man "betrapt" stiekem roken.. ben kapot

Discussie in 'De lounge' gestart door Sabrinakenneth, 19 feb 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tuc

    tuc Niet meer actief


    Dan moet iemand maar 3x nadenken voor je zomaar een bericht op een forum gooit. Als je zo getraumatiseerd bent door je leven dat je van een sigaretje helemaal door het lint gaat dan denk ik dat je beter goede hulp kunt zoeken dan hier een bericht te plaatsen. Je kunt dan toch op je vingers natellen dat niemand er hier iets van snapt.
     
  2. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Dat mag je vinden, maar kom op zeg: dit topic is gewoon TE idioot voor woorden! alleen die titel al "ben kapot".....alsjeblieft zeg. Ts doet alsof haar man haar bedrogen heeft met meerdere vrouwen en kinderen heeft bij minstens 5 dames, zo'n drama maakt ze. En waarom? Om een sigaret!

    Ja, sorry voor wie er aanstoot aan neemt, maar ik vind het hilarisch!
     
  3. Beckje

    Beckje VIP lid

    12 jul 2010
    8.652
    4
    36
    denk alleen dat het hier niet echt om het sigaretje gaat, maar om dat je elkaar 100% moet kunnen vertrouwen en dat is nu geschonden. dat is denk ik een beetje een ander verhaal dan puur het roken.
     
  4. Nosam

    Nosam Bekend lid

    28 jan 2014
    842
    6
    18
    ✖
    Amen!
     
  5. Loesje86

    Loesje86 Niet meer actief

    Dat is zeker een ander verhaal, maar zij speelt daarin wel de grootste rol.
     
  6. TinaTeenslipper

    TinaTeenslipper VIP lid

    5 jun 2013
    7.016
    547
    113
    nou idd. ik ben kapot? dacht minstens dat je liefste tante was overleden... maar kapot om een peuk...ik vind roken ook goor maar mocht mn man weer gaan roken gaat ie zn gang maar. zou er geen nacht van wakker liggen. en in zn telefoon neuzen is zelfs helemaal nog nooit in me opgekomen en al helemaal niet snachts...

    je vertrouwt hem blijkbaar dan om meer redenen gewoon niet.

    echt sommige kerels hebben echt een kwaaie vrouw
     
  7. Beckje

    Beckje VIP lid

    12 jul 2010
    8.652
    4
    36
    eens, hoop iig dat ze er hulp voor gaat zoeken. want zo maakt ze het zichzelf, de kids en haar partner erg moeilijk. iedereen maakt fouten, dan moet je idd ook de káns krijgen er eerlijk over te zijn.
     
  8. tuc

    tuc Niet meer actief

    ja dat had ik dus ook met ben kapot...zo omschrijft iemand het ook als ze net horen dat een dierbare ongeneeslijk ziek is....
     
  9. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Hier ben ik het helemaal mee eens: sommige mensen maken ook zelf hun huwelijk kapot....
     
  10. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    3.930
    933
    113
    Kijk dat ts vertrouwensissues heeft, ok, ze is echt de enige niet. Maar die vertrouwensproblemen hebben een andere oorzaak.
    Verder is ze fanatiek antirook. Maar nu is ze echt wel alles aan elkaar aan het knopen wat niet eens iets met elkaar te maken heeft.

    Kan man niet meer vertrouwen over roken. Ok dat is heel jammer, maar moet daarom dan ineens alles weg zijn? Mijn man is niet te vertrouwen met mijn bankkaart (en al helemaal niet als hij een glaasje op heeft) maar dat wil niet zeggen dat hij niet te vertrouwen is met zorg voor de kinderen.

    En dat is wat TS nu doet, ik kan hem niet vertrouwen met dit dus kan ik hem ook niet vertrouwen met dat.
     
  11. Kellebel1987

    Kellebel1987 Fanatiek lid

    20 mrt 2013
    2.583
    16
    38
    NULL
    NULL
    precies, alsof je niet meer in staat bent om een kind te verzorgen als je rookt :( (stel je voor dat hij stiekem aan de poepluiers snuift :$) als je nou de heroïnespuiten in de achterbak zou vinden dan snap ik het volkomen.. Maar het lijkt wel of ts haar man van het begin af aan al niet vertrouwde aangezien ze in een vorige relatie is bedrogen... is toch geen goed begin van je relatie lijkt me...
     
  12. Modra

    Modra Fanatiek lid

    24 jul 2014
    1.656
    445
    83
    Groningen
    Tja... Ik heb niet het hele topic gelezen... Een beetje globaal maar zie wel veel negatieve reacties die ik ook niet allemaal terecht vind. Zie ook gewoon staan dat ze haar relatie niet nu wil verbreken en dat nooit zal doen. Ik snap best dat ze heel boos is en om het nu om te gaan draaien...Hij heeft tegen haar gelogen over iets dat heel belangrijk voor haar is. Dat hij het als een schooljochie moet verbergen... Nee, dan had hij vanaf het begin gewoon eerlijk moeten zijn. ''Ik wil wel graag nu en dan een sigaretje roken.'' Dat heeft hij niet gedaan en hij wist al die tijd hoe zij erover dacht dus is het mijns inziens niet meer dan logisch dat ze kwaad is.

