Bekende Nederlanders

Discussie in 'De lounge' gestart door dochters, 17 feb 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Ik kom heel regelmatig commissaris van de koning Ank Bijleveld tegen, meestal tijdens het boodschappen doen. Ze maakt altijd een praatje met mijn kinderen :cool::cool::cool:
    Toen ze hier nog burgemeester was stapte ze ooit eens van een podium af, waarbij mijn toen 10 jarige zoon vol bewondering zei: Dat is de burgemeester!!! Waarop ze zich omdraaide en zich voorstelde en hem naar zijn naam vroeg. Altijd als ze hem tegen komt zegt ze "hoi A", 8 jaar later doet ze dat nog steeds.
    Tijdje terug ging ze chips uitzoeken in de supermarkt met mijn 4 jarige dochter en waren ze aan het discussieren welke nou het lekkerste waren :D

    Leuke vrouw!
     
  2. SDonya

    SDonya Niet meer actief



    Ik heb nog in de krant gestaan met Inge de bruin.. Ik was toen 7 of 8 jaar ofzo en zij was bij ons op de mountainbike club:p kan me niks raars bedenken aan haar
     
  3. j87

    j87 Actief lid

    14 jan 2010
    483
    0
    0
    NULL
    omgeving utrecht
    zitten geen kinderen van bn-ers op school bij mijn zoontje, maar ben wel keer naar een premiere geweest, waar er veel waren, en mega trots op mn foto toen met ludo en janine;) hahaha en verder wel met shoppen in amsterdam mensen tegene gekomen. In de zara stond een heel klein mensje naast me...ik denk ...he die ken ik... was t patricia paay haha
     
  4. rianne19

    rianne19 Fanatiek lid

    15 apr 2008
    1.366
    0
    36
    Purchaser
    Zuid-Holland
    Nielson, Niels. Ken ik goed van de middelbare school. Waren we wel bekenden van elkaar. Was toen al altijd met muziek bezig trouwens en een hele leuke lieve jongen.
     
  5. Nahla2013

    Nahla2013 VIP lid

    4 okt 2012
    5.965
    3
    0
    Oh vaak! Ik ging vroeger uit in Jimmy Woo en daar kwam ik Eric Kuster en Ridrigo Otazu altijd tegen (met Rodrigo nog steeds goed contact) en ik had Badr Hari daar ook ontmoet en sprak vaak met hem af daar.

    Voor de rest had ik af en toe contact met Fedde Le Grand en Don Diablo.

    Ja ik had een geweldig uitgaansleven haha
     
  6. Nahla2013

    Nahla2013 VIP lid

    4 okt 2012
    5.965
    3
    0
    Oh en Alain Clark ken ik al sinds ik klein was van het basketbal veldje in onze straat.
    Hij ging heel goed met m'n buurjongen om.

    Marco van Basten zag ik trouwens elke week. Zijn oom en tante waren onze overburen
     
  7. Ctje1987

    Ctje1987 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    2.822
    94
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Ik heb bij Afrojack in de klas gezeten. Hij draaide altijd op schoolfeesten waar hij dan vreselijk werd uitgefloten. Ook werd er altijd erg om gelachen als hij zei dat hij niet wilde studeren, maar zijn geld ging verdienen als DJ. Ik denk dat hij ons nu allemaal keihard uitlacht als hij van Miami naar Ibiza vliegt in zijn eigen vliegtuig ;)
     
  8. evelien69

    evelien69 VIP lid

    16 sep 2007
    5.531
    3
    38
    verzorgende
    ik zat bij bobby van bobby en ernst op bijbelkring, kwam ook bij hem thuis....
     
  9. Novastar

    Novastar Fanatiek lid

    9 jan 2014
    4.538
    1.171
    113
    Vrouw
    Pedagoog
    Noord-Brabant
    Ik zelf ken ik niet echt BN-ers maar manlief werkt af en toe freelance voor radio 3FM en hij komt zo veel BN-ers tegen. Gerard Ekdom mag hij ome Geer noemen, haha! Wel een apart wereldje hoor. Sommigen zijn echt heel normaal en aardig maar sommigen hebben het echt hoog in de bol.
     
  10. Mamsvan

    Mamsvan Fanatiek lid

    9 mrt 2014
    1.110
    1
    0
    Zuid Holland
    hahaha leuk :D
     
  11. Shin

    Shin Actief lid

    24 jul 2014
    170
    0
    0
    Kom uit amsterdam en werk in zuid. Mijn ouders deden radio en tv (lokaal) en eiglk altijd al in contact geweest met bekende nederlanders. Op mn werk dagelijks, en je ziet ze daar in t wild. Ben te nuchter om het bijzonder te vinden denk ik, doen alles net als ons. Alhoewel er zitten er een paar tussen die op je neerkijken dat dan weer wel....
     
