nou, hier precies zo pitahaya. Vooral mijn moeder was zo verdrietig en dat is een ongelooflijke stresskip. Dus ook besloten de ouders het te vertellen na de eerste echo. Mijn moeder zou zich alleen maar ongerust maken en daarmee mij ook in de stress krijgen
Ik wil me hier ook graag aanmelding. Durfde eerst niet zo goed, bang dat het nog mis zou gaan, maar ik wil hier toch wel mee kletsen. Ik ben voor nu 21 oktober uitgerekend. Ik ben zwanger geworden met mijn derde ivf poging. 27 Februari heb ik de eerste echo ben benieuwd. Ik had gister erg last van mijn darmen en een hele opgezette buik hierdoor. Vandaag voel ik weer niks. Wij willen het dit weekend aan onze ouders gaan vertellen en aan mij zusje en verder voorlopig nog even aan niemand (als dat gaat lukken). Op mijn werk weten ze dat we met ivf bezig zijn, dus ik ben bang dat ik wel snel vragen zal gaan krijgen over hoe het ermee staat, dan wil ik ook niet liegen.
mavane, ik vind je banner nog niet heel duidelijk leesbaar door de donkere kleur... Mss eentje kiezen die wat lichter is? We vertellen het bij mijn man in de familie tijdens het familieweekend.. Het thema is 'wie is de mol', en mijn schoonmoeder is tijdens het weekend jarig.. Er zijn dus nu al hints de appgroep in gegaan, want onze kleine is ook de mol hebben we bedacht.. Zelf ben ik spelleider, dus dat is wel handig... Schoonzus hebben we de week voor het familieweekend uitgenodigd om het persoonlijk te vertellen.. (samen met mij spelleider) Dan krijgt mijn schoonmoeder een cadeautje met zogenaamd een hint over de mol, en dat is dan hopelijk een echo foto Als er dan nog geen echo is geweest, iets anders in het lijstje... Mijn ouders vertellen we het zo ongeveer als laatste... Ze wonen ver weg, en wil het wel persoonlijk vertellen! Dus in het paasweekend die kant op.. Mijn vader wordt dit jaar 60, en wil het graag met het gezin vieren.. Ons is gevraagd om dan alvast vrij te nemen... Ja duh dan is de kleine er net als het goed is Dus wil dat weekend zeggen dat het met zijn verjaardag niet gaat lukken om erbij te zijn... En dan de echte reden vertellen! Mijn familie gaat dat wel waarderen.. Zijn wel van de flauwe geintjes! Verder vertellen we het zo langzamerhand aan iedereen die we persoonlijk spreken denk ik... Qua drank met carnaval heb ik gezegd dat ik buikpijn had want ik ben ongi... En dat ook overtuigend gespeelt al zeg ik het zelf.. Daarnaast erg moe door het vele werken... Dus alcohol valt dan niet zo goed bij mij... Dus bleef ik nuchter en de bob
ik vond m idd ook niet duidelijk, heb het even aangepast Ik vind het idd ook het leukst om het persoonlijk te vertellen!
disneymama: hoorde hier ergens iemand die appelsap in een wijnglas deed en het leek prefect te lukken als smoesje niemand had iets door ivm het vrijen heb ik gelezen dat het zelfs goed zou zijn om regelmatig te vrijen tijdens de zwangerschap en dat sperma slikken ook geen kwaad kan en zelfs goed zou zijn en kansen op mk verkleint..
Oke ik weet het... STOM! Maar heb toch getest! Mooie testen enkel had ik gehoopt op de 3+ of ben ik gewoon nog te vroeg? View attachment 443751
STOUT!! Het is niet gek dat je nu 2-3 hebt. Ik had gisteren een 3+ dus misschien over paar dagen nog eens proberen? Of gewoon stoppen met testen!
Haha is wel een goeie, maar werkt bij ons helaas niet, we hebben altijd een iemand die de pot beheert en we bestellen dus niet allemaal apart. En we blijven ook overnachten dus kan ook niet het excuus gebruiken dat ik de bob ben!
Dames, ik moet jullie helaas verlaten. Die bloeding van 25 januari was toch een miskraam en geen menstruatie. Bleek zwanger te zijn. Vandaar ook dat mijn ovulatietesten positief bleven. Het was geen eisprong maar een miskraam. Gisteren kreeg ik zoveel buikpijn dat ik niet meer kon lopen. Het was zo enorm erg dat ik naar het ziekenhuis moest voor een echo. Daar kwam het hoge woord eruit. U bent niet zwanger, u heeft eerder een vroege miskraam gehad. Ze zagen nog wat restweefsel en mijn hcg was ook nog aanwezig. Vandaar de positieve testen en de kwaaltjes. Wel zag ze ook heel raar dat ik een eisprong had, daarbij was wat bloed vrijgekomen die in mijn buikwand kwam en daar komt de buikpijn vandaan. Dus, niet zwanger, drie week geleden een tweede (vroege) miskraam (4.5) weken toen we het uitrekende) gehad en nu een eisprong. Pfff wat een rare dag was het gisteren. Bedankt voor de dames die op mijn laatste post nog gereageerd hebben. Je schrijft hier mee voor wat steun en afleiding en dan is het fijn als een aantal je dat geven. Heel veel succes voor iedereen. Dat jullie mooie gezonde baby's op de wereld zullen zetten! 😘
dat is even heel naar nieuws!! Ik wil je heel veel sterkte wensen en hoop dat jullie snel mogen genieten van een goede zwangerschap!
Ach nee, wat heftig. Ik weet niet wat ik moet zeggen... Dat is niet niks. Doe rustig aan meisje... Neem de tijd om dit te verwerken. Heel veel sterkte. Ik hoop binnenkort goed nieuws van je te lezen! Knuffel!!! (Sorry, verder weinig woorden voor...)
Ondanks dat ik misschien niet op je post heb gereageerd, wil ik je veel sterkte wensen! Zal niet bewust niet gereageerd hebben. Moet eerlijk zeggen dat ik het erg lastig vind hier bij te houden wie/wat/hoe. Ben later ingestroomd en ken eigenlijk niet echt de verhalen van een ieder hier.. Dus bij deze; sterkte, neem de tijd om dit te verwerken.. En hopelijk is er voor jou gauw weer wat meer geluk!
Makkelijker gezegd dan gedaan Ik MOET die 3+ zien!! Probeer van het weekend voor een allerlaatste keer!!