    @ TS
    Ik kan me eigenlijk wel voorstellen dat je heel erg kwaad werd. Ik ben ook behoorlijk anti-rook. Heb zelf nooit een sigaret opgestoken. Wilde geen vriendjes die rookten. Mijn moeder heeft bijna haar hele leven heel veel gerookt en daar zien we nu duidelijk de gevolgen van. Ik heb niet iets tegen mensen die roken natuurlijk maar wel tegen roken zelf en zou ook niet willen dat mijn partner rookte. Ik vind het vies en ongezond. Mijn huidige partner rookte voor hij mij leerde kennen nu en dan eens een sigaretje maar is daar helemaal mee gestopt omdat hij weet wat ik er van vind. :p Als ik hem er op zou betrappen een sigaretje te roken waren de rapen wel gaar geweest.

    Ik was ook heel kwaad geweest als mij dit overkomen was! En ik vind ook dat jij daar het recht toe hebt. Hij weet hoe jij ten opzichte van roken staat. Hij heeft altijd tegen je gezegd dat hij niet rookt en dat hij ook niet weer ging roken. En als je er dan achter komt dat hij al die tijd achter je rug om rookte... Natuurlijk beschaamt dat je vertrouwen! Hij heeft tegen je gelogen. Ik vind dan ook dat hij best even door het stof mag gaan. Hij moet het echt weer goed gaan maken.

    Maar je moet hem daar denk ik ook de kans toe geven. Probeer je in dat opzicht over je boosheid heen te zetten en ga in gesprek...Wat kan hij doen om jouw vertrouwen weer langzaam terug te winnen? Waarom heeft hij dit zo gedaan? Leg hem uit hoe dit voor jou voelt, wat het voor jou betekent. Probeer voor jezelf echter het niet door te trekken...Hij heeft hierover gelogen, maar dat wil niet zeggen dat hij over andere dingen ook zou liegen. Scheidt dit van andere zaken. Het gaat hier om het roken, niet om andere dingen... Anders maak je jezelf onnodig gek.

    Succes meid!
     
  13. Maev

    Maev VIP lid

    4 dec 2014
    6.071
    5.553
    113
    Om vertrouwen te schenden moet er allereerst vertrouwen zijn, en als je de OP en de reacties leest was er al geen vertrouwen ook al werd gezegd van wel. Als er vertrouwen is ga je niet 's nachts uit bed om in iemand zijn werk telefoon te kijken met wie hij contact of omgang heeft.

    En ja het kan misschien hard overkomen naar sommigen en die kunnen het niet eens zijn met hoe er op Ts gereageerd wordt maar vraag me af of diezelfde personen er ook zo over zouden denken als ts hun partner is en om zoiets dermate een scène schopt? En net als dat er door Ts en een aantal andere aangeven dat haar gevoel van terecht niet vertrouwen terecht bleek (de reden waarom ze in zijn telefoon keek toch) is het niet vertrouwen om hoe zij ermee omgaat als hij het wel eerlijk zegt ook terecht (zie haar eigen reactie)
     
  14. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Ik vraag me spontaan af of dit echt is of een verzonnen verhaal. Ik kan er niet bij dat je ineens stiekem in je partners gsm gaat neuzen, je man uit zijn slaap haalt, vervolgens uit de slaapkamer zet en dat allemaal om een sms waarin hij schrijft dat hij een sigaret aan't roken is.
    En je partner tijdens gesprekken over vertrouwen prijzen dat hij te vertrouwen is... Raar...

    Indien het toch echt is: meid, je bent 8w zwanger. Wind je niet zo op, denk aan je kindje.
     
  15. pinter

    pinter Fanatiek lid

    9 jan 2010
    4.015
    1
    36
    noord limburg
    Uuuhm,is dit serieus?
    Het klinkt alsof jij je 12 jarige zoon of dochter hebt betrapt met roken....
     
  16. misswitch

    misswitch Lid

    19 feb 2015
    5
    0
    0
    NULL
    NULL
    hmmm ik heb echt een hekel aan roken maar dit gaat zooooo tever.

    En even over in de telefoon kijken dat doe ik ook bij mijn man, niet om te controleren maar hij krijgt vaan grappige appjes en die bekijk ik dan
     
  17. susy26

    susy26 Niet meer actief

    Eerlijk gezegd, als ik het woordje roken niet had zien staan, dacht ik dat het over vreemd gaan zou gaan...dan zou ik t wel zo kunnen lezen. Maar om een sigaret??? Eerlijk, doe normaal en praat het goed uit.
     
  18. Nosam

    Nosam Bekend lid

    28 jan 2014
    842
    6
    18
    ✖
    OMFG. Ik lees nu pas dat ze hem ook echt naar beneden
    heeft gestuurd om daar verder te slapen. :p
    Doe eem' normaal. Om het maar even op z'n Oost-Nederlands te zeggen. :D:D
     
  19. Charlie007

    Charlie007 Niet meer actief

    Niet iedereen vind het roken van sigaretten 'gewoon' hè? Duidelijk merendeel van de lezers hier wel...maar goed...ik zou er zelf ook niet blij mee zijn als mijn kerel zegt dat hij niet meer rookt en het dan stiekem zit te doen....voor wat voor een reden dan ook..ik vind roken ronduit smerig en ook niet een goede combi met kinderen.
     
  20. tuc

    tuc Niet meer actief


    Nee maar ik ook niet...zou echt not amused zijn als mijn man ging roken...echt niet. En al helemaal niet bij mijn kinderen. Maar dan nog ga ik niet zo door het lint.
     

Deel Deze Pagina