Ik zocht zojuist het modaal inkomen. Dat is voor 2014 EUR 35.000,-. In dezelfde website staat ook het modaal inkomen per huishouden over 2013. Dat schok ik nogal van. Mijn huishouden heeft een veel langer inkomen dan gemiddeld. Volgens mij zijn ze absurd hoog. Vandaar mijn poll. Edit Poll is niet gelukt. Ik ga nieuw bericht sturen
Whaha 85600 euro zou dat voor ons zijn. De helft komt meer in de buurt met wat we werkelijk hebben. Is dat wat er staat dan wat je nodig zou hebben per jaar? Snap hem niet zo goed eigenlijk. Modaal is toch een vastgesteld bedrag zonder dat daar gekeken wordt naar gezinssamenstelling?
Ik zie geen poll. Maar 35000 vind ik niet heel hoog. Wij zitten nu gezamenlijk 3,5 keer modaal. Mijn man alleen heeft 2 keer modaal.
Wat een bedragen hahaha hoop dat we het in de toekomst hebben.. we zitten nu op 35.000 (1 verdiener) zo'n beetje en mogen al niet klagen vind ik. Dus als dat paar x over de kop gaat hoor je mij echt niet zeuren.
Ik vind dit anders een behoorlijk hoog gezamenlijk inkomen. Denk dat jullie hiermee ver boven het Nederlandse gemiddelde zitten hoor! Wij verdienen gezamenlijk net geen 2x modaal maar in principe kom je daar prima mee rond.
Nee dan is 35.000 toch niet veel...als je dat omrekent naar maandelijks heb je het niet superbreed hoor. Mijn man verdient boven modaal alleen.
35000 vind ik echt niet veel mijn man alleen zit zo rond de 54000 euro per jaar. Ik met mijn werk rond de 22/23000. Maar dan komen we nog steeds niet aan modaal voor een gezin. Terwijl we toch best ruim leven
70.000 euro bruto per jaar in je eentje is natuurlijk wel veel he. 3,5 keer modaal is toch ruim 122.500 euro per jaar wat jullie verdienen. Dat is ruim 10.000 euro per maand bruto. Das behoorlijk wat. In dat opzicht is 35000 niet hoog nee als je zelf bijna een ton meer verdient. wij verdienen samen rond de 72000 euro bruto per jaar. We werken beiden fulltime. Ik 36 uur. En kunnen hier riant van leven gelukkig.
Wouw... sta er best van te kijken dat jullie 35.000 '' niet veel '' vinden. wij kunnen daar nog flink van sparen en leven goed, dat zal minder worden als we een hypotheek zouden nemen van 2 ton, tjaa dan lijkt 35.000 ineens een stuk minder. Ken weinig mensen in mijn omgeving die alleen 35.000 per jaar opbrengen. De meesten die ik ken zitten maandelijks rond 1.500/1.700 netto.
Wij zitten flink onder modaal: mijn man werkt, ik niet. Maar hebben niets te klagen dus wat 'normaal' of gemiddeld is maakt mij eigenlijk niet veel uit.
Echt 1500 euro? Nu zijn wij totaal geen big spenders..geen dure hobby's..een normale hypotheek van een tussenwoning...letten op energieuitgaven e.d...maar hoe kun je als gezin in hemelsnaam.van 1500 euro rond komen?
Ik zocht zojuist het modaal inkomen. Dat is voor 2014 EUR 35.000,- (per persoon). Dat is denk ik ook vrij gemiddeld. Maar in dezelfde website staat ook het modaal inkomen per huishouden over 2013. Daar schok ik nogal van. Mijn huishouden heeft een veel langer inkomen dan gemiddeld. Volgens mij zijn ze absurd hoog. Vandaar mijn poll. Edit optie 4 moet natuurlijk zijn +15% en +50%
Modaal is niet normaal en ook niet gemiddeld. Het is het middelste inkomen. Ze zetten dus iedereen op een rijtje van laagste inkomen tot hoogste inkomen, en nemen dan de middelste uit dat rijtje... Dus heel simplistisch, met drie personen: Jan: 100 Piet: 500 Klaas: 10.000 Modaal is dan 500, en gemiddeld is 3533,33.
Als dat zo is zou mijn man bruto veel meer moeten verdienen.. hij zit netto toch nogal wat boven de 2.000 en bruto staat er toch echt 34000/35000
Dan zou ik de loonheffingskorting eens nakijken want dat klopt volgens mij niet. Tenzij hij net in een nadelige belastingsschaal zit Soms kan je beter een paar uur minder werken om meer over te houden Of heeft hij geen vakantietoeslag enzo? Maar 2150 is wel een lekker inkomen per maand