te verontschuldigen!! Logan! Ik vind dat zelf juist erg netjes als je dat doet. Goed initiatief!
Jeetje bloempje wat moet jij weer in een achtbaan zitten... hopelijk heb je snel duidelijkheid! Dikke knuffel! Daantjuh fijn dat je hebt ontdekt dat fietsen wel zo goed als pijn loos gaat..! Vervelend als je helemaal niks meer kan.. Hier nu wat last van men onderrug maar zijn bekende problemen Logan ik zou het als werkgever heel proactief vinden en positief ervaren als iemand dat doet ik zou alleen idd wel wachten op een exacte datum daar kunnen ze toch meer mee.. of weer afspreken dat je nogmaals belt als je een exacte datum hebt? Fijn dat alles goed was elf! Ik ga zo bellen om te starten met een zwanger en fit clubje ben benieuwd! En even men handtekening aangepast was toch wel heel roze
Ja he.. dacht ik ook. Ik ga morgen even zeggen dat ik woensdag een exacte datum wil dan kan ik actie ondernemen. Mooi onderschrift hoor Wensje Leuk dat blauwe zo.