  12. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik heb op school gezeten met Armin van Buuren en Jochem Myjer, maar ik kan me hun dus helemaal niet herinneren, terwijl ik toch wel geinteresseerd was in de jongens in de hogere klassen ;)

    Ik zat even te googlen en blijkbaar zaten ze bij elkaar in de klas.
     
  13. Annedore

    Annedore VIP lid

    17 feb 2010
    7.338
    836
    113
    Vrouw
    Flevoland
    Ik woon in dezelfde stad als een aantal BN'ers (of hun familieleden), dus kom er wel eens een tegen bij eetgelegenheid of in de supermarkt.
     
  14. Melliemuis

    Melliemuis Fanatiek lid

    28 apr 2014
    1.314
    0
    36
    Across the pond
    Ooooja ik kreeg toen ik nog jong was en bij de McDonalds werkte, regelmatig BN'ers aan de kassa. Tegenover ons zat een gevangenis en Bram Moszkowicz kwam regelmatig bij mij door de drive. Ik stond er ook bekend om nooit iemand te herkennen als er een BN'er aan mijn kassa stond. Kreeg ik in de pauze weer te horen 'Wist je eigenlijk wel dat dat Jamai was die aan je kassa stond??' Ik had het nooit door haha.

    Oh, en een keer een college gehad van die 'manager' van de AH reclames, wie was dat ook alweer? :p

    En mijn vader is tijdens X-Factor jaaaaren geleden geinterviewd door Wendy van Dijk. Dat was ook wel cool! Stond ik daar met mijn mooie roze leren jas :D

    Mannn, wat had ik een glamorous leven :cool:
     
  15. Daydreamy

    Daydreamy Fanatiek lid

    7 sep 2007
    3.945
    42
    48
    Vrouw
    Onderwijsassistent
    Ergens in de Polder
    Edsilia Rombley is een goede vriendin van m'n schoonzus, heb haar en Tjeerd dus vaker op feestjes gezien.

    En Ali B kwam ik geregeld tegen in Ballorig :)
     
  16. MZS

    MZS Fanatiek lid

    7 mrt 2014
    1.605
    0
    0
    Home sweet home
    chantal janzen in de tijd dat ze met johnny had
    echt heel erg arrogant destijds geen idee of dat nog zo is :cool:
     
  17. frannie82

    frannie82 VIP lid

    28 nov 2010
    10.407
    2
    38
    Toen ik nog in het Gooi woonde vaak. Soms herkende je ze bijna niet zonder make up 😉
    Zo heb ik de familie Froger op de kermis in Laren gezien, Gordon bij Albert Heijn, Anita Witzier bij de poffertjeskraam en Liz Snooyink in Huizen bij de Hema. Die laatste viel op omdat ze keihard aan het praten was tegen iemand die ze aan de telefoon had.
    Oh ja als kind voetbalde ik met het schoolvoetbalteam tegen de dochter van Wilbert Gieske (Robert gtst) en iedereen vroeg om handtekeningen maar hij was heel onaardig.
     
  18. dotje1986

    dotje1986 Fanatiek lid

    25 apr 2007
    1.759
    194
    63
    Toen ik bij de Mc Donalds werkte heb ik genoeg BN'ers door de McDrive gehad. De laatste BN'er was Humberto Tan.

    Ik heb Rosa uit gtst bijna omver gelopen.

    En ik zie regelmatig een keeper van een bekende club ophet schoolplein staan.
     
  19. Supi

    Supi Fanatiek lid

    12 sep 2011
    1.523
    8
    38
    Noord-Holland
    Vroeger met de dochter van Hans de Koning op school gezeten totdat ze verhuisden. Was erg jammer want vond haar erg aardig, ben daar regelmatig thuis geweest.

    Laatste keer dat ik een BN'ER zag was tijdens de toppers. Vriendlief en ik hadden ons verkleed als bruid en bruidegom, kregen applaus van Jacques d'Ancona:D

    Oh ja en ik heb een relatie met een ex BN'er, tenminste als je van die bepaalde tak van sport houdt dat je hem kent, want zelf had ik nog nooit van hem gehoord:p
     
  20. Kletskoek

    Kletskoek VIP lid

    7 jan 2013
    5.719
    477
    83
    Ik was het bijna vergeten, een vroegere vriendin van mij heeft een tijdje een relatie gehad met Géza Weisz. Toen gingen we regelmatig met hem uit.
     

Deel Deze Pagina